piatok , 19 apríla 2024

Slovenské Migy-29 dodané na Ukrajinu sú nefunkčné. Kvôli „kurvítkam“.

Akosi sme si zvykli, že v novodobom slovenskom prvotnopospolnom kapitalizme sa s cieľom maximálneho zárobku nachádzajú v rôznych výrobkoch, hlavne bielej alebo čiernej techniky rôzne kurvítka. Ich cieľom je, aby sa výrobky po dobe záruky nenápadne pokazili a aby sme boli nútení kupovať ďalšie nové veci. Tento „zrýchlený“ obeh tovaru vyháňa ľudom peniaze z vrecka, ale výrobcom a predajcom vrecká napĺňa.

Demisný dezolát Naď, ktorý dlhodobo poškodzuje záujmy Slovenska poslal na Ukrajinu v marci po „vlastnej osi“ štyri Migy-29 (ďalej len M) v rozpore s medzinárodným právom a Ústavou SR. Tieto M sa ako tak doplantali na Ukrajinu. Ich technická letecká spôsobilosť bola skontrolovaná ukrajinskými technikmi. Ďalších deväť M bolo dodaných po zemi, teda prevezených údajne podľa dezoláta Naďa kvôli bezpečnosti. Faktom je, že neboli prevádzky ani bojaschopné. Pravda je tiež taká, že protiprávna priama dodávka M na Ukrajinu vzduchom zaradilo SR na zoznam nepriateľských krajín a Rusko tak môže bombardovať letisko Sliač v prípade rozšírenia vojnového konfliktu do Európy. Čo je mimochodom cieľ Pentagonu. Zabiť vo vzájomnom boji čo najviac Slovanov a zničiť ekonomiku Európy. Preto ostatných deväť kusov už šlo po zemi. Príkaz na odoslanie M dostal Naď od ministra vojny USA L. Austina.

Podľa Slovenskej iskry: „V súvislosti s odovzdaním slovenských M Ukrajine, Federálna služba pre vojensko-technickú spoluprácu (FSVTS) Ruska uviedla, že Slovensko hrubo porušilo svoje medzinárodné záväzky týkajúce sa reexportu zbraní ruskej výroby, ako sa uvádza v článku 6 Dohody medzi vládou Ruskej federácie a vládou Slovenskej republiky o vojensko-technickej spolupráci z 29. apríla 1997: Keď – „každá zo zmluvných strán bez písomného súhlasu druhej zmluvnej strany nepredá alebo neodovzdá tretím krajinám zbrane a vojenskú techniku, technickú dokumentáciu na ich výrobu, informácie a materiál získaný alebo nadobudnutý ako výsledok dvojstrannej vojensko-technickej spolupráce….“.

Slovenský demisný, dezolátny a drzý minister Naď vyhlásil, že žiadna zmluva sa v archívoch Ministerstva obrany SR nenachádza. Buď klame alebo má v dokumentoch riadny bordel a mala by mu byť na rezort obrany poslaná štátna kontrola a NAKA.

Navyše dezolát Naď, demisná vláda SR i americká guvernérka štátu Slovensko potenciálne porušili Ústavu SR jej obchádzaním. Konali tak spôsobom in fraudem constitutionis, čo znamená, že súvisiace právne úkony sú neplatné. V demokratickom zriadení by boli vinníci braní na zodpovednosť.

Samotný veliteľ ukrajinského letectva Mykola Oleshchuk sa vyjadril, že uvedené M nie sú bojaschopné a že sa rozoberajú na náhradné diely. Zabudol dodať, že Ukrajina už nemá dostatok bojových pilotov a na ich lietadlách lietajú žoldnieri NATO v ukrajinských uniformách. Väčšinou ide o pilotov, ktorí majú skúsenosti s ukrajinskými lietadlami, čiže pilotov z východných štátov. V tomto smere Ukrajina posiela na smrť hlavne poľských pilotov, ktorí sa ulakomia na krvavé peniaze.

Slovenské M sú rozoberané na náhradné diely i preto, lebo majú v sebe zamontovaných niekoľko identifikátorov, ktoré sa na 90% v M nedajú vypátrať. Keby boli M na Ukrajine zdvihnuté do vzduchu na bojové operácie s týmto identifikátorom, boli by okamžite signalizované na obrazovkách ruských leteckých a kozmických síl.

Z pohľadu občanov Slovenska – rukojemníkov vlády v demisii je malé víťazstvo, že kurvítka do M niekto namontoval. Vrátane identifikátorov. Nie je dôležité kto, ale to, že M sa stali nepoužiteľné a nebudú mať na svedomí ďalšie obete vojny na Ukrajine. Čo sa týka slovenskej S-300 vky, ktorá údajne podľa Naďa je stále funkčná tak treba doplniť, že funkčná je preto, lebo zatiaľ nebola použitá. Je v oblasti Kyjeva a keďže Kyjev nie je zatiaľ na programe ruských ozbrojených síl, tak si tam žije svojím životom. Myslieť si, že ruský generálny štáb o nej nevie je čistá fantazmagória.

Na záver upozorňujem, že včera sa Naď zúčastnil vo Varšave rokovania s ministrami obrany zoskupenia B9, ktorými sú Slovensko, Poľsko, Česko, Rumunsko, Bulharsko, Estónsko, Maďarsko, Lotyšsko a Litva. Rokovania sa zúčastnil aj britský minister obrany Ben Wallace. A samozrejme vysoký zástupca Pentagonu. Rokovania okrem oficiálneho programu boli o spoločnom postupe pripravovaného zapojenia sa východného krídla NATO do vojny na Ukrajine. Krajiny B9 majú byť v tejto vojne obetované. Ak ste pochopili o čo ide, tak vyrazte do ulíc. Lepšie je bojovať proti vojne na uliciach ako plakať nad truhlami blízkych keď vypukne vojna…

Viac na:

https://www.slovenskaiskra.sk/mig-29-slovensko-porusilo-nielen-medzivladnu-dohodu-ale-aj-svoje-zmluvne-zavazky/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

Vojnoví štváči chcú vojnu s Ruskom, oni utečú..letenky už majú…

Štátne orgány objednávajú letenky za milióny, nikto nevie na čo. https://www.cas.sk/clanok/2636847/statne-urady-objednavaju-letenky-za-miliony-aha-kam-a-za-kolko-cestuju-od-matovica-remisovej-ci-kollara/ Galko z SaS rozpredával …

2 komentáre

  1. Ten povereny sa dopustil trestneho cinu, podla tohto clanku. Co robi NAKA? !!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *