utorok , 16 apríla 2024

Zabíjajú Remdesivírom pacientov?

Na internete je množstvo článkov, ako ľuďom Remdesivír poškodil pečeň, obličky.
https://zaslobodu.sk/zvyseny-vyskyt-poskodanie-obliciek-pri-liecbe-remdesivirom/

Samotné WHO už rok neodporúča Remdesivír na ličebu COVID-19:
https://www.google.com/search?q=remdesivir+who+not+recommend&oq=remdesivir+who+not+recommend&aqs=chrome..69i57j0i22i30.6800j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Samotný výrobca Remdesivíru na svojej stránke píše o jeho vedľajšich účinkoch: nízky tlak, vysoký tlak, zrýchlená činnosť srdca, spomalená činnosť srdca, nedostatok kyslíka – hypoxia, horúčky, dýchavičnosť, opuchy, virážky, tras, zhoršenie pečeňových testov…
https://www.gilead.com/news-and-press/company-statements/gilead-statement-on-veklury-remdesivir-and-the-sars-cov-2-omicron-variant

Najväčšim výsmechom je, že neboli otestované interakcie s inými liekmi. Taký bežný slovenský starší pacient má aj 10 rôzných liekov, aké sú interakcie s Remdesivírom…nevie ani výrobca, lebo to netestoval. Možno sa po rokoch zistí, že všetkých pacientov zabila určitá interakcia, napríklad Remdesivír s niektorým liekom na tlak.

Remdesivír sa pôvodne vyvíjal na liečbu hepatitídy. Potom výrobca robil štúdiu na liečbu vírurusu Eboly, tam zlyhal a bolo jeho použitie zastavené. Zrazu prišiel podvodník Fauci a ten použitie tohto lieku, bez predchádzajúcich dát o bezpečnosti a účinnosti na COVID-19 spustil na celom svete.
https://www.nature.com/articles/d41573-021-00202-8

Na internete existuje štúdia z roku 2019 použitia liečív na liečbu Ebola vírusu. Remdesivír bol zo štúdie pre vysokú úmrtnosť vyradený – mal najvyššiu úmrtnosť, väčšina liečených pacientov zomrela.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1910993

Až 54% ľudí liečených Remdesivírom zomrelo, išlo o veľmi zlé data a nebezpečný liek.

Remdesivír sa začal používať vďaka manipulatívnej štúdie, ktorú urobil samotný výrobca Remdesivíru – Gilead. Zobrali len 53 pacientov a ich liečili začiatkom roka 2020 Remdesivírom.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2007016

Ako vidieť na konci štúdiu financoval samotný výrobca, aká nezávislosť…
V samotnej štúdii sa píše, že 23% pacientov liečených Remdesivírom malo za 10 dni závažné nežiadúce účinky. Najčastejšou najzávažnejšou komplikáciou bolo mnohonásobné orgánové zlyhanie, septický šok /smrteľný stav/, akútne poškodenie obličiek a nízky tlak. U 8% liečených muselo dôjsť k okamžitému zastaveniu liečby z dôvodu hneď sa vyskytujúcich vedľajšich účinkov.

Práve tieto vedľajšie účinky sú zhodné s príčinami úmrtia pacientov liečených na COVID-19 v nemocniciach. Kto potom zabíja pacientov? Vírus alebo Remdesivír?

Zaujímavosťou je, že USA pod odporúčaním Fauciho skúpila na začiatku roku 2020 všetky zásoby tohto lieku, ktorý sa nedostal do iných krajín. Práve vtedy mala USA najvyššie čísla úmrtnosti. Samotné Slovensko malo do začatia používania Remdesivíru najnižšiu úmrtnosť na COVID-19 na svete. Tá sa stala najhoršou práve po kúpe Remdesivíru.

Bolo to práve 12.10.2020, kedy Slovensko podpísalo za milióny nákup Remdesivíru:
https://www.inenoviny.sk/slovensko-nakupilo-neucinny-remdesivir-na-liecbu-covidu-19-za-miliony-eur-zmluvu-taji/

A pozrime sa na fakty, práve po podpise tejto zmluvy a začati používania Remdesivíru na Slovensku sa začalo vo veľkom umierať na COVID-19.

Matovičov plošný experiment s testovaním prispel k infikovaniu ľudí, tí pod vplyvom aj strachu mali problémy s dýchanim. Skončili v nemocnici a tam ich liečili týmto “superliekom”. Ešte predtým poslanci schválili prítomnosť vojakov USA zameraných na psychologické operácie na Slovensku. 
https://www.inenoviny.sk/pred-plosnym-testovanim-tu-prisli-specialni-americki-vojaci-psyops-za-ich-pritomnost-hlasoval-aj-smer-sd/

Práve zlyhanie obličiek bolo úkazom, ktorí lekári takto hromadne prvýkrát pozorovali pri nejakom vírusovom ochorení. Pritom Remdesivír spôsobil u 30% ľudí zlyhanie obličiek. Práve zlhyhanim obličiek dôjde k hromadeniu tekutiny v tele, vzniká pľúcny edém a ľudia nemôžu dýchať. Pridánim Vankomycínu k liečbe dôjde ešte k zhoršeniu všetkých stavov liečených Remdesivírom. Táto kombinácia zvýšuje riziko prechodu do kómy, zástavy srdca.

Paradoxom je, že Fauci nariadil použitie Remdesivíru a tvrdil, že sa účinne používal na liečbu Eboly. To je samozrejme klamstvo, zo štúdie pre vysokú úmrtnosť bol vyradený.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Dieťa malo problémy s dýchanim, malo menej kyslíka pri dýchani cez respirátor

ASTRUP je vyšetrenie krvných plynov. Vďaka tomuto vyšetreniu sa zistí, či má telo dostatok kyslíka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *