utorok , 16 apríla 2024

Vakcíny nie sú riešenie pandémie varuje Izrael

Izrael bol prvou krajinou na svete, kde sa najrýchlejšie očkovala najväčšia skupina občanov. Taktiež tu bol prvý COVID pas a diskriminácia a rozdeľovanie ľudí podľa toho, či sú očkovaní experimentálnou vakcínou.

Vedec Miroslav Štec poukazoval na zaujimavý prípad zmiznutia grafov z databázy úmrtí Euromomo, krátko po náraste týchto úmrti po očkovaní v Izraeli. Potom sa data vrátili, avšak pozmenené.

Aktuálne vzhľadom na nárast počtu prípadov nákazy chce Izrael od stredy opätovne zaviesť obmedzenia pre zhromaždenia a podujatia v interiéri.

Počet denných prípadov nákazy koronavírusom v Izraeli po prvý raz za štyri mesiace presiahol tisícovú hranicu. Podľa tamojšieho ministerstva zdravotníctva v krajine za uplynulých 24 hodín pribudlo dovedna 1118 nových infekcií, čo je najväčší denný prírastok od polovice marca. 

Izraelský premiér Naftali Bennett v piatok počas stretnutia s ministrami a predstaviteľmi bezpečnostných zložiek a zdravotných úradov uviedol, že koronavírusový delta variant spôsobuje nárast infekcií po celom svete, “a to aj v zaočkovaných krajinách ako Spojené kráľovstvo, USA či Izrael”. V tomto duchu poznamenal, že “účinnosť existujúcich vakcín proti variantu delta je slabšia, ako sme dúfali”. Zároveň dodal, že vakcíny samy o sebe problém pandémie nevyriešia.

Vzhľadom na nárast počtu prípadov nákazy chce Izrael od stredy opätovne zaviesť obmedzenia pre zhromaždenia a podujatia v interiéri, ktorých sa zúčastní viac ako sto ľudí. Vstup bude povolený iba pre zaočkovaných, ľudí s negatívnym výsledkom testu a tých, ktorí ochorenie COVID-19 prekonali. Zároveň sa opätovne zavedie aj povinné nosenie rúška v interiéroch.

zdroj: https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2033804_zaockovany-izrael-ma-vyse-1000-novych-pripadov-a-vyhlasil-ze-vakciny-samy-o-sebe-pandemiu-nevyriesia

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

One comment

  1. sionizmus superfašizmus

    izrael fašisticky aprtejdny štat ktory okrem toho že vlastni 400 atomovych hlavic ako neatomova kreajina je ochrancs lotrov a zločincov ktory vraždia po svete a chodia sa tam ukryvat. sioniszmuj je superfašizmus ich učenie talmud je najvačšie svimstvo chor psychopatia ktora by nemaly byt len zakazana ale natrvalo tvrdo trestana . a že su zaočkovany no možno ale u nas na slovensku sa neočkuje ale robiasa genetuicke pokusy na ludoch take ako robil mengelev osviečime smrt fašiszmu smtr banksterskym fašistickym vrahom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *