SMERáci aj Hlas-SD sa nepostavili proti digitalnej mene a nepodporili hotovosť

V parlamente sa hlasovalo, aby sa dalo platiť v hotovosti. Poslanci chceli zakázať platbu v hotovosti nad 5000 EUR a tým postupne zabezpečiť prechod na digitálnu menu a zrušenie hotovosti.

Už samotné nútenie ľudí platiť cez banku porušuje ich práva a núti si zakladať účty v bankách, ktoré na tom inkasujú peniaze. V horšich prípadoch ako sa deje teraz v Kanade, neposlúchaš štát – zamrazia alebo zoberú ti peniaze. Toto by sa pánom páčilo a aj preto sa proti hotovosti postavil jeden z majiteľov J&T BANKA.

 

Bolo by dobré, keby pán Tkáč prestal mudrovať a radšej začal od seba a presunul svoje firmy z daňových rajov..

Tu si môžte pozrieť hlasovanie:
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony%2Fcpt&ZakZborID=13&CisObdobia=8&ID=1336
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=49433

Všetci poslanci SMER-SD neprítomní, zdržali sa alebo nehlasovali. Vrátane neomarxistu Ľuboša Blahu. Alibisti, ktorí takto podporili kroky k zrušeniu hotovosti.

Podobne ako SMER-SD hlasovali aj poslanci HLAS-SD. Koľko naivných ľudí uverilo “rozdeleniu” SMER-SD na HLAS-SD  a SMER-SD  a iné hodnoty. Žiadné iné hodnoty, jedna strana, rovnaké názory, postoje aktivity.

Zákon predložil Heger s Matovičom. Je farizjestvom, keď daňový podvodník Matovič predkladá takýto podvodný zákon a argujementuje bojom proti podvodník. Podvodník chce bojovať proti podvodníkom. 

Tabak informuje na svojom profile:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02TzBeDNb1atN95gkMV4wDfeXaAKb8br7pX1UxMQCF1nriv84wjaC8YkxKY1t3Yvskl&id=100058241434530

 

   Send article as PDF   

Check Also

Globalista Pellegrini spolu s Ficom a vládou budú posielať viac zbraní, elektriny na Ukrajinu. Chcú na Slovensku viac vojakov NATO.

Pellegrini v Poľsku: Zvýšime dodávky elektriny na Ukrajinu, sme pripravení hostiť aj viac vojakov NATO. …

3 komentáre

  1. Čo čakať od hnusných,odporných zradcov Fica a Pellegriniho.Veď Pellegeini bol na WEF v Davose VR.2018 a to hovorí samé za seba a Fico tiež ide v tom.

  2. Volim Republiku.
    Treba zabazpecit, aby bola moznost, ak nie povinnost, fotit si hlasovanie. Potom poslat volenemu subjektu. Ini si uz poradia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *