Minulosť Zuzany Čaputovej a parazitovanie na verejných financiách a ľudoch z mimovládok

Zuzana Čaputová, rodená Strapáková pôsobila v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). Prevratu za Slušné Slovensko, ktorý podporil aj politik Kollár stýkajúci sa s mafiou a ktorý podľa potvrdených dokumentov pašoval cez hranice heroín.

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj “krstný otec” mimovládok na Slovensku – Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných).

Dušan Ondrušek spolupracoval na mnohých aktivitách s organizátorom revolúcii – Pavlom Demešom. (ten zakladal prvé mimovládky na Slovensku, financie získaval zo zahraničia). Tu na fotke môžte vidieť zvýrazneného Pavla Demeša. Zaujimavé sú tie nenávistné nápisy.

Pavol Demeš s Bútorom (Kiskov poradca)

Zuzana Ćaputová bola tou, ktorá sa tvárila, že bojuje proti Pezinskej skládke. Táto akcia však bola financovaná množstvom mimovládok a stali za ňou ľudia financovaní zo zahraničia, pracujúci ako veľvyslanci SR v USA (Bútora). Nájdeme tu aj “divadelníka a prevracača” Chmelára, ale aj množstvo ľudí, ktorí neskôr organizovali ďalšie protesty. (fotky z roku 2008-2010, zdroj: http://nechcemeskladku.szm.com/aktualne.html)

Kaščák – organizátor festivalu Pohoda, o ktorom doteraz nie je známe, kde získal prvé peniaze na organizáciu festivalu drog a alkoholu – Pohody
Plichová, ktorá robila posudok v politickom procese
Juraj Smatana figurujúci v množstve projektov cenzurujúcich slobodu slova a prenasledujúcich ľudi na internete. Ide o učiteľa z Považskej Bystrice.

Čaputová pracovala v mimovládke Via Iuris, ktorá bola financovaná najmä mimovládkami prepojenými na financie Sorosovej otvorenej spoločnosti.

prijmy Via Iuris
príjmy Via Iuris 2015

Čaputová začinala na úrade v Pezinku ako násťročná, mala milenecký vzťah s podstatne starším Ladislavom Briestenským, ktorý sa neskôr rozviedol.

Ladislav Briestenský taktiež pôsobil v mnohých mimovládkach, mal styky s Demešom, Ondruškom. Napísal nejaké knihy so Zuzanou Čaputovou financované Sorosovou otvorenou spoločnosťou. Pôsobil v Ondruškovej mimovládke PDCS. Pôsobil v Demešom riadenej mimovládke USAID, ktorá zabezpečovala na Slovensku záujmy USA s cieľom ovplyvňovať verejnú mienku, vplývať na politiku. zdroj: https://www.viacredo.sk/7PracCV.html

Jej kariéra v spolupráci so Sorosovou otvorenou spoločnosťou začala ešte za jej slobodného mena – Strapáková Zuzana, pred rokom 2000.
Kto by mal záujem o jej spoludiela, ktoré pripravila v spolupráci so Sorosovou OSF, môže čítať:
http://www.cpf.sk/files/files/VV%20PANET_Medzisektorova_spolupraca_v_komunitach_na_SK.pdf
a tam nájdete:

V roku 2019 sa Čaputová stala prezidentkou, pomohol jej aj Mistrík (zakladateľ SaS), ktorý prepustil svojich voličov v jej prospech. Mistrík neskôr sa postavil do vedenia krízového štábu. Stále tí istí ľudia parazitujú a škodia Slovákom a my nie sme schopní sa ísť a osobne s nimi porozprávať. Protesty na námestiach neplnia účel. Účel splnia len osobne pohovory a otázky na tých ľudí, čo nám spôsobujú utrpenie. 

zdroj: https://hnonline.sk/prezidentske-volby-2019/clanky/1897429-mistrik-sa-vzdal-v-prospech-caputovej-odstupujem-nastal-cas-urobit-tento-krok

zdroj: https://www.ta3.com/clanok/1179217/zriadili-permanentny-krizovy-stab-je-v-nom-mistrik-i-krcmery.html

Zuzana Čaputová a Andrej Kiska. 

zdroje:

https://www.viacredo.sk/7PracCV.html

http://www.idemvolit.sk/1206-kauza/zuzana-caputova-zahranicna-kandidatka-za-prezidentku-slovenska-zvolena-mimovladkami?/

Na doplnenie náš starší článok:

https://www.inenoviny.sk/medialny-produkt-zuzana-caputova/

   Send article as PDF   

Check Also

Dávid Puchovský – manipulátor, ktorý šikanoval populáciu a šíril strach

zdroj: https://www.facebook.com/hranice.slobodaslova/videos/864392108860134/ Bol jedným z hlavných administrátorov stránky Hoaxy a podvody polície, tú spravoval spolu …

6 komentárov

 1. Na tej foto 4 darebakov je uplne vpravo Kmec – smmeracky poslanec, nedavno este diplomat v USA, presne ako Tutora.
  Smmer ma blizko ku MVO sektoru.
  Preto mal Sulik otvorene dvere ku Captavej – Mistrik zakladal SaS.
  Rovnako ako proamericky nadsenec Jaroslav Naď zakladal Smmer… Ta nasa slovenska politika je totalne kolonialna, nesvojpravna, uboha a servilna.
  Kto nema konexie na stat a nie je ochotny sa delit… Preto sa o poslancoch hovori, ze su hlavne vybavovaci??

 2. všetci su za oponou \odtial-potial\ kamosi
  divadlo pokracuje
  jaternica pacha vlastizradu

 3. treba dotiahnut spravnu uvahu: Po Mistrikovi zacal tandem Mistrik-Cekan. Pred pandemiou sa uz planovalo, pozrite obsadenie vedeckej rady. Tam zacal KO vyrobcov PCR testov a rozvoj kultu osobnosti vedca, ktory spojil kit Roche a nemeckej chemie, aby ho nazval svojim vytvorom, ktory potom museli zachranovat ozajstni vedci na BMC, aby vobec fungoval. Dokazy su k dispozicii, a este kolko. A verejne…

 4. Fí-ha !
  Chmelár podporoval pani zo Skládky spolu s najhoršími rusofóbmi, mimovládkarmi, sorosovcami, farebnorevolucionármi, …

  A čo dnes. NEHANBÍ SA ZA TO ? Asi si to pred sebou, aj pred druhými zdôvodní.
  Málokto si je schopný priznať chybu.

  Alebo to nebola chyba , ale…. ?

 5. banda-zlocincov-nam-vladne

  Odporni vlastizradcovia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *