sobota , 24 februára 2024

Pred plošným testovaním tu prišli špeciálni americkí vojaci – PSYOPS, za ich prítomnosť hlasoval aj SMER-SD

Tesne pred experimentom s plošným testovaním na Slovensku, prišli na Slovensko 4 špeciálni americkí vojaci – PSYOPS. PSYOPS Ide o špeciálne jednotky, vykonávajúce psychologické operácie.

Je to však veľká náhoda, keď práve pred najväčšim novodobým psychologickým terorom na Slovensku – celoštátne plošné testovanie..tu prídu špeciálne americké jednotky. Metódami, ktorých sú širenie strachu, manipulácia.

Paradoxne za príchod týchto vojakov hlasovali všetci okrem ĽSNS. Za hlasovala aj väčšina strany SMER-SD, alebo účelovo neboli prítomní. Proti hlasoval len Blaha. Keby sa však dostane SMER-SD do vlády, už na základe tohto hlasovanie môžme vedieť, že by vykonával tú istú agendu ako OĽANO.

Samotné hlasovanie:
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=44303

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/563143-na-slovensku-budu-posobit-americki-vojaci/

„Práve vojaci vyškolení na tieto operácie boli nasadení napríklad aj v uzatvorených obciach počas prvej vlny pandémie. Odviedli úžasnú prácu a bez dostatočných vedomostí a naučených postupov by bezproblémový priebeh nebol možný,“ vyzdvihol ich prínos minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

O mesiac neskôr – 23.10.2020 sa záhadne vykonával experiment na Slovákoch – celoplošné testovanie.

zdroj: https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2021/12/11/krucinal-4-styria/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Blaha podporuje rodovú rovnosť a na znak zverejnil svoje foto zo stužkovej, kde vyzeral ako dievča

  Blaha chváli DNA genetickú vakcínu Sputnik: https://www.inenoviny.sk/blaha-ospevuje-matovicovove-privezenie-experimentalne-gmo-vakciny-sputnik-v/ Blaha na gay pride s Matovičovym bratrancom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *