Ukrajinská provokácia bola v Poľsku dodatočne naplánovaná…koksovým klaunom

Koksový klaun Zelensky sa začína radikalizovať spolu s NATO. USA zatiaľ strkajú hlavu do piesku a nemalou mierou prispeli k tomu, že koksovému  klaunovi provokácia nevyšla. Poďme pekne po poriadku. Včera sme sa dozvedeli z médií, že pri poľskej obci Przewodów neďaleko ukrajinských hraníc vybuchli dve ruské rakety. Následok dvaja mŕtvi.

Hneď po zverejnení tejto informácie slovenskí vládni politickí klauni začali písať do médií a na svoje stránky dezinformácie a nezmysly, ktoré by som zaradil do kategórie úmyselného šírenia poplašných správ v celoslovenskom meradle.

Niet pochýb o tom, že udalosť sa stala. Ale na základe preštudovaných materiálov vylučujem, že rakety boli vystrelené Rusmi.

Samotné Poľsko, ktoré začalo vyšetrovanie udalosti neprijalo žiadne jednoznačné závery. Proces vyšetrovania jednoducho beží a Poliaci dobre vedia, že si nemôžu dovoliť prijať politické závery (obvinenie Ruska), ale odborné závery na základe nezávislého vyšetrovania.

Nechal sa však počuť  lotyšský minister obrany Artis Pabriks, ktorý už obvinil Rusko z raketového útoku na Poľsko. Pabriks je obyčajný sluha USA, ktorý zradil svoju vlasť tým, že poskytol územie Lotyšska pre cudzie vojenské základne, pre okupačné vojská, čím priamo ohrozuje bezpečnosť občanov. Slovensko mu asi išlo príkladom.

S vysokou pravdepodobnosťou podľa fotografií z miesta udalosti išlo o rakety vypálené zo systému S – 300. Mohlo ísť o rakety vystrelené Ukrajincami s cieľom zničiť ruské útočiace rakety. Rusko už S – 300 na Ukrajine nepoužíva. Nehovoriac o tom, že ruskí vojaci vedia ciele triafať v rozptyle niekoľkých centimetrov a nie desiatok kilometrov. Preto je vysoko pravdepodobné, že išlo o ukrajinskú provokáciu. K nej sa Ukrajinci uchýlili preto, lebo ich rakety zo systému S – 300 mali trafiť ruské útočiace rakety. Ukrajinci však cieľ minuli. Ak si pozriete mapu, zistíte, že najpravdepodobnejšia verzia je, že rakety boli vypálené Ukrajincami z oblasti Ľvova. Ten je priamo na juh od Przewodówa vzdialený cca 80 km vzdušnou čiarou!!!

V tejto súvislosti by bolo dobré vedieť, či nešlo o rakety, ktoré boli vystrelené zo systému S – 300 dodaným rezortom obrany SR riadeným dezolátom Naďom. Všetky rakety majú čísla a tak by to nemal byť problém. Samozrejme militantný dezolát Naď by to aj tak zatajil a ak to tak bolo, určite požiada Poliakov, aby túto informáciu utajili.

Stránka Euronews o udalosti hovorí:

„Biden hovorí, že raketa možno nepochádza z Ruska…“

„Poľský prezident vyzýva na pokoj; hovorí, že raketa je „pravdepodobne vyrobená v Rusku“, ale neexistujú žiadne konkrétne dôkazy o tom, kto ju odpálil…“

„Generálny tajomník NATO hovorí, že je potrebné zistiť „všetky fakty“, aliancia „monitoruje situáciu.“

„Ruská armáda neuskutočnila žiadne údery na ciele v blízkosti ukrajinsko-poľských hraníc, uviedlo ministerstvo. Zábery trosiek zverejnených poľskými médiami z miesta činu v lokalite Przewodow nemajú žiadnu súvislosť s ruskými projektilmi“.

Takže koksový klaun Zelensky vťahuje krajiny NATO do konfliktu s Ruskom na  území Európy.  (potvrdzujú sa tak moje závery v predchádzajúcich článkoch viď nižšie). To všetko sa deje za potlesku EÚ, NATO a samovražednej vlády SR.

Koksový klaun pateticky povedal: “Ruské rakety zasiahli Poľsko.” Samozrejme, nemohol povedať: “Toto je naša raketa, minuli sme cieľ.” Samotní Poliaci podľa posledných informácií tvrdia, že išlo o rakety ukrajinskej vzdušnej obrany, ktoré minuli cieľ, zmenili trajektóriu a spadli poľské územie. Podobné stanoviská zaujímajú dokonca aj niektoré britské a americké médiá. Napríklad Associated Press.

Koksový klaun tiež „ukája“  sny Varšavy o obsadení západoukrajinských regiónov, ktoré boli kedysi súčasťou Poľska.  Som si istý, že by svoje vlastné územia daroval Poľsku len kvôli tomu, aby sa hranica NATO posunula bližšie k Rusku s konečným cieľom zničenia Ruska.

NATO a EÚ sa už zúčastňuje bojov na Ukrajine – dodávkami zbraní, výcvikom vojsk, poskytovaním spravodajských a vojenských poradcov, ich priamou riadiacou účasťou v bojoch na Ukrajine a poskytnutím cca 60 000 zahraničných žoldnierov. Samozrejme CIA a vojenská špionážna služba Pentagonu má tiež na Ukrajine svoje stále zastúpenie a tak veľmi dobre vedia ako to bolo s vypálenými raketami, ktoré skončili v Poľsku. Tiež vedia, že Rusko nepoužíva na Ukrajine S – 300. Okrem toho je dokázané, že v deň pádu rakiet S – 300 v Przewodówe Rusi na svoje ciele používali iba rakety Kalibr a Kh-101.

Slúži ku cti niektorým médiám, že sa vo svojich obvineniach neunáhlili ako slovenskí politickí dezoláti s Naďom na čele. Dôležité je nasledovné vyjadrenie Plus 1 deň:

„Lietadlo aliancie NATO  letiace v utorok nad poľským vzdušným priestorom monitorovalo aj pohyb rakety, ktorá neskôr dopadla na poľské územie. Pre americkú spravodajskú televíziu CNN to v utorok povedal nemenovaný vojenský predstaviteľ aliancie, informuje TASR“.

Hádam najtriezvejší a najpresnejší opis toho, čo sa stalo, vrátane technických informácií prinieslo ruské médium Vzglad:

https://vz.ru/world/2022/11/16/1186907.html

A teraz sa pozrieme na chaotické, úmyselne štváčske vyjadrenia niektorých dezolátov z radov slovenskej politiky smrdiace úmyselným rozširovaním poplašnej správy…samozrejme bez analýzy, ktorú si títo predstavitelia nepokladali za povinnosť urobiť.

Ministerstvo obrany SR:

„Slovenská republika bude v reakcii na túto udalosť stáť pri našich poľských spojencoch. Severoatlantická aliancia prijme kroky pre posilnenie obrany svojich členov a vyšle Ruskej federácii jasný signál, že prípadné pokračovanie bude mať následky“.

Politicky dezorientovaný Heger v denníku „Pravda“ vyhlásil: „Národné aj medzinárodné systémy sú plne v pohotovosti. SR má zabezpečený vzdušný priestor tak, ako nikdy predtým“.

Zabudol dodať, že na súčasnom zlom stave na Ukrajine sa v rozpore s bezpečnostnou politikou štátu podieľa aj SR. Vzdušný priestor SR nechráni nič. Vodkový náhradný premiér to asi nevie. Odvolávať sa na ochranu iných štátov je nulitná realita. Je to asi taká pravda, že Zelenského Olena nemôže otehotnieť lebo Putin používa pri sexe kondom.

V „Pravde“ sa nechal počuť aj americký káder R. Káčer: „V súvislosti so šírením dezinformácií šéf slovenskej diplomacie Rastislav Káčer uistil, že „monitorujú celú galérku“ hoaxov, snažiacich sa spochybniť zodpovednosť Ruska. „My čerpáme z absolútne overených spravodajských zdrojov, na základe toho konáme,“ uviedol o rozhodnutiach vlá­dy“.

Nuž pán Káčer neúplné a zavádzajúce informácie šíri aj rezort MZVaEZ, ktoré možno považovať za hoaxy. Káčer by mal prehodnotiť nepravdivé informácie a hoaxy uverejnené na rezortných stránkach MZVaEZ.

Úbožiaka Krúpu si nevšímam, je nielen politicky dezorientovaný, ale vyžaduje si odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc…

Viac na:

https://www.euronews.com/2022/11/16/poland-blast-biden-says-missile-that-killed-two-may-not-have-come-from-russia

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/sokujuce-zistenia-raketu-ktora-polsku-zabila-dvoch-ludi-zrejme-vystrelili-ukrajinci

https://wpolityce.pl/polityka/622257-ap-prawdopodobnie-eksplodowal-pocisk-ukrainskiej-obrony

https://www.mzv.sk/web/sk/aktualne/situacia-na-ukrajine

https://blog.hlavnespravy.sk/30869/obcania-zacnite-konecne-branit-republiku-pred-hrozbou-jadrovej-vojny/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

   Send article as PDF   

Check Also

Na čele Ukrajiny je nielen žid Zelenský, ale aj premier je žid a aj najväčši oligarchovia

Znie to smiešne, keď sa o Ukrajine hovorí ako o nacistickom štáte. Ak by tam …

3 komentáre

  1. Toho hoaxera z policie uz stihaju za sirenie klamstiev?

  2. Ukrajinci by to už měli zabalit , mrtvých je škoda a Rusové stejně zvítězí !

  3. Kam strci paprce risa satanova usa a jej mopslici, tam vytvoria len peklo, vojny, bolest, utrpenie, chudoba, smrt, mrzacenie a bieda+zufalstvo!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *