štvrtok , 25 júla 2024

Nemocnice zaplavujú očkovaní, média mlčia

Keď sa tak neočkovalo a pribúdali pozitívne COVID prípady média každú minútu strašili verejnosť počtami novo pozitívnych. Teraz, keď je viac očkovaných ako neočkovaných hospitalizovaných média mlčia. Vedia prečo, majú tých istých akcionárov ako farma firmy…a očkovať treba, biznis musí ísť.

Stránka nczi je pomerne neprehľadná, ak si chcete pozrieť grafy o podiele očkovaných treba kliknúť na okno s názvom: 14_COVID-19 Podiel pozitívnych laboratórnych testov a Ag testov plne zaočkovaných osôb.

Ako vidíme na grafoch tak zo všetkých pozitívnych testov na COVID-19 je 71% plne zaočkovaných (2 a viac dávok). To je väčšina prípadov, neočkovaní tvoria minimálnu časť (ostatní tu nezarátani sú aj tí, čo majú len 1 dávku).

zdroj: https://covid-19.nczisk.sk/sk

Tento graf je zaujimavý. Pomerne veľké percento neudávajú informáciu o očkovani, možno predpokladať, že to je účel a práve za týmto údajom sú očkovaní 1 alebo 2 dávkami. Všetky dáta o očkovaní sú v databázach a nie je problém ich vytiahnúť z každého rodného čísla.

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár varuje, problémy majú najmä očkovaní 3 dávkami

Na grafe vidieť, že väčšina – 66,88% testov pozitívne vychádzajú očkovaní. Niečo tu nesedi, Sabaka …

2 komentáre

  1. Nech zomrú všetci hlupáci, ktorí nemajú žiadne kritické myslenie, nevážia si svoje zdravie a bez akýchkoľvek informácií si za peniaze nechali do seba vpichnúť smrtiaci jed na depopuláciu….A tí, ktorí majú zdravý rozum,nech sa nikdy a za absolútne žiadnu cenu a za žiadnych okolností nenechajú presvedčiť na opichávanie sa či už americkým, ruským, európskym, či iným genocídnym svinstvom.Je to všetko jeden a ten istý mRNA zabijácky hnus, ktorý vyrobili vedci(ktorí musia stále do niečoho babrať a rýpať) na objednávku chamtivých farmaceutických spoločností.Srať na nich všetkých….

  2. Medzi tzv. nezaočkovaných sa počítajú aj tí, ktorým uplynulo 180 a viac dní od posledného pichu. To v grafoch nevidno a pritom to výrazne skresľuje výsledok – nevieme, koľkí sú naozaj nezaočkovaní a nikdy nemali ani jeden pich a koľkí “nezaočkovaní” majú imunitu zničenú injekciami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *