MUDr. Piják: MUDr. Miloš Jeseňák je preafektovaný dokturek posadnutý zbieraním titulov

PANDEMICKÍ JASTRABI ZAČÍNAJÚ VYSTRKOVAŤ SVOJE PAZÚRY
Michal Piják

Tento arogantný preafektovaný doktúrek, posadnutý zbieraním titulov, Prof. MUDr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric. patrí medzi tých, ktorí by mali najviac držať hubu.
Podľa môjho názoru by malo vyšetrovaciu komisiu zaujímať, akým zázračným spôsobom bol schopný tak rýchlo napísať knižku o vakcínach proti SARS-CoV-2? Bolo by tiež treba pozrieť aj jeho príjmy od farmafiriem za posledné 3 roky.

Komisiu by malo tiež zaujímať, podľa akej oficiálnej smernice sa snažil pacientom s covidom imunologicky pomôcť, ako to tvrdí v priloženom videu. Pripomínam to preto, pretože žiaden z prípravkov na posilnenie alebo moduláciu imunity, ktoré bežne používajú imunoalergológovia v SR, sa v žiadnych usmerneniach EMA, CDC, atď. pre liečbu COVID-19 neuvádza.
Pri tejto príležitosti pozdravujem jeho kolegynku Ing. Jelu Petriskovú, PhD, ktorá lajkovala moje statusy o covide a mala pochvalné komentáre, ale keď som ochorel na covid, tak sa nehanbila označiť ma za podvodníka.
SÚVISIACE STATUSY:
Neoficiálne platby v zdravotníctve – od koho prichádzajú? https://www.facebook.com/photo/?fbid=1982070988678107&set=a.1825646417653899
JÁN KUCIAK SA ZAUJÍMAL AJ O KORUPCIU V ZDRAVOTNÍCTVE. https://www.facebook.com/photo/?fbid=842512967876124&set=a.335249396558590
SABAKA CHYTIL DRUHÝ DYCH V ŠÍRENÍ DEZINFORMÁCII O COVIDE. JEDINÉ, ČO HO ZAUJÍMA JE VAKCINÁCIA. https://www.facebook.com/photo/?fbid=844203094373778&set=a.335249396558590
Lekár varuje: Izoprinosin môže uškodiť a môže byť zodpovedný za zvýšenú úmrtnosť na Slovensku.
https://www.inenoviny.sk/lekar-varuje-izoprinosin-moze-uskodit-a-moze-byt-zodpovedny-za-zvysenu-umrtnost-na-slovensku/
zdroj:
Náš komentár:
O Jeseňákovi, ktorý stál pri covid šikane a nátlaku sme písali dávnejšie. Tiekli mu tisíce EUR od farma firiem, tečú asi aj teraz, ale vďaka odborárom a Visolajskému sa to už nedá zistiť.
https://www.inenoviny.sk/6450-2/
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Fico by mal pri takom poškodení dve barly a nie jednu

Ako majú ľudia veriť takýmto „informáciám“, citujem. Vicepremiér Robert Kaliňák pripomenul, že u Fica ide …

One comment

  1. Adolf Alojzovič

    iba naivny a hlupi si moze mysliet ze nejaka vladna komisia nieco vysetri a spravi napravu a fasistickych mengeleovskych skurvysynov za pokusy na ludstve spravdlivo obesi tak ako to bolo po 2 sv. vojne v norimbergu ked svetu vladnu tie iste fasisticke korporacie a banky ktore vlastnia pharmapriemysel .ich ideologoa bola napisana na georgiskom žulovom pamatniku v 8 svetovych jazykoch jasne a to je likvidacia ludstva na uroven 500 milionov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *