štvrtok , 25 júla 2024

Podarilo sa rozbiť ĽSNS a antisystém proti EÚ a NATO, Uhrík a ostatní splnili úlohu

Začalo to nenápadne, Uhrík (mnohí s týmto priezviskom sú v spisoch ŠTB, Nitra) prešiel z proamerickej SDKÚ do ĽSNS.
https://www.aktuality.sk/clanok/zlrfK5q/milan-uhrik-za-sdku-aj-kandidoval-prehovoril-clovek-ktory-s-nim-bol-medzi-dzurindovymi-mladymi/

V čase, keď Kaliňák posielal na Kotlebu korytnačky a vodné delá. Na proteste neadekvátnym zásahom polície ublížili aj viacerým deťom, kedže tam protestovali slušní občania a rodiny voči stúpajucej kriminalite a vandalizmu rómov/cigáňov.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/162889-zasah-policie-v-michalanoch-bol-adekvatny-tvrdi-kalinak/

Na týchto voľbách pracoval Fico a jeho ľudia v spolupráci s ľuďmi z amerických tajných služieb  a podarilo sa. S kampaňou prišli pomôcť aj americkí vojaci zameraní na psychologické operárcie, za ich prítomnosť hlasoval aj SMER-SD.
https://www.inenoviny.sk/pred-plosnym-testovanim-tu-prisli-specialni-americki-vojaci-psyops-za-ich-pritomnost-hlasoval-aj-smer-sd/

S kampaňou výrazne pomohla aj ďalšia odchovankyňa tajných služieb, Judita Laššáková.
https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-judita-lasakova/

Milan Uhrík nastrčil Kotlebovi šek v hodnote 1488, za ktorý bol odsúdený a záhadne mu trest končí 9 dni po voľbách. Tým už 2 roky dopredu vedeli, kedy budú voľby a zabezpečili, aby Kotleba nekandidoval a náhodou neprekvapil.

Milan Uhrík, resp. jeho žena mala na starosti v Banskej Bystrici učtovníctvo a zabezpečili cez svojho kamaráta napojeného na mafiu a tajné služby Suju odpredaj majetku.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/obvineny-poslanec-suja-predaval-1-euro-stroje-patriace-samosprave

Uhrík bol veľakrát obvinený z nejasnosti vo financovaní. Kde nabral peniaze a nehnuteľnosti ktoré má. Ako “obyčajný” človek, aj on sa vyváža na luxusnom Mercedese S. Vyhovoril sa na ženu.

Milan Uhrík pochádza z Komjatíc, podobne ako smerácky minister hospodárstva Jahnátek.
https://www.inenoviny.sk/uhrika-a-podvodnika-zo-smer-sd-jahnatka-spajaju-komjatice/

Uhrík má v strane viacero ľudí z tajných služieb:
https://www.inenoviny.sk/do-republiky-vstupil-policajt-ktory-za-peniaze-daval-informacie-hascakovi-a-jeho-ludom/

Miroslav Suja sa dostal do parlamentu spoluprácou s izraelským agentom, ktorému poslal kompromitujúci materiál na kandidátku ĽSNS – Mikovčákovú a tá preto odstúpila z kandidátky a  na jej miesto šiel Suja. Ten bol dovtedy Slovensku neznámy. Suja je človek posadnutý sebaláskou a hodiny trávi v solárkach podobne ako bratislavský vymetač barov Fedor Šrobár.

Uhrík a ľudia z tajných služieb zlanarili viacerých šikových ľudí z ĽSNS  a národného spektra a takto zabezpečili ich nezvolenie. Prvým začiatkom pádu bolo podanie si ruky s Róbertom Ficom.
https://www.startitup.sk/dakujeme-strane-republika-povedal-fico-jeho-video-s-uhrikom-prekvapilo-slovakov/

Globalisti majú jedno, kto bude vo vláde. Fico a jeho SMER-SD však plní príkazy najlepšie a najpesnejšie. Nie sú tam riziká ako v prípade Matoviča a preto vládu Fica globalisti vítajú. A naopak v čase, keď bude treba v tichosti prijať stratu slobody, agendu 2030 by nepohodlní ľudia z Republiky a ĽSNS  v parlamente boli problém a mohli by vynášať informácie.

Na porážke ĽSNS a Republiky pracovala celá riadená alternatíva na čele s homosexuálnym liberálom Danným Kollárom, ktorý mladosť strávil na ambasáde v Maďarsku. Ten bol roky liberálom, konzumentom drog, milovníkom anarchizmu a zrazu sa stal národovcom. Bol dosadený do kulturblogu, kde vytvoril umelé priateľstva a povyťahoval od nič nevediacich mladíkov citlivé informácie, dal spracovať ich osobnostné profily. Potom na nich v pozadí pracovali a robili mu program, strihali videa a on z Londýna robil kampaň SMERákom, SNS a zverejňoval pripavený materiál. A ako sám hovorí, informácie od ľudí, o ktorých nemôže hovoriť. Áno, Danny Kollár je podobne ako Igor Matovič hysterický narcis, ktorý najviac miluje seba, lebo v detstve lásku a pozornosť postrádal…a je aj ľahko manipulovateľný a kontrolovateľný. Jeho neurotické vlastnosti môžme vidieť na videách, keď niekto hoovrí, čo nechce počuť..tak mu vykrúca všetky svaly na hlave.
https://www.inenoviny.sk/na-internete-sa-objavil-posudok-psychiatra-na-matovica/

Uvidáme, aký bude ďalší plán. Danny Kollár poslal svojho človeka – Miroslava Heredoša do ĽSNS a ten sa tam spojil s ďalšim nasadeným a nič nerobiacim Beluským, ktorý zrazu ožil. Lebo chce byť europoslanec.

Samozrejme na porážke pracovala aj agentom Lichtnerom riadená Infovojna. Lichtner podobne ako Uhrík, Kollár, Laššáková a iní agenti má neznámu minulosť. Vraj kedysi robil na Novom Zélande…čo, to nikto nevie….taký je často príbeh agentov a spravodajcov. Sú potrební na ovládanie všetkých ľud, aj tých s nepohodlným názorom. Ten treba mať pod kontrolou a to robí riadená alternatíva o ktorej najviac píše MUDr. Michal Piják.

Po voľbách sa vyjadrila aj Mikovčáková (ĽSNS)
https://www.facebook.com/dana.mikovcakova/posts/pfbid06tQGf2PAeUm4QGbaqVUWkX2t1ygFikTqAaadAgdJMhu8A3VxqrNEimAKHQQjFvt9l

Za pád ĹSNS nemôže len riadená opozícia a alternatíva, ale aj samotní členovia. Mnohí moc vysoké IQ nemajú, to prevyšujú svojim hlasom a svalmi. Nevýhodu majú tú, že sú leniví a spoliehajú sa, že pečené holuby padajú priamo do huby.

ĽSNS sa ukázala ako neschopná strana s neschopnými ľuďmi, na pár výnimiek. Preto je potrebné sa spoľahnúť na samotných ľudí a budovať spoločenstvá Slovákov nanovo. Slovákov bez infiltrovaných agentov a manipulantov, Slovákov, ktorých minulosť je známa a ľahko dohľadateľná.

Posledný klinec do rakvy Uhríkovi dal Bombič v rozhovore s ním:
https://pavol123.blog.pravda.sk/2023/10/02/pad-republiky-rozhovor-uhrika-s-novinarom-bombicom/

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Agent SIS Bombič musí znova manipulovať ohľadom atentátu na Fica, ľudia pôvodnej verzii prestávajú veriť

Spolupracovník vlády a agent Bombič bol ten, kto rozšíril oficiálnu vládnu verziu atentátu na Fica. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *