piatok , 19 apríla 2024

16.12.2021 lekár Piják o zanedbaní vyšetrení po prepustení

 

Lekár MUDr. Michal Piják bol prepustený z hospitalizácie na COVIDovom a následne bol zhrozený z prepúšťacej správy, ktorú mu napisali. O svoje skúsenosti sa znova podelil v rozhovore na Infovojne.

V úvode rozhovoru Doktor  Piják hovoril, že ešte bude nejaká potrebná doba na zotavenie, má problémy s chôdzou. Zavtipkoval poukázanim na mediálne divadlo v podaní Tibora ležiacého na kyslíku, ktorý po krátkej hospitalizácii bol prepustený a behal hneď vysmiatý po uliciach Bratislavy.

Doktor Piják po prečítaní prepúšťacej správy z nemocnice bol zhrozený. Hovorí, ako ho ošetrujúca lekárka klamala a iné napísala do správy. Dokonca mal nález na obličkách a ten mu neboli schopný vyšetriť. Namiesto toho, odporúčali vyšetrenie po prepustení v niektorej ambulancii. To je také typické slovenské…ísť do nemocnice a všetko dorobiť ambulantne. Kým však nájdete voľnú ambulanciu, tak zomriete.

Na základe svojich veľmi negatívnych skúsenosti s pobytom v nemocnici vyzýva ostatných ľudí, aby v prípade hospitalizácie boli tiež veľmi obozretní…čo s nimi lekári robia. 

Do správy napísali, že doktor Piják sa na nič nelieči (čo je klamstvo a zle odobratá anamnéza, kedže doktor mal už pred hospitalizáciou zdravotné problémy). Hospitalizovaný bol 17.11.2021. Lekári boli tak neschopní, že neboli schopní sa MUDr. Pijáka opýtať na základnú anamnézu, kedže komunikovať mohol. V správe písali, ako sa doktor doma liečil. Tieto údaje im však on neposkytol. V správe bola aj informácia o váhe – 82 kg, pritom nik doktora nevážil. Odkiaľ tú zlú informáciu zobrali, nevie. Mal konziliárne vyšetrenia, o ktorých lekára nik neinformoval. Pritom o všetkom mal byť informovaný… Od začiatku hospitalizácie mu bol podavaný Furosemid, proti jeho vôli.

Perličkou na záver bolo, že konzílium robil doktorovi Pijákovi aj Peter Sabaka.

zdroj: https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-16122021/?m=1

kópia:

Detailnejšie vyjadrenie nájdete tu: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/342158047911621

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Kotlár mi pripadá ako nepríčetný

Ľutujem, ale ten Kotlár mi v tejto relácii pripadal ako nepríčetný. Ešte viac som šokovaný …

3 komentáre

  1. Pán doktor Piják, rekonvalescencia ešte nejaký čas potrvá. Ste z najhoršieho von. Sledovala som Vaše ” Prîbehy 1000 a jednej noci z kovidového oddelenia”, dúfam, že ich knižne vydáte, nech sa laici poučia.

  2. zabi covid zabi korporaciu banku

    no načo je toto dobre nechapem situaciu treba riešit nie furt vyplakavat . Korporatna banksterska mafia sa rozhodla zlikvidovat 2/3 obyvtelov planety biologicko genetickou zbranou a nastoleti svetovu tyraniu NWO avy sa tu bavite o tom čo napisali pijakovi neznameho povodu do vystupej spravu keby bol pre nich pijak nevbespečny na vystupe by bol umrtby list na kovid .tot je odputavanie od pozornosti a zacikloanie sa v informačnom chaose . treba sa fyzicky spajat bez internetu lebo to je ich siet ich nastroj ti ktori mate oči a vidite ti ktori mate uši a počujete porozpravahte sa v rodinach nad ochranov našej zeme našich rodin . vidite sami že sem vlačia miliony svojich vojakov a voaju ich utečenci daju im ovlada vyvolenej rasy občianstvo uroia z nich policjtov a vojakov . rotschiekd ajeho mafia riadia celu euripsku uniu .tot čo tu je čisty fašiszmus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *