sobota , 26 novembra 2022

Pomoc 333 EUR skončí podľa Fica v osadách

Fico na tlačovej konferenci reagoval na plánovanú pomoc pre rodiny v hmotnej núdzi, ktorí dostanú 333 EUR na dieťa. Podľa Fica nepôjde o osoby postihnuté COVID pandémiou, ale o tých, čo žijú v osadách. Pravdepodobne narážal na rómov, ktorí nepracovali ani pred COVID-19, ani teraz.

 

Kópia pre prípad vymazania z odysee:

   Send article as PDF   

Check Also

Pred plošným testovaním tu prišli špeciálni americkí vojaci – PSYOPS, za ich prítomnosť hlasoval aj SMER-SD

Tesne pred experimentom s plošným testovaním na Slovensku, prišli na Slovensko 4 špeciálni americkí vojaci …

3 komentáre

 1. Fico by mal byt ticho.
  Postaral sa o rast drevom.fie, drazobnej m.fie, s.dcovskej a dev.loperskej m.fie.
  V podstate zachoval status quo, kde kazdy jeden ol.garcha je napojeny na statne zakazky. Keby Slovensko nemalo tento postkomunisticky model napojenia na stat, asi by tu vsetci tito oligovia vymreli.
  A vsetko nasvedcuje tomu, ze aktualna vlada so smmerackym trosjkym konom Multifotrom v tomto pokracuje.

  Pan Fico, zakryvat oci, nevidiet, byt hluchy a nemenit stav znamena mu napomahat a stat na strane tych, co system bagruju.

  Vy hovorite o osadach? Hovorte o znicenej Liecebni pre postihnute deti Samorin Cilistov, kde sa realizoval vas Stromcek ako asistent Weissa z SDL pocas vasej existencie v SDL , len nemal 40 milionov cash + 6 mil dlhy, tak to odkupil Merkator, od ktoreho to kupil za velmi podivnych okolnosti Hofmann.
  Este vsak predtym vas clovek Forai (teta Anka) zrusil zmluvu Liecebni a poslal ju dole. Znicil ste buducnost deti, je znicena ta vasa. Tak to funguje.
  Hofmann to komplet vybural, vycistil a postavil tam rezort, ktory je dnes napojeny na Cyprus. Ako vsetko co je obchodne spojene so statom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.