pondelok , 29 mája 2023

Vojnoví štváči chcú vojnu s Ruskom, oni utečú..letenky už majú…

Štátne orgány objednávajú letenky za milióny, nikto nevie na čo.
https://www.cas.sk/clanok/2636847/statne-urady-objednavaju-letenky-za-miliony-aha-kam-a-za-kolko-cestuju-od-matovica-remisovej-ci-kollara/

Galko z SaS rozpredával pod cenu utočné pištole a tanky, ktoré mohli skončiť vo vojnových oblastiach. Bolo to v čase začínajúceho konfliktu na Sýrii. Galko podľa jeho aktivít má rád vojnu.

Andrej Stančík, Piešťany

 

Mojevideo.sk:
Ľubomír Galko, rodák z Klieštiny (okres Považská Bystrica) predával počas svojho ministrovania za Radičovej vlády útočne pušky vzor 58 kus za 11 EUR. S priezviskom Galko nájdete mnoho ľudí medzi agentmi ŠTB, preverujeme či išlo o príbuzných Galka. Je však zarážajúce ako sa človek z vedenia Kauflandu stane odborníkom na ministerstvo vnútra. Písali nám aj viacerí ľudia z Klieštiny, kde je Galko neobľúbený a mal tam aj veľmi neslušné prezývky. Paradoxne keď Galko predával zbrane v tom čase začala vojna v Sýrii.
zdroj: https://www.mojevideo.sk/video/32254/galko_terminator_je_spat.html

 

Samotné Poľsko vyvrátilo hoaxy a dezinformácie šírené predstaviteľmi Slovenska:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=164797586192649&set=p.164797586192649&type=3

Aj podľa viacerých správ, vystrelená raketa podľa predstaviteľov Poľska a NATO bola vystrelená Ukrajincami.
https://edition.cnn.com/2022/11/16/europe/poland-missile-russia-ukraine-investigation-wednesday-intl-hnk/index.html

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Vraj únik tajných dokumentov…Cha…cha…cha…

Vo svetových médiách, ale i na Slovensku sa stal únik údajných tajných dokumentov z USA …

2 komentáre

  1. aj keby za tym stali ajj Rusi oni maju taku silu v zbraniach na ktore Zapad nema ziadnu odpoved preto tak ich kludna reakcia na tie histericke ohlasy, ktore kvakali o ruskom napadnuti Polska clena nATO…

  2. Ako píšete…“Letenky už majú“.Tak nech už konečne zmiznú nadobro.Vojna tu urobí menej škôd než táto odporná, diletantská, fašistická banda, ktorá si hovorí „vláda“.Na čele s tou nacisticko-zradcovskou kurvou, ktorá si pre zmenu hovorí „prezidentka“.A nech zo sebou zoberú aj tupé, sprosté hovädá, ktoré ich zvolili a čiernych,smradľavých džihádistov z Kútov, ktorých sem privliekli.Lepšia atómová bomba, než táto zberba a špina….Keby všetci títo už konečne zmizli,alebo zdochli,tak by si normálni ľudia konečne vydýchli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.