nedeľa , 16 júna 2024

Výrobca neúčinného a potencionálne nebezpečného lieku na liečbu COVID-19 nalial najväčšie peniaze do lobby v roku 2019, náhoda?

Gilead je výrobca Remdesivíru, doteraz stále predpisovaného lieku na “liečbu” pacientov s COVID. Tento má množstvo interakcií s bežne predpisovanými liekmi a v mnohých prípadoch mohol spôsobiť, alebo prispieť k smrti.
Gilead dlhodobejšie financuje aj Dr. Jarčušku, ktorý od jari záhadne hovorí o vakcíne a nutnosti očkovania. To už mohlo odhaliť tohto bezcharakterného zapredaného lekára.
“Pandémia” COVID-19 začala v roku 2020. Pritom Gilead záhadne v roku 2019 investoval dvojnásobok dovtedy používanej sumy na lobovanie – rozumej manipuláciu a financovanie lekárov s cieľom predpisovať ich lieky, vrátane Remdesivíru. Záhadne krátko na to začala pandémia a Remdesivír sa stal najpredpisovanejšim a jediným oficialne používanim liekom na “liečbu” pacientov s COVID-19. Nesmierne predražený, neúčinný a nebezpečný liek.
gilead
Tu môžte vidieť, koľko v ktorých rokoch investoval Gilead do propagácie.
Na Slovensku ho ministerstvo zdravotníctva odporúčalo predpisovať až do januára 2020, kým sme naň nezačali poukazovať a pýtať sa…potom došlo k zmene. Na odporúčaniach pracoval aj Dr. Jarčuška. Chápete to? Jarčušku financoval Gilead a ten zabezpečil používanie ich lieku a nik to nerieší? Žiadný škrekot transparency international, iných mimovládok, média mlčia…
Ešte by bolo zaujimavé zistiť nakupnú cenu Remdesivíru v porovnani s okolitými krajinami. Koľko sme ho doteraz kúpili, kto obchody schváľoval, kto sa na nich nabaľoval.
Ako vedel Gilead, že práve v roku 2019 treba investovať najviac vo svojej histórii do lobovania lekárov? Aká náhoda, že o pár mesiacov tu máme najväčšiu “pandémiu” a práve ich liek je jediný schválený na “liečbu” COVID-19?
Aj Gilead použil zazračnú manipulatívnu formulku, že Remdesivír nebude pre všetkých a dostane sa len k najviac postihnutými oblastiam. Zaujimavé, Slovensko dostalo tisíce kusov, bez problémov… Nepotrebovali ani Cibuľkovú a iných klaunov na manipulatívnu propagáciu.
zdroj: FB/mudr. radoslav čičala
   Send article as PDF   

Check Also

Zabíjajú Remdesivírom pacientov?

Na internete je množstvo článkov, ako ľuďom Remdesivír poškodil pečeň, obličky. https://zaslobodu.sk/zvyseny-vyskyt-poskodanie-obliciek-pri-liecbe-remdesivirom/ Samotné WHO už …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *