MUDr. Piják o Šnídlovi: Je to odporná sviňa, ktorá sliedi na internete a hľadá nepohodlných jedincov

REÁLNY BOJ ZA POTRESTANIE KORONAFAŠISTOV ZAČÍNA KONEČNE NABERAŤ NA OBRÁTKACH
Michal Piják

Bratislavský okresný súd začal pojednávať ďalšiu žalobu Igora Bukovského, ktorú lekár tentoraz podal na novinára časopisu .týždeň Eugena Kordu. Dôvodom je názorový text s titulkom „Otvorený list MUDr. Igorovi Bukovskému“, ktorý bol zverejnený koncom septembra 2020.V tomto období prepukla druhá vlna pandémie a Korda vyzval Bukovského, aby si priznal chybu, že zľahčoval závažnosť covidu-19. V článku zapochyboval, či si Bukovský vôbec zaslúži svoj titul. O lekárovi zároveň napísal, že sa odvolával na „neoverené zdroje a vyjadrenia pofidérnych odborníkov“. píše autor pripojeného článku, ktorého autorom nie je nikto iný, ako odporná sviňa, menom Vladimír Šnídl, rodák z Považskej Bystrice.

                         Vladimír Šnídl – internetový sliedič  

zdroj obrázka: https://www.youtube.com/watch?v=UIp9wVY42Vw
(všimnite si tú modrú a žltú..tieto ukrajinské farby sú v móde..)

Viac tu: https://dennikn.sk/3215983/bukovsky-zaluje-aj-novinara-eugena-kordu-za-nazorovy-clanok-ziada-20-tisic-eur

Využívam túto príležitosť na to, aby som znovu upozornil, že koníčkom tejto odpornej svine menom Šnídl, je sliedenie na internete a hľadanie pre propagandu nepohodlných jedincov. V prezidentskej kampani svoje aktivity vynaložil na pomoc prezidentskej kampani Zuzane Čaputovej. Spomínam to preto, lebo táto bezcharakterná sviňa si dovolila v čase, keď som ležal v nemocnici v kritickom stave s ťažkým covidom, šíriť o mne nehorázne klamstvá, s jasným cieľom, aby ma zosmiešnil v očiach verejnosti a vyvolal u nej vášne proti ľuďom, ktorí kritizovali diletantské opatrenia vlády proti novému koronavírusu. Táto odporná sviňa si dovolila podsúvať verejnosti, že vraj svojimi vyjadreniami, spolu s inými vytypovanými lekármi, ohrozujem zdravie pacientov a že mi hrozí odobratie licencie.

K týmto nepravdivým obvineniam voči mne som sa opakovane vyjadril vo viacerých mojich statusoch. Zaujímavé je, že doteraz som nebol predvolaný pred žiadnu odbornú komisiu, ktorá by mala riešiť moju údajnú antivakcerskú aktivitu a nedostal som žiadne oznámenie, že by mi mala byť odobratá licencia na vykonávanie lekárskej činnosti. Žeby si niekto uvedomil, že všetky argumenty Šnídla a podobných hajzlov, sú všetko klamstvá, resp. manipulácie, vytrhnuté z kontextu a že ja nemôžem za to, že ma niekto citoval a skomolil moje vyjadrenia.

Pán Šnídl by si mal preštudovať môj album Koronavirus, ktorý má cca 700 statusov a mal by uviesť, ktoré statusy sa mu zdajú byť konšpiračné. Pán Šnídl je jeden z tých, na ktorého podám žalobu za urážku na cti. V zmysle § 373 ods. 1 Trestného zákona citujem: kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky. Pripomínam, že výroky pána Šnídla a mnohých iných neohrozili len moju vážnosť u spoluobčanov, ale aj moje zdravie. Predpokladám, že podobné úmysly ako pán Šnídl, mal aj aj pán Korda, na ktorého podal dr. Bukovský oprávnenú žalobu.

Tu si môžte pozrieť video, kde sa rozoberá charakter Eugena Kordu:
https://www.youtube.com/watch?v=9R0A_iDhB7U

Opitý Eugen Korda:
https://www.youtube.com/watch?v=Bf1YNp6_JN4

Záverom len toľko, že je najvyšší čas, aby sa proti všetkým takýmto odporným sviniam rázne zakročilo a aby sa vyvolala verejná diskusia o tom, ako by sa malo proti nim zakročiť a spravodlivo ich potrestať. Preto oceňujem aktivity dr. Bukovského a prajem mu veľa úspechov v jeho boji proti takýmto sviniam , bez ohľadu na to, že mám námietky proti viacerým jeho vyjadreniam a názorom, ktoré sa týkajú nielen výživy, ale aj covidu. Potešilo by ma , keby mi čo najviac ľudí, ktorí majú nejaké nové informácie, nielen o tomto, ale aj o iných podobných prípadoch, dalo o tom vedieť.

Viac tu:
https://www.inenoviny.sk/internetovy-sliedic-vladimir-snidl-sa-zameral-na-mudr-pijaka
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/610999-liptak-ci-pijak-urad-sa-chysta-riesit-lekarov-spochybnujucich-liecbu-kovidu/
https://dennikn.sk/2649026/stat-sa-pusta-do-boja-s-lekarmi-ktori-siria-hoaxy-o-covide-postihy-hrozia-liptakovi-aj-pijakovi/
https://domov.sme.sk/c/22785581/znamy-antivaxer-a-lekar-michal-pijak-ochorel-na-covid.html

zdroj:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=673041264823296&set=a.605676922849168

   Send article as PDF   

Check Also

Nie je dňa, aby sa aj Sorosove SME nepostavilo za Fica a jeho atentát

SME aj SMEráci vedia, že je zle. 400 000 ľudi si prečítalo najdokonalejšiu analýzu atentátu …

3 komentáre

  1. Ved dufajme, ze za tieto antidemikraticke cinnosti raz budu, tito pravi uznavaci totatily sudeni.

  2. Nuž poviem to takto… pred covidom som si nevážil politikov a mainstreamových novinárov, čo sa po covide LEN potvrdilo. Dnes si už nevážim a nedôverujem AJ prevažnej väčšine skorumpovaným and narcistickým lekárom (česť výnimkám!), alibistickým and uplateným sudcom and prokurátorom, univerzitným vedeniam, ktoré nútili študentov očkovať sa vydieraním (inak ich nepripustili na skúšky a pod.) a TV a radio kecálkov ! U mňa sa prepadli títo všetci na úplné DNO ! A čo bude teraz? Väčšina tejto organizovanej zločineckej skupiny sú slobodomurári – vyznavači Lucifera, ale nielen. Takže si to dobre zapamätajte, lebo to súvisí s mnohými vecami ! Nuž očkovanie si začne vyberať viac a viac svoju daň… a je na obetiach a ich príbuzných, ako sa k tomu postavia !

  3. Šnídl a ŠTbenčík sú obaja paranoidní, mal by sa na nich pozrieť klinický psychiater…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *