Lekár upozorňuje: Vlna na jeseň môže byť vďaka očkovaným najhoršia

Už možno rok upozorňujeme, že očkovanie bude viesť k vytváraniu súperšíriteľov nových mutácii COVID-19. Spočiatku boli tieto názory označované ako dezinformácia a klamstvo. Teraz to však už priznávajú aj propagandistické média, hlavne v zahraniči. Všímajú si a hľadajú súvislosť medzi nárastom úmrti, pozitívnych prípadov v krajinách ako Seychelly, India… Netreba nad tým uvažovať, samozrejme, že pôvodcami infekcie v týchto mesiacoch sú hlavne očkovaní.

 

Kladiem si otázku, očkovaní môžu bez testovania chodiť po celom svete, cestujú, stretávajú sa s inými očkovanými. Vírus v očkovanom tele vytvára mutácie voči očkovanej časti – spike proteínu, to je jeho vlastnosť – vytvorí miliony kópii pôvodného vírusu a tie, ktoré uniknú imunitnému systému očkovanému sa šíria ďalej a u očkovaného zotrvávajú, možno aj bez reakcie imunitného systému. Očkovaní dokonca nepotrebujú testy pri návrate zo zahraničia.

Kamaráti z Nemecka, lekári mi hovorili, že väčšina prípadov, čo je teraz v Nemecku pochádzajú od očkovaných. Neočkovaní, ktorí sú pozitívni sa podľa ich vyjadreni nakazili od očkovaných. Teraz si položme otázku, že títo očkovaní sa vzájomne stretávajú a vymieňajú si vyšľachtený vírus, často bez prejavov príznakov, i keď samozrejme príbúda počet úmrti aj medzi očkovanými. Tým vzniknú vyšľachtené vírusy, ktoré spôsobia ďalšiu vlnu v jeseni 2021. Toto už je holým faktom.  

Tento krok, že očkovaní sa netestujú, nie sú v karanténe vnímam ako farma lobby a možno aj cieľ za účelom vytvorenia ďalšej vlny, ktorá ešte viac zdevastuje ľudí a štáty. Taktiež, že v prípade očkovaných sa číslo CT pri PCR znižuje, aby vyšlo menej pozitívnych u očkovaných. Týmto konaním možno uvažovať nad kriminálnym činom – trestný čin všeobecného ohrozenia.  

Z toho dôvodu napíšem upozornenie o týchto súvislostiach na miniserstvo zdravotníctva a úrad verejného zdravotníctva. Odporúčam sa pripraviť na jeseň, zabezpečiť si vitamíny, lieky ako Ivermektín. Keď už cestujete využite to aspoň na kúpu tohto lieku. Chýbajú dáta, koľko poztívnych je po očkovani Pfizerom a koľko inými vakcínami (kedže sa netestujú očkovaní, objektívne štatistiky neexistujú a hrajú v prospech výrobcov vakcín a umelo dvíhajú ich účinnosť). Chýbajú údaje, či očkovaní, pozitívni na COVID sú nosičmi vírusu v nosohltane a ako dlho, či dlhodobo v prípade narušenia imunitného systému experimentálnou vakcínou…  

zdroj: fb/MUDr. Radoslav Čičala

   Send article as PDF   

Check Also

Očkovaní sú častejšie pozitívni ako neočkovaní na COVID-19

Už aj štatistiky nedokážu zakryť fakt, že očkovanie je neúčinné a v súčasnosti je viac …

One comment

  1. Ďakujem vám nesmierne za vaše príspevky, že píšete otvorene, múdro a nevzdávate to. Mojou podporou k popieraniu neprávd a poloprávd a šíreniu faktov je že vaše články posúvam ďalej tým čo chcú aj tým čo nechcú alebo ‘neriešia’.. Vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *