štvrtok , 20 júna 2024

Fandím tejto vláde. Robí samovražedné kroky a padne…Už včera bolo neskoro

Tuším sa to dokonca rýmuje. Ale k veci. Pozliepaná spolupráca zapredancov Slovenska vládnej garnitúry Hegero-Matovičovej mafie (ďalej len HMM), že Fica parlament pošle do kolúznej väzby bola výrazne naštrbená. Zdá sa, že lepidlo prestáva fungovať. Iste chýba nejaká zložka tohto lepidla. Žeby Pročko?

Význam tejto HMM spočíva v tom, že žumpa, do ktorej o chvíľu spadne sa prehlbuje a rozširuje. Navyše ide odtiaľ nepredstaviteľný smrad. Nie ozaj nefandím žiadnej strane, lebo moja objektivita písania článkov by bola tým narušená, ale rozhodnutie slovenského parlamentu nevydať Fica na väzobné stíhanie má svoju výpovednú hodnotu. A veľkú. Takže pozrieme sa na to:

Trestné stíhanie R. Fica nemá žiadnu súvislosť s kolúznou väzbou. Zvlášť v okamihu, keď  na 107 stranách Ficovej obžaloby sú popísané nezmysly. Dôvod kolúznej väzby by mal byť daný niečím objektívnym, hmatateľnou obavou o ovplyvňovanie procesu vyšetrovania a pod. Nič z toho však nie je prítomné. Preto je správne, aby orgány činné v trestnom konaní (ďalej len OČTK) objektívne vyšetrili obžalobu a navrhli nejaký záver. A hlavne nepodľahli trikom HMM a politickému násiliu. Lebo toto sa dnes reálne na Slovensku deje. Samozvaný sudca Heger na stránkach Pravdy tliachal:

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/625659-zostavam-na-cele-vlady-neustupim-mafii-nevzdavam-to-vyhlasil-heger/

„Poslanci mali jedinečnú príležitosť dokázať, že časy, kedy má poslanec nezaslúžené privilégiá, sú preč. Nestalo sa tak, lebo poslanci koaličnej strany Sme rodina a, žiaľ, aj dve poslankyne OĽaNO mali na vec iný názor,“ konštatuje Heger.

Hegerov dar Ukrajine premenený na šrot

Podľa neho títo poslanci nechceli pochopiť, že ústavná poistka, ktorá hovorí o súhlase parlamentu s vydaním poslanca do väzby, platí len „pre naozaj extrémne prípady, keď sa demokracia zvrháva na totalitu a štátne orgány konajú protizákonne“.

Priznám sa, že som očakával od Hegera síce kritický postoj k hlasovaniu, ale ani vo sne by ma nenapadlo, že sa Heger diskvalifikuje vyhlásením, v ktorom si uzurpuje právo sudcu a prokurátora. Heger sa tvári, že on je demokrat a všetci ostatní sú nepriatelia štátu. Typicky americká rétorika. Pravda je taká, že Heger niečo povie do médií a s vysokou pravdepodobnosťou nevie o čom hovorí. Jeho prvá veta je z pohľadu práva nulová a plytvanie slov. V druhej vete obvinil za plánovaný neúspech hlasovania poslancov a poslankyne s iným názorom. Tým im upiera právo na ich hlasovanie podľa vlastného svedomia. Neviem o akých možnostiach kolúznej väzby a extrémnych prípadoch Heger hovorí v tretej vete. Žiadne dôvody pre kolúznu väzbu jednoducho neexistujú.

Ale verejnosť vie veľmi dobre, že kolúzna väzba zabíja. Zabíja počas vlády HMM. Obeťou sa stal generál Milan Lučanský, ktorý bol v kolúznej väzbe zavraždený… Lučanský veľa vedel. A táto vláda je zodpovedná za jeho vraždu!!! Táto vražda nie je dodnes vyšetrená a HMM ju ani nemá záujem vyšetriť.

Ukazovanie palcom kto ako má v parlamente hlasovať je úbohosťou poslancov a zlyhaním demokracie. Je infantilným príkazom ako sa má hlasovať. Sľub poslanca je porušovaný v priamom prenose. V nadpise článku Heger vyhlásil: „Zostávam na čele vlády. Neustúpim mafii“. Laické a lacné vyjadrenie súčasného premiéra, odtrhnutého od reality. Ak on hovorí o Ficovej politike ako o mafii, musí si uvedomiť, že vláda HMM je priamym nástupcom zločineckej vlády Mikuláša Dzurindu. Heger mafii nemusí ustupovať. Je totiž jej súčasťou.

Vyhlasujem, že nie som obhajcom Fica ale iba skromným obhajcom pravdy. A som kedykoľvek pripravený sa na túto tému s Hegerom stretnúť v dueli v médiách. Som si však istý, že Heger túto ponuku obyčajného občana nevyužije. Tvrdím, že by prehral na celej čiare a takéto fiasko si politik z košiara I. Matoviča dovoliť nemôže. Premiér, ktorý má problém v médiách sformulovať niekoľko zmysluplných viet ma poraziť nemôže. Matovič je zakonšpirovaný služobník Západu pôsobiaci proti záujmom SR. Neraz to dokázal. Naposledy tým, že O-LAJNO (J – joystick) vylúčilo za uvedené hlasovanie dve svoje poslankyne. Poslankyne Romana Tabák a Katarína Hatráková si za svoju odvahu zaslúžia, aby sa im ho hovorilo panie poslankyne. Každý poslanec má totiž hlasovať podľa svojej cti a svedomia. Navyše za hlasovanie poslanca nie je možné stíhať. Takže zhrnuté, O-LAJNO uprelo poslankyniam hlasovať podľa sľubu poslanca a stíhalo ich za to v rozpore s príslušnými ustanoveniami NRSR. Totalita ako vyšitá z dielne HMM.

Poslankyne sa vzopreli totalite a hlas ich svedomia bol pre nich dôležitejší. To si zaslúži potlesk, lebo to nie je v súčasnej koalícii taký častý jav. Narcis Matovič, nie je schopný sebareflexie a útočí na všetkých s iným názorom. Igorko na túto rétoriku sme si už zvykli. Dlhodobo sa opakuješ. Už pred rokom som navrhoval Tvoje psychologické vyšetrenie, ale dnes po tom všetkom, čo sa deje som presvedčený, že už to nie je o Tvojom psychologickom vyšetrení, ale o psychiatrickom vyšetrení. Tvoj stav sa rapídne za rok zhoršil. A možno, že je to iba Matovičovské divadlo. Určite by nezaškodilo, preveriť Matovičove účty ako i účty jeho rodiny a prípadne účty, z ktorých by mohli vyplývať väzby na neho. Vrátane daňových rajov, USA a tajných služieb Západu. Viem, že sa to  nestane, lebo je chránencom politikov podozrivých zo spolupráce zo Západnými špionážnymi službami – Naďa a Mikulca. Táto nevďačná úloha pripadne novej vláde. A možno, že sa preukáže zločin zosnovania novej zločineckej skupiny a nových, tentoraz oprávnených kolúznych väzieb. Na Slovensku je všetko možné. Základ bol daný rokovaním vládnej verchušky, dokonca za účasti prezidentky v pivnici SIS. Prvé výročie tejto skupinky si o pár dní pripomenieme.

https://www.napalete.sk/fico-co-robila-caputova-v-tajnej-miestnosti-sis-pri-rozbore-zivych-trestnych-veci/

Na tejto skupinke sa okrem iného rokovalo o kajúcnikoch a o upozornení SIS o zneužívaní kajúcnikov vo vyšetrovacom procese. SIS v utajenom dokumente uvádzalo tieto informácie:

„Zadržaním predstaviteľov štátnych orgánov, ktoré sú zodpovedné za boj proti kriminalite, na základe nehodnoverných výpovedí kajúcnikov môže dôjsť k závažným bezpečnostným rizikám, nakoľko obmedzovanie osobnej slobody a zadržanie ich vysokých predstaviteľov je podľa poznatkov SIS založené opakovane primárne na výpovedi pochybného svedka, ktorý ma nadštandardný vzťah s členmi pracovnej skupiny, ktorá koordinuje výpovede svedkov. Agentúrnou cestou boli verifikované informácie, z ktorých vyplýva, že univerzálni svedkovia svojimi účelovo skreslenými výpoveďami v neprospech vybraných osôb, ktoré prispôsobujú vlastným osobným potrebám, vplývajú na rozhodovaciu činnosť orgánov činných v trestnom konaní ( OČTK).“

Ďalej nasleduje množstvo iných informácií v neprospech tzv. kajúcnikov a ich negatívnom vplyve na vyšetrovacie procesy. V závere dominuje výstraha na takéto konanie, ktoré môže negatívne ovplyvniť vitálne záležitosti štátu a na pokračovanie zisťovania týchto aktivít s prerozdelením týchto informácií oprávneným subjektom riadenia štátu.

Je teda zrejmé, že  ani SIS sa pred rokom už nemohla pozerať na zneužívanie statusu kajúcnika a mala úprimný záujem tieto nanajvýš dôležité informácie posunúť tým, ktorí by sa nad nimi mali aspoň zamyslieť. Aj preto je v naše spoločnosti status kajúcnika zneužívaný nie v prospech práva, ale na politické ciele a na likvidáciu politickej opozície…

SIS vtedy asi nevedela o konkrétnych zahraničných prepojeniach našich vrcholových politikov na ich riadiace štruktúry na Západe. A možno vedela a čušala…A čuší doteraz. A to je chyba. Lebo takého prepojenia pre Slovensko prináša obrovské bezpečnostné riziko.

Činnosť  SIS má byť zvonku kontrolovaná poslancami NRSR, členmi vlády a príslušnými súdmi a prokuratúry. Zjavne nie je, alebo sú informácie neoprávnene utajované. Ďalšia schôdzka v pivnici už asi nebude. A dúfam, že nebude ani v atómovom kryte…

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

   Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Padne hlavne Slovenská republika….Bude to dar ” zsidowskemu Krolewòdstwu” alebo iba Feldvidék?

  2. Samozrejme, že padne ,veď si to aj zaslúži,za to ,že je väčšina Slovákov sprostých a volia takúto vládu a tiež za to, že sa nevieme postaviť na odpor a bojovať za svoje.”Samostatné”Slovensko je odsúdené na zánik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *