Do parlamentu vtrhol muž so sekerou a bodákom

“Mali sme tu jeden útok, videl som to na zázname. Ten človek je spacifikovaný, už ho zobrali policajti. Chcel vtrhnúť do budovy, mal sekeru a bodák,” priblížil Kollár. Dodal, že ochrankári stáli vonku a videli podozrivého človeka, ktorý pred vstupom do budovy vybral z tašky sekeru. “Okamžite zareagovali,” povedal šéf parlamentu a poďakoval sa zamestnancom za ich prácu.

 

Fotku muža zverejnil poslanec OĽANO – Marosz.

V komentároch v danom príspevku Marosza sú komentujúci na strane útočnika a kritizujú poslancov, do akého stavu doviedli Slovensko a občanov. 

fb: https://www.facebook.com/jan.marosz.56/posts/10216397117114788

   Send article as PDF   

One comment

 1. Marosz je obycajna krysa, ktora ako tienovy minister dopravy zmizol na teply flek Uradu vlady.

  Utocnik bol asi zufalec. Mozno ho vsak viedlo k tejto cinnosti nieco v jeho zivote konkretne negativne. Mozno stratil pracu a hrozi mu drazba z hypoteky, lebo banka nema zaujem sa dohodnut. O tom by som vedel naoisat viac ako dost, coho su banky schopne – ako pritlacit dlznika.

  O Boriskovi sa hovori, ze hraje na dve strany, daco pusti tejto vlade ale je nastaveny aj na dalsiu potencialnu vladu Jamkateho aspol.

  Cisty kseftar, ako inak. Na bomby ma nos. Aj na politicke.

  Je uplne zjavne, ze agentury vyrabaju Jamkateho za lidra opozicie, pretoze aj dnes bol zaisteny Imre C (inak aj europsky sef danovych poradcov a uctovnikov !!) a byvalej vlade stahuje krk aj spodny otvor, ked zacne Imreho zbor spievat.
  Preco asi Imre C presiel (odisiel) zo SAP ako vrchny sef na flek sefa Danovakov, kde zarabal 5x MENEJ ??
  Je zaujimave, ze Suchoba aj Brhel su mimo SK.
  Kto im posuva info??
  Staronovy Kovarik??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *