streda , 24 apríla 2024

Zelenskyj pokračuje vo svojom goebbelsovskom turné virtuálnych prejavov…

Po dlhodobom štúdiu ukrajinského klauna ma jeho prejav v slovenskom parlamente neprekvapil. Ako aj vo svojich iných prejavoch v iných štátoch jeho prejav bol zameraný na strašenie Rusmi, na žiadosti o zbrane a peniaze a o vyzdvihnutie seba. Dešifrujme si teda, čo povedal bez omáčok a aké boli reakcie Hegero-Matovičovskej mafie (ďalej len HMM).

Pozn. Boltom sú vyznačené reakcie autora na text:

„Je to pre mňa obrovská česť a chcem sa vám poďakovať za všetku pomoc Ukrajine,“ povedal Zelenskyj poslancom. „Bolo by dobré, aby sa aj iné krajiny naučili od vás solidarity.”

Zelenskyj poďakoval za systém S-300 a iné zbrane a náboje, ktoré Slovensko poskytlo Ukrajine v rámci podpory vraždenia na Ukrajine. V druhej vete naznačil, že aj iné krajiny by sa mali podieľať na zločinoch na Ukrajine. Zelenskyj nežiada humanitárnu pomoc vo forme potravín alebo podobnej pomoci. Jeho zaujímajú len zbrane!!!

Povedal, že Heger  a niektorí poslanci videli, čo „ruskí okupanti“ na Ukrajine urobili.

Pravda je taká, že Heger a spol. videli len to, čo im Zelenskyj ukázal. Nič viac. Žiadne objektívne medzinárodné vyšetrovanie udalostí neprebehlo. Skutočná pravda môže byť úplne iná. Pravda sa ukázala aj v bývalej Juhoslávii, kde spúšťačom dopredu naplánovaných zločinov USA a NATO boli udalosti v Račaku. Bývalý ambasádor a šéf misie OBSE  v roku 1999  na Kosove Wiliam Walker, vypovedal, že srbská polícia zmasakrovala civilov albánskej národnosti. Nič z toho, čo tvrdil Walker nebola pravda. Mŕtvi boli v skutočnosti preoblečení albánski teroristi UCK, ktorí zahynuli v boji so srbskými ozbrojenými silami.

Walkerova interpretácia mala len poslúžiť ako dôvod pre začiatok bombardovania. Walker vyprodukoval lož a stal sa z neho vojnový zločinec. Bombardovanie Juhoslávie bolo už rok dopredu naplánované. Hľadala sa len zámienka!!! Walkerovi zato neofašisti z UCK neskôr postavili v Prištine pamätník. Pamätník v Prištine má aj balkánska mäsiarka Albrightová.

Zelenskyj v prejave spomenul aj krádeže a znásilňovanie zo strany ruských okupantov, o ničení kultúry či rozstrieľaných školách.

Škoda len, že Zelenskyj nevenoval vo svojom prejave priestor neofašistickým zoskupeniam vyškoleným napr. v Nemecku, Kanade, USA alebo v ukrajinskom Javorive, ktorí vraždili civilov na Ukrajine, cielene raketami útočili na civilné objekty s cieľom zhodiť vinu za tieto zločiny na Rusov. Škoda, že nehovoril o svojom podiele viny na vraždení rusky hovoriaceho obyvateľstva na východe Ukrajiny od roku 2014. Výsledok do začiatku vojny cca 15 000 mŕtvych. Škoda, že nehovoril o zločineckých biologických amerických laboratóriách na Ukrajine, v ktorých Američania skúmali a v praxi na ukrajinskom obyvateľstve overovali účinok vyvíjaných biologických zbraní. Bolo by žiaduce ustanoviť medzinárodnú komisiu, ktorá by vyšetrila zločiny USA na Ukrajine. Takéto veci robil naposledy len Hitler. Existujú dôkazy vo forme výpovedí zahraničných žoldnierov, napr. francúzskych o vyčíňaní ukrajinských neonacistov, ktorí v civilných objektoch umiestňovali sklady zbraní, brali civilov za rukojemníkov, mučili ruských vojenských zajatcov a pod. O tomto všetkom Zelenskyj musel vedieť.

„Ak nezastavíme ruské vojská, pôjdu ďalej. Aj na územie Slovenska. Preto prvý a hlavný nástroj sú zbrane a chcem povedať, že Ukrajinci si budú stále pamätať, že Slovensko im poskytlo to, čo potrebovali,” povedal Zelenskyj.

Zelenskyj nie je len americký špión, ale aj luhár. Rusi nemali záujem o Európu ako takú, pokiaľ sa agresívny zločinecký pakt NATO nezačal rozpínať smerom k ruským hraniciam. Zelenskyj predlžuje umelo vojnu na pokyn USA. Americký cieľ je vojensky oslabiť Rusko a vyvolať vojnu medzi Ruskom a Európou. Zelenskyj vám nepovedal, že v Pentagone sa už rokovalo o provokácii, ktorá by túto vojnu spustila. Zelenskyj vám nepovedal, že jeho úlohou bude pozvať poľské mierové jednotky na Ukrajinu. Tento krok bude znamenať vstup NATO do vojny. USA sa vojny v tejto fáze neplánuje zúčastniť. Len zneužiť európske štáty NATO na boj proti Rusku. Odporná politika zločincov z Pentagonu.

A ešte jedno veľké zistenie. Zelenskyj vám nepovedal, že ukrajinská armáda a cca 110 000 žoldnierov z 19 štátov sveta je priamo podriadená americkému veleniu, ktoré je priamo prítomné v Kyjeve!!! Celú vojnu riadia Američania!!! Na veliteľských stanovištiach sú okrem amerických vojakov prítomní aj vojaci z Veľkej Británie. Zelenskyj nemá záujem na skončení vojny. USA už začali preverovať toky zbraní zo Západu na základe zistení, že zbrane za milióny USD končia na čiernom trhu v tretích krajinách. Pre Zelenského je to obrovský biznis.

Zelenskyj zopakoval, že Ukrajina potrebuje lietadlá a helikoptéry. „Našu zem treba chrániť, potrebujeme vašu podporu,” prihovoril sa poslancom Národnej rady a spomenul protiruské sankcie. „Teraz bude prijatý šiesty balík sankcií a je to určite ten balík, ktorý potrebujeme. Energetické sankcie sú potrebné. Rozumieme, že pre vás je to ťažké. Rozumieme, že nemáte náhradu za ruskú naftu a plyn. Ale chcem povedať príklad, aby ste aj vy nám lepšie porozumeli. Rusi bojovali, aby sa plyn vyvážal do Ukrajiny. Chceli, aby sme mali ľahšiu schému za ruský plyn. Najväčším odberateľom plynu bola Ukrajina. Všetko sa skončilo plynovou vojnou.

Zelenskyj plní americké plány a zrádza úbohý ukrajinský národ. Nerobí nič pre ukončenie vojny. Podnecuje celú Európu, aby bojovala proti Rusku. Zaradil sa tak medzi vojnových štváčov a vlastizradcov. Ukrajinci sú rukojemníkmi vlastného štátu.  Zelenskyj svojou politikou pracuje na vysídlení Ukrajincov z vlastnej krajiny…USA tiež nemajú záujem na ukončení vojny. Naopak, budú ju predlžovať. Už teraz majú obrovské mnohomiliardové zákazky na zbraniach.

EÚ zrádza Európanov lebo jej predstavitelia podporujú vojnu nalievaním peňazí do čiernej diery zvaná Ukrajina, čím znižuje prosperitu Európanov. Sankcie vojnu neukončia. Dodávky zbraní tiež nie. Zelenskyj o vzťahoch medzi Ukrajinou a Ruskom čo sa týka plynu klame. Rusko dodávalo za špeciálne lacné ceny plyn Ukrajine. S vývojom času prešli na trhové ceny, čo sa Ukrajine nepáčilo. Zelenskyj dostal príkaz z USA, aby odhovoril európske štáty od obchodovania s Ruskom čo sa týka ropy a plynu.

Klamstvom je tiež to, že Zelenskyj hovorí o anexii Krymu. Krym sa stal legálne podľa medzinárodného práva súčasťou Ruska.

Väčšina ruských striel mieri na priemyselné uzly. Prosím vás, aby ste boli naším hlasom v Európskej únii.

Lož. Priemyselné uzly sú výsledkom práce ukrajinských neonacistov alebo ak k nim došlo, bolo to z dôvodu ukrývania sa neonacistov a vojakov NATO v týchto priestoroch. Napr. Azovstal. Dopravné uzly sú ničené tam, odkiaľ Ukrajinci dostávajú od Západu zbrane. Ale napr. Zelenskyj „zabudol“ spomenúť, že to bola ukrajinská raketa čo narobila spúšť na stanici v Kramatorsku.

Po viac ako dvoch mesiacoch vojny Ukrajinci s našimi priateľmi prejavili solidárnosť a preukázali, že Rusko nemôže zopakovať rok 1968 a rozšíriť svoju tyraniu,” vyhlásil.

Lož. Rok 1968 síce bola okupácia, ale vtedy bol svet bipolárne rozdelený. Teritória vplyvu boli určené. Rumunsko sa tejto akcie nezúčastnilo. Ale zúčastnili sa jej aj ukrajinskí vojaci. Prečo sa Zelenskyj neospravedlnil za okupáciu ukrajinskými vojskami? Navyše USA dali súhlas k obsadeniu Československa. Slovensku donedávna žiadna hrozba zo strany Ruska nehrozila. Faktom však je, že slovenská vláda pracujúca pre americké záujmy svojou činnosťou ohrozuje bezpečnosť Slovenska. Celá vláda je pre Slovensko veľkým bezpečnostným rizikom.

Po skončení prejavu zožal Zelenskyj zo strany poslancov dlhý potlesk. Dokonca postojačky. Tí slovenskí poslanci, ktorí prejav Zelenského takto ocenili, sa dopustili verejne propagácie ukrajinského neonacizmu a amerického imperializmu. Sluhovia USA sa navzájom prezentovali ako zapredanci vlastných štátov. V tomto prípade Ukrajiny a Slovenska. Občania Slovenska sú vnímaví a vedia kde je pravda. Vyčistiť Augiášov chliev bude sizyfovská robota.

Miesto potlesku  by sa určite viac hodila minúta ticha za všetky obete tejto Američanmi vyprovokovanej vojny.

Dodatok:

Ukrajinská armáda vo vojne proti Rusku podlieha veleniu USA!!! V Kyjeve, ale aj iných oblastiach Ukrajiny  pôsobia americkí vojaci pod rôznym krytím. Sú prepojení na centrálne kyjevské velenie odkiaľ priamo riadia činnosť ukrajinskej armády, ale i žoldnierov a iných pololegálnych zoskupení. Hlavná veliaca centrála USA pre boj Ukrajincov proti Rusku sa nachádza v blízkosti ukrajinských hraníc v Poľsku.

Jedna z najväčších amerických „babráčok“, ktorá poskytuje tajné informácie verejnosti je Nulandová. „Pochválila“ sa, že USA zvažujú poslať na Ukrajinu protiraketové systémy Patriot a v ďalšom balíku tzv. „pomoci“ sa môžu vyskytnúť jadrové zbrane typu „mini-nuke“ a „bustery“. Ide o jadrové bomby s tzv. nízkou výkonnosťou, ktoré sú určené na lokálne ničenie nepriateľa. Tieto taktické jadrové bomby majú výbušnú kapacitu medzi tretinou a dvanástimi násobkami bomby v Hirošime. Ďalej USA plánujú poslať Ukrajincom 121 útočných dronov Phoenix Ghost, ktoré sú schopné niesť muníciu, a biologické zbrane. Môžu byť vybavené laserovou detekciou a navigáciou a sú vhodné pre vojenské špiónske monitorovanie prostredia. Môžu byť naprogramované tak, že zaútočia na spôsob kamikadze na objekt alebo miesto, v ktorom sa má uskutočniť diverzia a splnia svoju misiu napr. rozšírením vírusu ako biologickej zbrane. Podľa utajovaných informácií Phoenix Ghost môže byť na Ukrajine použitý aj na zhodenie munície s ochudobneným uránom podobne ako to robili americké agresorské lietadlá v Juhoslávii.

Pravda je taká, ž USA nezáleží na obetiach a rozbití Ukrajiny. Urobili si na Ukrajine vojenský polygón a miesto nástupu na dobytie Ruska.

Americký pobočník Blinkena na Slovensku Korčok tiež nesklamal, keď nazval zbabelcami poslancov Smeru a údajných fašistov, ktorým sa nechcelo počúvať vlastizradcu Zelenského a odišli zo sály. Kam zaradíme medzinárodne dezorientovaného dočasného ministra Korčoka, ktorý podporuje vojnu na Ukrajine s vedomím, že Ukrajina používa tisíce neonacistov na zástupnú vojnu USA proti Rusku? Kam zaradíme  politicky dezorientovaného dezoláta Naďa, pobočníka amerického ministra vojny Austina? Ak by sa Vám chcelo čítať „Obrannú stratégiu Slovenskej republiky“ (v odkaze) zistíte, že je vedome porušených množstvo jej ustanovení. Tento materiál Naď a vláda SR znehodnotili natoľko, že má len hodnotu toaletného papiera.

Mainstreamové alebo skôr deformstreamové médiá cudne mlčali a nekomentovali neúčasť americkej guvernérky štátu Slovensko Zuzany Čaputovej na virtuálnej fraške Zelenského. Žeby sa podľa Korčoka zbabelo zachovala aj Čaputová?

Článok 32 Ústavy SR hovorí:

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené. Je čas priatelia v mene mieru a obrany slovenských záujmov tento článok využiť….

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Viac na: Čoho je schopné NATO si môžete pozrieť tu:

http://www.slobodan-milosevic.org/wb2/NATO_agr.htm

https://www.mosr.sk/data/files/4286_obranna-strategia-sr-2021.pdf

Zdroje obrázkov: DennikN, Pravda

   Send article as PDF   

Check Also

Ukrajina podobne ako bolševicki Židia chce zakázať pravoslávnu cirkev, hlasovali za jej zákaz

V parlamente odhlasovoli zákaz ortodoxnej cirkvi, ktorú spájajú s Ruskom. Pričom práve 72% veriacich v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *