štvrtok , 18 júla 2024

Victor Breiner – zapadá do mozaiky štváčov ministerstva obrany

„Naďov poradca Victor Breiner, je typickou ukážkou exemplárneho príkladu posadnutého politicky angažovaného fanatika, ktorý by najradšej rušil, cenzuroval a blokoval všetko, čo popiera jedinú, neomylnú pravdu, vyprodukovanú v prostredí liberálnej pravice. Sám seba označuje ako analytika a odborníka na propagandu a vraj medzinárodnú bezpečnosť“. Breiner teda nebude len taký obyčajný pešiak hybridnej vojny, ale dobre vyškolený propagandista s dobrými kontaktami. Inými slovami človek, ktorý sa denno-denne zaoberá tým, ako ľuďom znepríjemňovať život a ako čo najlepšie bojovať s ľuďmi s iným názorom, než má on. Ľudia ako Breiner pod zámienkou boja proti extrémizmu iniciujú prenasledovanie ľudí s iným názorom“.

Takto ho zhodnotil portál DavDva. Po Breinerových ďalších excesoch by som ešte doplnil, že ide o človeka mimoriadne nebezpečného pre Slovensko, zvlášť ak sedí „zakrtkovaný“ na Ministerstve obrany SR. Takéto aktivity ako produkuje Breiner robia väčšinou ľudia v spojení zo západnými tajnými službami a organizáciami.

DavDva o ňom píše ďalej: „Vyštudoval germanistiku v Prešove a International Security Studies na University of Leicester“.

(pozn. autora: mimochodom skoro každá škola takéhoto zameranie je nejakým spôsobom spriahnutá s tajnými službami a slúži na výber vhodných kandidátov z radov študentov na spoluprácu s tajnými službami. Univerzita je prepojená s medzinárodnou organizáciou, ktorá sa venuje rozširovaniu výskumu, vedomostí a profesionálneho rozvoja v oblasti spravodajského vzdelávania International Association for Intelligence Education -IAFIE).

Breiner sa angažuje aj na webe Infosecurity.sk, ktorý je od februára 2021 je Infosecurity.sk spoločným projektom organizácií Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku (SSPI) a Stratpol – Strategic Policy Institute, ktoré zodpovedajú za uverejnený obsah. Obidve inštitúcie sú podozrivé z prepojenia na špionážne služby Západu. Na stránkach SSPI sa uvádzajú ako spoluzakladajúce osoby Jaroslav Naď, jeho pobočník na ministerstve Marian Majer vo funkcii štátneho tajomníka a Monika Masariková taktiež pobočníčka Naďa vo funkcii riaditeľky kancelárie ministra. Nebudeme teraz skúmať, kto z vedúcich pracovníkov Ministerstva obrany SR je spriahnutý so západnými tajnými službami a robí tam nadprácu. Isté však je, že po skutočných demokratických voľbách, ktoré verím, že prídu sa bude musieť urobiť dôkladná deratizácia ministerstva obrany.

Marián Majer

https://www.mod.gov.sk/marian-majer/

Monika Mesářiková
https://m.facebook.com/SSPIpage/photos/a.959268100818903/1949547118457658/

Jarko Naď je milovník žien, takých tam je teraz viac…Kollár si zadovažil posteľ do pracovne…

 V Stratpole, ktoré je viac zamerané aj na zahraničie a plnenie pronatovských cieľov v rozpore so slovenskými cieľmi sa angažovali tiež známe tváre ako napr. bývalý riaditeľ Stratpolu Jozef Zekucia, teraz pracovník ministerstva obrany, Robert Ondrejcsák, bývalý štátny tajomník ministerstva obrany, bývalý riaditeľ Stratpolu a súčasný veľvyslanec SR vo Veľkej Británii. Ondrejcsák je jeden z protislovenských politikov, ktorý nemá čo robiť v štátnej správe SR.

Victor Breiner, ktorý sa rád púšťa do sporov s Ľubošom Blahom je typický dezolát z dielne Jaroslava Naďa. Pôsobí ako rozmaznané decko, ktorému keď sa niečo znepáči, kope dookola, kým nedosiahne čo chce. Pre svoje dobro by mal absolvovať psychiatrické vyšetrenie, či náhodou jeho pobyt vojnového reportéra v krízových oblastiach nezanechal na ňom nenapraviteľné psychické deštrukcie osobnosti.

Ľuboš Blaha vyčnieva vysoko nad Breinera z pohľadu vedomostí, rozhľadu, schopnosti posudzovať reálne  dianie a ciele slovenskej politiky. Breiner má podľa všetkého len tútorov, ktorých musí počúvať a presadzovať ich plány. Nemá slobodné myslenie a je v zajatí stavu politického blúznenia.

Chmelár mal v Košiciach nedávno vystúpenie a poradca – dezolát Victor Breiner vyzval ľudí, aby sa postarali o to, aby sa Chmelár v Košiciach neukázal ďalších desať rokov. Zdá sa, že Breiner potrebuje ozaj pomoc psychiatra naliehavejšie ako Matovič. Po prečítaní niektorých článkov som dospel k názoru, že Breiner nie je žiadny odborník, ale iba človek, ktorý presadzuje cudzie ciele, nie je schopný analyticky myslieť iba propagovať oficiálnu deštrukčnú vládnu propagandu, ktorá je neraz v rozpore so slovenskými záujmami. Viaceré jeho články pôsobia ako zozbierané kompilácie z rôzneho informačného spektra bez ladu a skladu. Vo viacerých jeho článkoch sú uverejnené podobné obsahy, ale v inej súvislosti. Napr. tu:

https://dennikn.sk/autor/victor-breiner/

Takéhoto samozvaného odborníka pre bezpečnosť a hybridné hrozby by som nezamestnal nikde. Ani vo firme, a v štátnej správe ani náhodou. Zaradil sa medzi osoby, ktoré sú pre Slovensko bezpečnostným rizikom.

https://davdva.sk/victor-breiner-germanista-a-inkvizitor-hybridnej-vojny-posadnuty-prenasledovanim-blahu/

https://ereport.sk/chmelar-o-vyhrazkach-nadovho-cloveka-keby-sa-to-stalo-caputovej-media-by-bili-na-poplach/

https://stratpol.sk/infosecurity-sk/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

3 komentáre

 1. to je moj spoluziak zo zakladnej skoly !
  Kokot na pohladanie, bitkar, buzerant, podjebavac, rypadlo. Mal znaky psychopata uz vtedy. Toto geňo ma 3 deti?? A on pracuje pod webom infosecurity??
  A meno je Viktor Breiner, Kosice.

  https://kosice.korzar.sme.sk/c/7817066/vojnovy-fotograf-victor-breiner-predchadza-unosu-informaciami.html

  Priamo v texte hovori, ze je cvok.

  Pozor, fotil Majdan, je ale ticho o celom prevrate 2014, ktory v podstate zrusil UA ako stat. Je praimo zaitneresovany v prevrate, pretoze ked ho krmi Nad, musi mat napojenie na dalsich debilov, ktori prizivili Majdan – Lizpic, Kollar, Droba. Droba je aj vdaak svojmu bratovi velvyslancovi velka ryba v BA kruhoch. Fettak.
  Fizzo bol u Obavu v 2008 na zaklade vybavenia od Drobovho brata Andreja. Poznaju sa velmi dobre s Pociatkom, Izidor Poc. je spolocny element.

  Poznamkou : vojnou na UA nejde o UA. Ide o znicenie EU ako konkurenta Ameriky. Amici chcu dodavat paliva do EU ale za americke (si*nisticke) ceny.
  Potrebuju sa prizivit.
  Ropa a plyn cez Turecko do americkej pazury a potom do EU za americke ceny.
  Pripadne zapadnu UA podchytia, plynovody nechaju, ale budu ich kontrolovat.

 2. adamkratochvil

  ja tohto tvora vobec nepoznam ale uz podla foto pri clanku prezradzaju jeho oci, ze nie je v poriadku…

 3. Ten ST Majer … ma ukoncenu filozofiu a pracuje 15 rokov na MOSR…. ??
  Pocas Fizza a P*delliniho 2012-2016-2020 bol ustavicne na MO SR alebo okolo MO SR… proste je to jasne, ze mimovladny sektor bol doma aj za FIzza, pretoze na MOSR sedel ako st.taj. Ondrejcsak od JogoBeelu a to je si*nisticka klika Pax Amer.
  To je uplne neuveritelne co sa tu vyplavuje… a nacelnik Jarko spoluzakladal Smmer…to nebude nahoda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *