sobota , 9 decembra 2023

Nemecký neonacizmus začína ožívať a opäť ohrozovať mier…

obr. Mladý Scholz protestuje proti americkým základniam v Nemecku….

Po tom, čo Angela Merkelová odišla do politického dôchodku, moc v Nemecku uchopil Olaf Scholz (SPD), ktorý bol do funkcie spolkového kancelára vymenovaný v decembri 2021.

Scholz vo funkcii nestrácal čas a okamžite po vymenovaní sa zapojil do štvavej kampane proti Rusku. Na príkaz USA pozastavil certifikáciu plynovodu Nord Stream 2 a pridal sa poslušne ku všetkým sankciám proti Rusku. Jeho rétorika začala byť militantná v rozpore s medzinárodnými zmluvami.

Napr. Zmluva Dva plus štyri z roku 1990 medzi dvoma nemeckými štátmi a štyrmi víťaznými mocnosťami 2. svetovej vojny, ktorá ustanovila podobu Nemecka ako spojeného územia NSR a NDR, zaručila hranice krajiny, obmedzila jej zbrane a vojenské sily, upravila stiahnutie sovietskych vojsk a umožnila jej ďalšie členstvo v NATO.

V Zmluve sa okrem iného píše, že:

„Vlády Nemeckej spolkovej republiky a Nemeckej demokratickej republiky vyhlasujú, že zjednotené Nemecko nikdy nepoužije žiadnu zo svojich zbraní, pokiaľ to nie je v súlade so svojou ústavou a Chartou Organizácie Spojených národov“.

(Pozn. autora: Nemecko porušilo tento záväzok v roku 1999 pri bombardovaní Juhoslávie).

„Vlády Spolkovej republiky Nemecko a Nemeckej demokratickej republiky sa zriekajú výroby, držby a kontroly jadrových, biologických a chemických zbraní. Vyhlasujú, že aj zjednotené Nemecko bude tieto záväzky dodržiavať. Pre zjednotené Nemecko budú naďalej platiť najmä práva a povinnosti vyplývajúce zo Zmluvy o nešírení jadrových zbraní z 1. júla 1968“.

Tento článok Zmluvy sa obišiel tak, že Nemecko poskytlo vojenské základne USA na svojom území. USA tam majú najviac jadrových zbraní v západnej Európe.

Nemusíme si nič navrávať o politike Nemecka a jeho demokracii. Ešte v priebehu roku 1944-1945 Nemci budovali svoje nové nacistické špionážne základne s cieľom pokračovať po vojne v nových podmienkach. Tieto základne boli hlavne v Španielsku, Portugalsku a Taliansku.

Nacisti sa po druhej svetovej vojne za pomoci USA rozpŕchli do celého sveta a podieľali sa na vybudovaní novej siete naonacistov, ktorí sa majú prejaviť v čase, keď plány pre pomstu za prehraté vojny proti Rusku dozrejú. USA sú notoricky známe podporou a obchodovaním s fašistickým Nemeckom počas druhej svetovej vojny. Napríklad klan Bushovcov a aktivity Prescotta Busha. Alebo vybudovanie povojnovej tajnej služby Nemecka fašistickým generálom Gehlenom, ktorý po skončení vojny dostal príležitosť v USA. Gehlen vlastne vybudoval základy súčasnej BND – tajnej služby Nemecka. Na príkaz Američanov po vojne vytvoril z cca 4000 nacistov, v Nemecku špionážnu sieť pre USA. Pred americkou verejnosťou CIA tiet informácie utajila.

Je vysoko pravdepodobné, že prísaha nového kancelára je neplatná, pretože z prísahy, ktorú skladal dňa 8. decembra 2021 Scholz vynechal slová „tak mi pomôž, Boh“. Bola to súčasť jeho plánu, aby mohol beztrestne urobiť kroky vo funkcii kancelára v rozpore s mierovými záujmami Nemecka?

Pár mesiacov po nástupe Scholza do funkcie, Nemecko už zrazu vyhlasuje, že sa necíti byť viazané žiadnymi medzinárodnými zmluvami. Dôvodom má byť vojna na Ukrajine. Pravý dôvod je, že Nemecko túto situáciu zneužilo, aby sa opäť vyzbrojilo zakázanými zbraňami. Týmto spôsobom Nemecko priamo ohrozuje bezpečnosť Európy. Robí tak v súlade s americkými príkazmi. Nemecko má od konca druhej svetovej vojny podpísanú tajnú dohodu s USA, v ktorej sa okrem iného hovorí, že Nemecko bude trvalo plniť pokyny USA a bude v prostredí Európy presadzovať americké ciele. Táto zmluva je nevypovedateľná!!! Bola to cena Nemecka, ktorú muselo zaplatiť v protihodnote za Marshallov plán a Američanmi naliate miliardy do obnovy Nemecka. Nemecko sa tak stalo novodobou kolóniou USA. A opäť pripomínam – hrozbou pre mier v Európe.

Scholz už pripravuje dodávky ťažkých zbraní na Ukrajinu a servilne pokračuje v politike zástupnej vojny USA proti Rusku. Západné a žiaľ aj východné štáty tým, že dodávajú zbrane na Ukrajinu sa stávajú spolupáchateľmi zločinov na Ukrajine. Ťažko uveriť tomu, že mladý Scholz pri vstupe do politiky viedol protestné hnutia proti prítomnosti amerických zbraní na území Nemecka. Čo ho zmenilo? Moc? Peniaze? Najskôr oboje.

Masky padajú. Totalitárne Nemecko sa prejavilo aj pri stíhaní Nemky Aline Lippovej. Nemka Alina Lippová žije v Donecku 5 mesiacov a podáva odtiaľ správy v nemčine. Nerobí nič viac, len v ohrození života prináša reportáže, rozhovory s ľuďmi, odhaľuje ukrajinské lži, píše o vraždách civilov ukrajinskou armádou, píše o osobných skúsenostiach z prostredia ukrajinských neonacistov a pod. Pretože podáva pravdivé informácie z diania na Ukrajine, ktoré sú ale v rozpore s provládnou dezinformačnou kampaňou, je v Nemecku trestne stíhaná. Ak ju usvedčia, hrozia jej až tri roky väzenia, len preto, lebo má na udalosti v Donbase iný názor ako nemecká vláda.

Boli jej tiež zablokované finančné prostriedky na účtoch. A to všetko bez toho, aby sa novinárka mohla brániť. Vypočutie jej totiž nebolo umožnené lebo by to údajne ohrozilo účel vyšetrovania.

Pravý dôvod jej stíhania je ten, aby ju nemecká vládnuca chunta nenechala mediálne vplývať na občanov Nemecka a zabránila jej šíriť pravdu, ktorú videla na vlastné oči.

Vo fašistickom Nemecku bolo počas druhej svetovej vojny hnutie „Biela ruža“. Bojovali proti fašistom v Nemecku ilegálne. Mnohí za to zaplatili životom. Na ich hrdinské príbehy si dnes už len málokto spomenie. Takisto ako u nás na príbehy hrdinov SNP. Je to preto, lebo pri moci je opäť ZLO!!! Alina Lippová je nová Biela ruža Nemecka…Príbeh pokračuje…

„Keď prišli nacisti brať komunistov,

mlčal som, pretože som nebol komunista.

Keď zavreli sociálnych demokratov,

mlčal som, lebo som nebol sociálny demokrat,

Keď prišli pre odborárov,

neprotestoval som, nebol odborár,

Keď prišli odviesť Židov,

neprotestoval som, nebol som Žid.

Keď prišli po mňa,

nebol nikto iný, kto by mohol protestovať.”

 

Nemeckí okupanti už na Slovensku sú prítomní vďaka tejto zapredaneckej vláde. Protestujme kým nie je neskoro…

Viac na:

https://www.anti-spiegel.ru/2022/meinungsfreiheit-deutsche-staatsanwaltschaft-ermittelt-gegen-alina-lipp/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

Banderovci vraždili aj na Slovensku

Propagandistická stránka polície – Hoaxy, ktorú vedie bábka Puchovský už viackrát očisťoval Banderovcov a vyjadrovali …

5 komentárov

 1. adamkratochvil

  mam 75 rokov a zase raz pan Stubna suhlasim s kazdym vasim slovom…

 2. V Zaporozskej jadrovke nasli 30 TON PLUTONIA a 40 TON obohateneho uranu … na co asi bol urceny?? Nie je tazke si to domysliet…

  https://kriegsgebiet.com/2022/06/08/russland-beschlagnahmt-30-tonnen-plutonium-und-40-tonnen-angereichertes-uran-nato-verpasste-ihre-einzige-chance-russland-zu-vernichten/

  Nemecko (ako som sa dozvedel z ineho zdroja) velmi silno pocitalo s tym, ze sprivatizuje tuto elektraren a Nemci budu mat elektrinu pomaly zadarmo. Taki su zeleni…

 3. … Hever je zjavne psychicky naruseny. Najprv spoluvytvori vojnu na Ukrajine, destabilizuje stat, posiela zbrane, obchadza Minske dohovory a potom rozprava “Je kľúčové, aby Ukrajina zaznamenala tento posun. Bude do nej veľa investované a pre nás je dôležité, aby každý náš sused bol stabilný a prosperujúci.”

  toto je na psychiatra, je nacase. Cela vlada a vsetci co ste zamerne (politicky) pomahali umierat od 2014, je rad na vas. Osudu neujdete. Fizzo a vsetky vlady poslednych aspon 15 rokov vedeli, ze sa bude riesit Ukrajina.

  Silna inflacia je vysledkom natalcenych penazi vo svete, ktorymi sa skupilo vsetko co sa dalo a co je nedostatkove, tam sa vyhnali ceny. Vsetko je zamer.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *