štvrtok , 25 júla 2024

Výše 1800 ľudí v Kolíne infikovaných po očkovaní

Výše 1800 ľudí v Kolíne infikovaných po očkovaní. To predstavuje skoro polovicu všetkých pozitívnych prípadov testovaných na COVID-19. Prípadov však môže byť násobne viac, kedže pozitívni nemajú povinnosť sa testovať a pri infekcii nemusia mať žiadne príznaky.

V článku nad touto situáciou krútia hlavu primátor, aj vedúce autority mesta. “Autority” buď nechápu, čo to znamená účinnosť vakcín a podľahli mediálnej a politickej manipulácii, že očkovanie chráni pred infekciou, alebo sa len hrajú na “hlúpych”. Očkovanie nechráni pred získanim infekcie a ani pred šírením. Navyše podľa viacerýych vysokoočkovaných oblastí ako Seychelly práve očkovaní sú zdrojom infekcie. 

Už si to konečne aj média hlavného prúdu všímajú a upozorňujú, že s narastajúcim očkovaním narastá počet pozitívnych prípadov a práve očkovaní počas leta môžu byť zdrojom ďalšej vlny v Európe, ktorá bude túto jeseň.

Tieto prípady po očkovani sú pozorované aj na Slovensku  s pomerne veľkým výskytom, nie je to však možné objektívne monitorovať, nakoľko očkovaní sú z dôvodu silnej farma lobby netestovaní, aby sa neukázala neúčinnosť vakcín.

Media upozorňujú, že aj štatisticky je dokázané, že s narastajúcim očkovaním narastá počet pozitívnych prípadov a úmrtí.

zdroj: https://www.wochenblick.at/besorgniserregend-fast-1-800-personen-in-koeln-nach-impfung-infiziert/

   Send article as PDF   

Check Also

Očkovaní sú častejšie pozitívni ako neočkovaní na COVID-19

Už aj štatistiky nedokážu zakryť fakt, že očkovanie je neúčinné a v súčasnosti je viac …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *