štvrtok , 13 júna 2024

V Rusku hovoria už o Slovensku ako o územi, kde príde vojna

V Ruskej televízii hovoria o Slovensku a Poľsku.

Je dôležité, aby sme to pochopili nielen my, ale mimochodom aj poľskí a slovenskí občania, pretože o Slovensku sa veľa nehovorí. A Slovensko sa zmenilo na prvotriednú, v ničom nezaostávajúcu oprávareň techniky, zaisťujúcu presun techniky a iného na Ukrajinu. Obnovili staré, opustené vojenské fabriky, mimochodom veľmi starostlivo a kreatívne, a to, že sa v nich vyrábajú rakety NATO pre buky (protilietadlové rakety). A to je kreatívna vojnová kampaň, ak nechcete veľa noviniek. Stači vybaviť sovietské drony svojim mozgom, tj. elektronikou, a fungujú celkom dobre a tak treba vnímať Poliakov a Slovákov a možno nielen ich. Logika vojny je taká, že nezávisle na tom, čo si tu povieme, vojna príde na ich územie. Či už to budú raketové útoky, sabotážne skupiny, alebo niečo iné, tým, že sa pridali k vyzbrojovaniu Ukrajiny a vytvorili s ňou jednotný vojensko priemyselný komplex, sa fakticky zapojili do vojny. Je len otázkou času, kedy k ním príde horúca fáza. 

zdroj: https://www.facebook.com/marek.kurta.republika/videos/766962024289267/

A teraz zaspomínajme. Vojnovému štváčovi Naďovi pomáha Galko. Galko je riaditeľom leteckých opravovni v Trenčíne a možno práve tam robia tie drony, o ktorých sa hovorí vo videu. Galko je tiež vojnový štváč a proti Rusku už vyzýval k vojne.
https://domov.sme.sk/c/22614206/galko-zostava-riaditelom-leteckych-opravovni-trencin.html
https://www.inenoviny.sk/vojnovi-stvaci-chcu-vojnu-s-ruskom-oni-utecu-letenky-uz-maju/

Práve Naďa vytiahol Galko:
https://dennikn.sk/1905860/ked-bol-galko-ministrom-dal-sancu-mlademu-uradnikovi-nadovi-teraz-si-pozicie-prehodili/

Galko počas ministrovnia bačoval s vojenskou technikou, mnohá bola predaná a skončila v krajinách, kde prebiehala v tom čase vojna: Sýria alebo iné štáty.
https://www.inenoviny.sk/ss/

Letecké opravovne Trenčín:
https://www.ustreps.sk/letecke-opravovne-v-trencine-nebudu-strajkovat/

Letecké opravovne Trenčín manažment:
https://lotn.sk/manazment/

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek divadelnému nepriateľstvu tovar z Ruska sa pravidelne vyváža do USA

V Nemecku zadržali loď s uránom a drevom z Ruska na palube Nemeckí colníci zadržali …

5 komentárov

 1. Čo to ten jebnutý Rus trepe? Veď Ukrajine dávajú techniku aj Nemci,aj Francúzi,aj Briti,aj Taliani,tak prečo má byť vojna len u nás? Už sa mi tí Rusi zhnusili,aj s tým neschopným, debilným Putinom.Prečo nevybombarduje Američanov,ale rýpe len do Ukrajincov.Aj Američania a aj Rusi sú schopní bojovať tak akurát so slabšími krajinami.Nech si to rozdajú medzi sebou a nech sa nevyhrážajú iným.Jeden druhého sa boja,tak ako za studenej vojny,tak aj teraz a sú schopní napádať len slabších.Rusi sa chvália, že majú najlepšie rakety na svete, ktoré nikto nezostrelí,tak nech sa páči, vyskúšajte ich na Amerike… Vyhrážať sa slabším dokáže každý zbabelec,ale postaviť sa seberovnému len skutočný chlap!Lenže to by v Rusku musel byť iný prezident…

  • zapad.je-obrovske zlo

   Co to tu trepes, co si myslis, ze Rusko-najvaacsia a najsilnejsia vojenska a jadrova velmoc sveta, si necha donekonecna brnkat po nose?! Si velmi naivny a neobjektivny, obmedzeny. Obrat sa so svojim hnevom na odchadzajucu vladu vlastizradcov, zapredancov, grazlov, hajzlov, kolaborantov, skodcov, plagiatorov, klamarov, podvodnikov, zlodejov a vojnovych stvacov!!!!

   • Obmedzený hlupák si akurát tak ty.Ja viem dobre,aj bez teba,ty blbec,že Rusko je najväčšia jadrová veľmoc na svete.A aj najväčšia surovinová veľmoc na svete.Samozrejme,že Američania vyprovokovali najviac vojenských konfliktov na svete… Sú to najodpornejší imperialisti na svete.Rovnako hnusní sú aj Nemci,Turci, či Angláni.Nezastávam sa nikoho,len konštatujem.Rusi tiež obsadili Fínsku Karéliu,,boli aj v Afganistane,aj u nás v 1968 roku,aj v Maďarsku v1956,takisto v Berlíne 1953.Jasné, že Rusi vyprovokovali oveľa menej konfliktov,ako zasraná Amerika.Ale nikdy sa proti sebe nepostavili v poriadnej vojne zoči voči.Počas Kubánskej raketovej krízy v 1962 sa k tomu už schyľovalo,ale neodvážili sa ani jedni,ani druhí…Takto sa to bude ďalej naťahovať v ďalších a ďalších konfliktoch a trpieť budú ďalšie a ďalšie národy,lebo dvaja zbabelci si to nevedia konečne vyjasniť medzi sebou…

 2. banda-zlocincov-nam-vladne

  Naco neustale provokujeme Rusov?! Preco sme im vyhlasili len nas znicujuce sankcie a povolujeme presun vojenskej techniky cez nase uzemie a navyse sme im – ukronacisstom este sme im dodali nase znrane a vojensku techniku?!!!!! ALe slovensky narod vojnu odmieta, kazdu jednu, to len politici tak zle a nebezpecne rozhoduju a su za to vinni a mali by byt prisne potrestnani!!

 3. Podakujme sa nasej vlade. Darovali sme im zbrane, aj ked male mnozstvo. O to co sme malo po 89-om sme si ich sami rozobrali. Skratene. Ooduelame sa vo vojne proti Rusko. To iste by sme mohli cakat aj od inej strany (svetovej).
  Ak napomahate trestnemu cinu, sami ste spokupachatel. Velmy jednoduche.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *