Lekár varuje, problémy majú najmä očkovaní 3 dávkami

Na grafe vidieť, že väčšina – 66,88% testov pozitívne vychádzajú očkovaní. Niečo tu nesedi, Sabaka a spol rozprávali niečo iné nie? Teraz zaratajme ešte ľudí poškodených očkovaním, mnohí sú mŕtvi…súvislosť s očkovaním však nemá v záujme nik seriozne dokazovať.

Tento príspevok bol z facebooku zmazaný.

zdroj: https://www.facebook.com/groups/308291614686489/permalink/412492794266370/

zdroj dát: https://covid-19.nczisk.sk/sk

   Send article as PDF   

Check Also

Nemocnice zaplavujú očkovaní, média mlčia

Keď sa tak neočkovalo a pribúdali pozitívne COVID prípady média každú minútu strašili verejnosť počtami …

4 komentáre

  1. Ak je to dokonca z oficiálnej stránky, tak to je na basu tých provakcionarov, ktorí neustale propagovali, vydávali nariadenia, obmedzovali to najzákladnejšie ľudské právo, osobnú slobodu.. Nepíšem mená, aby ma nestihlali v tejto demokracii.

    • Treba napísať mena.Sabaka ,Krcmery,Brazinova,Kollár(matematik),Prokopova,atď(odborníci z konzola odborníkov)Matokokotovica.

  2. Od kedy som bola dva krát zaočkované vakcínou od biontech,,,,,mám problémy s koncentráciou, rozprávaním, mávam časté závraty, nedokážem si nič zapamätá, som stále unavená a všetky testy čo mi robili sú negatívne….a moje všetky problémy sa začali po druhom očkovaní, nik ma nepresvedčí że to nemám z očkovania!!, Do ktorého nás náš slovenský štát donútil!!

  3. Hlavne treba zmeniť NARRATÍV a prestať rozprávať o OČKOVANÝCH a začať rozprávať o OTRÁVENÝCH ľuďoch.Čize, keď sa dal niekto 3krát “očkovať” tak sa dal 3krát OTRÁVIŤ.Tak je to správne!!!A taktiež nemôže byť niekto antivaxer, keď bojuje proti niečomu,čo vakcína vôbec NIE JE.Na jeseň sa už chystá ďalšia 4-tá JEDOVATÁ dávka….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *