nedeľa , 26 septembra 2021

Vedec upozorňuje: Používanie Remdesivíru je spojené s predĺžením hospitalizácie

Najväčši propagátori Remdesivíru Sabaka a Jarčuška dostali ďašiu ranu, ich experimentálny Remdesivír predĺžuje hospitalizácie. Zistila to štúdia, ktorá analyzovala hospitalizácie amerických veteránov. Išlo o kohortovú štúdiu 2344 veteránov. Taktiež štúdia nepotvrdila údaje tvrdené našimi farma lobistami, že Remdesivír pomáha…naopak nebolo dokázané, že by Remdesivír zvyšoval prežívanie.

zdroj: https://www.facebook.com/miroslavstec/posts/3908221359300759

https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2781959

Remdesivír je asi najdrahší liek na COVID-19. Na Slovensku bol používaný vo veľkom vďaka osobám napojeným na farma firmy ako je prof. Pavol Jarčuška. Slovensko nakúpilo tohto neúčinného lieku za niekoľko milionov EUR. Písali sme o tom tu:

Slovensko nakúpilo neúčinný Remdesivír na liečbu COVIDu-19 za milióny EUR, zmluvu tají…

Výrobca neúčinného a potencionálne nebezpečného lieku na liečbu COVID-19 nalial najväčšie peniaze do lobby v roku 2019, náhoda?

Lekár upozorňuje na šírenie dezinformácií ministerstvom zdravotníctva, Dr. Sabaka robí kampaň neúčinnému lieku a zavádza verejnosť

 

 

 

Check Also

Ako sa vyjadrujú a myslia ľudia z tábora COVID fanatikov

Tieto príspevky nájdete pod diskusiou v tomto článku Petra Sabaku: https://www.facebook.com/peter.sabaka/posts/10225480520096889 Po rokoch budú mať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.