nedeľa , 16 júna 2024

Do Republiky vstúpil policajt, ktorý za peniaze dával informácie Haščakovi a jeho ľuďom

Rejdu spis Gorila spomína ako policajta, ktorý v roku 2006 chodieval za majiteľom konšpiračného bytu na Vazovovej ulici Zoltánom Vargom, ktorý s Haščákom spolupracoval. Rejda takto cez Vargu odovzdával podľa spisu Pente informácie o dianí na polícii a za to dostával štvrťročne po stotisíc korún (3 300 eur, pozn. red). Rejda bol v tom čase šéfom oddelenia osobitných činností Úradu boja proti korupcii.

O Republike sa v uzavretých kruhoch dlhodobejšie rozpráva, že ide o stranu vytvorenú viacerými ľuďmi zo spravodajských služieb.

Rejda sa v TA3 vyjadril pochvalne o Lipšicovi a Radičovej ako o symboloch čistoty a transparentnosti.

zdroje:
https://www.facebook.com/hnutie.republika/posts/370300651948889
https://www.youtube.com/watch?v=z1G613xJ9fw

Nezabúdajme, že Penta (pentagram) je výtvor Alojza Lorenza, náčelnika ŠTB, ktorý pracoval pre Rothschildovcov a preto aj jeho deti pracujú v ich centre – v London city. Penta má na čele poskokov ako Haščák a iné figurky, skutoční majitelia sú iní. Lorenz namiesto uväznenia za zločiny, ktoré páchal ako náčelnik ŠTB pracoval akože beztrestné v Pente. Penta (satanistický pentagram) je len vysutou bábku svetovej oligarchie a rodinnách klanov. Vstup človeka blízkeho Penty do Republiky úplne pokladá túto stranu a treba sa len pozastaviť nad naivitou voličov Republiky.

zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/637362-uhrikovi-sa-rozrasta-hnutie-najnovsie-o-pochybneho-policajta-z-gorily/

Ďalši členovia Republiky o ktorých sa hovorí, že majú prepojenia na tajnú políciu sú Pukan, Suja, Ondrej Ďurica. Práve Ďurica z úzadia významne riadí Republiku.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ficova vláda pokračuje v šikanovani ľudí a prenasledovaní ľudí za názory

Všimnite si článok, prokurátor v tomto prípade bol sám činný. Podal obžalobu na predajcu drevených …

One comment

  1. Ten Rejda je na ksichte poriadny hayzel.
    Republika sa spojila so Smerom, aj s Narodnou koaliciou – ale žiidovina ovlada aj SNS. Tam kandiduje Huliak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *