Bitcoin a kryptomeny, ako okrádať a kontrolovať ľudí…

Bitcoin údajne vynašiel človek so pseudonymom Satoshi Nakamoto. Vždy keď sa objavujú takéto údajne osoby s vymyslenými menami a nevie sa, kto za niečim je…sú často za tým nadnárodné korporácie a tajné služby. O bitcoine ako projekte tajných služieb a skupín sa hovorí už dlhodobo, len tieto informácie boli vždy cenzúrované a mazané. 

Treba si uvedomiť, čo to je bitcoin. Decentralizovaná mena, ktorá funguje “nezávisle” od bánk a samostatne. Už tieto samotné výrazy sú v spojitosti s bitcoinom a celkovo kryptomenami nezmyslom. Nezávislosť v priestore súčasného internetu nie je možná.

Kryptomeny a digitálne meny sú tým nástrojom na kontrolu populácie, o ktorom elita už dlho sníva a rozpráva tajomne. Hotovosť spôsobuje, že môžte byť nezávislý. Môžte si veci kupovať, aj keď niekto nechce a chce, aby ste boli obmedzovaní. Napríklad jeden z možných scénarov, ak sa nedáte zaočkovať, tak nemôžte nakupovať. Ak by sa takéto obmedzenie udialo v priestore s hotovosťou, nie je to možné a vždy si dokážete niečo kúpiť, aj na čiernom trhu. V prípade digitálnych mien to už možné nie je. Dokonca, ak nie ste poslušný, zo dňa na deň vám dokážu zobrať vaše úspory z účtu, kde máte digitálnu menu. V prípade hotovosti, asi ťažko by išli všetkým nepohodlným do domu a hľadali tam hotovosť… Digitálna mena je pre zločincov a elity najpotrebnejší nástroj na zotročenie ľudstva. Obzvlášť treba spozornieť ak Čína s jej totalitným kreditným systémom povolila používanie bitcoinu už v roku 2013. 

Aby ste mohli meniť Bitcoin, potrebujete burzu. Jedna z prvých burz bola Mt. Gox. Tu založil Mark Karpeles, židovského pôvodu. Práve v roku 2014 z Mt. Gox malo údajne zmiznúť množstvo bitcoinov v hodnote 500 000 000 dolárov (terajšia hodnota v miliardách), údajny hack. Viacerí však poukazujú, že práve Karpeles okradol ľudí a zhodil to na hackerov.

Mark Karpeles – zakladateľ podvodnej burzy Mt. Gox

Karpeles sa ku krádeži nepriznal a ako inak, vinu hádzali na ruských hackerov. Karpeles mal sedieť vo väzení okolo 3 rokov. Ak by ukradol tie bitcoiny on, tak to, čo zarobil za tri roky, bežný človek nezarobí za niekoľko stoviek svojich životov… mnohým zločincom sa takéto krádeže oplatia a robia ich presne s týmto vedomím…ukradnúť pár miliónov, odsedieť si pár rokov..a potom si užívať.

Samozrejme, len naivný človek si môže myslieť, že nejaký Mark Karpeles vytvorí a spravuje burzu takýchto rozmerov a potom náhodne odiaľ zmizne 750 000 bitcoinov. Aká náhoda. Pre hlupákov s ružovými okuliarmi. Ukradnutých 750 000 bitcoinov má aktuálne hodnotu: 23 954 250 000 dolárov. 

Preto upozornenie pre ľudí. Nedôverujte takýmto pochybným projektom, skor či neskôr celá bublina s kryptomenami padne a ak jej ľudia podľahnú, tak ich uvrhne do ešte väčšieho otroctva.

https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/krach-bitcoinove-burzy-druhy-nejvetsi-podvod-po-madoffovi-rika-tata-piratu.A140227_235716_pozice_139309
https://eabm.cz/182-hackeri-obvinili-vlastnika-mtgox-z-podvodu

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššáková už v roku 2019 podporovala green deal a elektromobilitu

Judita Laššáková  sa za slobodná volá likérová. Pod týmto menom vystupovala na Facebooku: Judita Likerová. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *