streda , 1 februára 2023

Minulosť Zuzany Čaputovej a parazitovanie na verejných financiách a ľudoch z mimovládok

Zuzana Čaputová, rodená Strapáková pôsobila v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). Prevratu za Slušné Slovensko, ktorý podporil aj politik Kollár stýkajúci sa s mafiou a ktorý podľa potvrdených dokumentov pašoval cez hranice heroín.

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj „krstný otec“ mimovládok na Slovensku – Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných).

Dušan Ondrušek spolupracoval na mnohých aktivitách s organizátorom revolúcii – Pavlom Demešom. (ten zakladal prvé mimovládky na Slovensku, financie získaval zo zahraničia). Tu na fotke môžte vidieť zvýrazneného Pavla Demeša. Zaujimavé sú tie nenávistné nápisy.

Pavol Demeš s Bútorom (Kiskov poradca)

Zuzana Ćaputová bola tou, ktorá sa tvárila, že bojuje proti Pezinskej skládke. Táto akcia však bola financovaná množstvom mimovládok a stali za ňou ľudia financovaní zo zahraničia, pracujúci ako veľvyslanci SR v USA (Bútora). Nájdeme tu aj „divadelníka a prevracača“ Chmelára, ale aj množstvo ľudí, ktorí neskôr organizovali ďalšie protesty. (fotky z roku 2008-2010, zdroj: http://nechcemeskladku.szm.com/aktualne.html)

Kaščák – organizátor festivalu Pohoda, o ktorom doteraz nie je známe, kde získal prvé peniaze na organizáciu festivalu drog a alkoholu – Pohody
Plichová, ktorá robila posudok v politickom procese
Juraj Smatana figurujúci v množstve projektov cenzurujúcich slobodu slova a prenasledujúcich ľudi na internete. Ide o učiteľa z Považskej Bystrice.

Čaputová pracovala v mimovládke Via Iuris, ktorá bola financovaná najmä mimovládkami prepojenými na financie Sorosovej otvorenej spoločnosti.

prijmy Via Iuris
príjmy Via Iuris 2015

Čaputová začinala na úrade v Pezinku ako násťročná, mala milenecký vzťah s podstatne starším Ladislavom Briestenským, ktorý sa neskôr rozviedol.

Ladislav Briestenský taktiež pôsobil v mnohých mimovládkach, mal styky s Demešom, Ondruškom. Napísal nejaké knihy so Zuzanou Čaputovou financované Sorosovou otvorenou spoločnosťou. Pôsobil v Ondruškovej mimovládke PDCS. Pôsobil v Demešom riadenej mimovládke USAID, ktorá zabezpečovala na Slovensku záujmy USA s cieľom ovplyvňovať verejnú mienku, vplývať na politiku. zdroj: https://www.viacredo.sk/7PracCV.html

Jej kariéra v spolupráci so Sorosovou otvorenou spoločnosťou začala ešte za jej slobodného mena – Strapáková Zuzana, pred rokom 2000.
Kto by mal záujem o jej spoludiela, ktoré pripravila v spolupráci so Sorosovou OSF, môže čítať:
http://www.cpf.sk/files/files/VV%20PANET_Medzisektorova_spolupraca_v_komunitach_na_SK.pdf
a tam nájdete:

V roku 2019 sa Čaputová stala prezidentkou, pomohol jej aj Mistrík (zakladateľ SaS), ktorý prepustil svojich voličov v jej prospech. Mistrík neskôr sa postavil do vedenia krízového štábu. Stále tí istí ľudia parazitujú a škodia Slovákom a my nie sme schopní sa ísť a osobne s nimi porozprávať. Protesty na námestiach neplnia účel. Účel splnia len osobne pohovory a otázky na tých ľudí, čo nám spôsobujú utrpenie. 

zdroj: https://hnonline.sk/prezidentske-volby-2019/clanky/1897429-mistrik-sa-vzdal-v-prospech-caputovej-odstupujem-nastal-cas-urobit-tento-krok

zdroj: https://www.ta3.com/clanok/1179217/zriadili-permanentny-krizovy-stab-je-v-nom-mistrik-i-krcmery.html

Zuzana Čaputová a Andrej Kiska. 

zdroje:

https://www.viacredo.sk/7PracCV.html

http://www.idemvolit.sk/1206-kauza/zuzana-caputova-zahranicna-kandidatka-za-prezidentku-slovenska-zvolena-mimovladkami?/

Na doplnenie náš starší článok:

http://www.inenoviny.sk/medialny-produkt-zuzana-caputova/

   Send article as PDF   

Check Also

Čičala sa pýtal, koľko boli náklady na účasť prezidentky Čaputovej na pohrebe Britskej kráľovnej

Zuzana Čaputová bola so svojim partnerom na pohrebe Britskej kráľovnej. Zaujímalo by ma, koľko boli …

6 komentárov

 1. Na tej foto 4 darebakov je uplne vpravo Kmec – smmeracky poslanec, nedavno este diplomat v USA, presne ako Tutora.
  Smmer ma blizko ku MVO sektoru.
  Preto mal Sulik otvorene dvere ku Captavej – Mistrik zakladal SaS.
  Rovnako ako proamericky nadsenec Jaroslav Naď zakladal Smmer… Ta nasa slovenska politika je totalne kolonialna, nesvojpravna, uboha a servilna.
  Kto nema konexie na stat a nie je ochotny sa delit… Preto sa o poslancoch hovori, ze su hlavne vybavovaci??

 2. všetci su za oponou \odtial-potial\ kamosi
  divadlo pokracuje
  jaternica pacha vlastizradu

 3. treba dotiahnut spravnu uvahu: Po Mistrikovi zacal tandem Mistrik-Cekan. Pred pandemiou sa uz planovalo, pozrite obsadenie vedeckej rady. Tam zacal KO vyrobcov PCR testov a rozvoj kultu osobnosti vedca, ktory spojil kit Roche a nemeckej chemie, aby ho nazval svojim vytvorom, ktory potom museli zachranovat ozajstni vedci na BMC, aby vobec fungoval. Dokazy su k dispozicii, a este kolko. A verejne…

 4. Fí-ha !
  Chmelár podporoval pani zo Skládky spolu s najhoršími rusofóbmi, mimovládkarmi, sorosovcami, farebnorevolucionármi, …

  A čo dnes. NEHANBÍ SA ZA TO ? Asi si to pred sebou, aj pred druhými zdôvodní.
  Málokto si je schopný priznať chybu.

  Alebo to nebola chyba , ale…. ?

 5. banda-zlocincov-nam-vladne

  Odporni vlastizradcovia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.