Proamerický DenníkN a proamerickí trollovia ma zase raz rozosmiali…

Ich redaktor Šnídl uverejnil článok pod názvom:

Nakrúcajú si presuny vojenskej techniky, zábery zo Slovenska posielajú aj Rusom“

Šnídl bez akýchkoľvek dôkazov obvinil slovenských občanov ako informátorov, ktorí zásobujú internetové kanály videami, ktoré zachytávajú presuny západných zbraní určených pre Ukrajinu. Dôkazom majú byť podľa Šnídla informácie zverejnené ruským telegramovým kanálom Rybar. Vraj ukázal na mape priemyselný areál na východe Slovenska, kam sa podľa jeho slovenských informátorov zvážajú britské samohybné húfnice AS-90. „Možno práve tu sa vykonávajú kontrolné práce na zbraniach západnej výroby pred ich konečným presunom na Ukrajinu,“ napísal kanál s viac než miliónom sledovateľov. Informácie doložil amatérskymi fotkami, ktoré zachytávajú presun troch zakrytých húfnic cez jednu z cestných križovatiek.

Redaktor Šnídl zabudol na jednu vec. Dôkazy poskytnuté kanálom Rybar nie sú dôkazmi o tom kto tie informácie odovzdal. To, že zábery pochádzajú zo Slovenska, nie je dôkazom, že ich poslali slovenskí občania. A keby ich aj poslali slovenskí občania, tie informácie predsa nie sú tajné a ich poslanie nie je nelegálne. Je vecou osobnej slobody každého jednotlivca čo urobí, ak sa nedopustí protizákonného konania. Šnídl by si mal všímať viac skutočnosť, že konanie vlády, prezidentky, väčšiny koaličných poslancov smerom k vojne na Ukrajine je v rozpore s Ústavou SR záujmami SR a dobrými mravmi. Podpis tzv. Obrannej dohody (DCA) s USA je aktom, ktorý možno považovať za akt proti záujmom republiky. A možno aj za zradu. Žiaden občan štátu nedal súhlas k vojenskej zahraničnej okupácii Slovenska a k inštalácii zahraničných vojenských systémov.

Podľa DenníkaN Ministerstvo obrany SR hovorí, že vojenská tajná služba sleduje aj konanie, ktoré ohrozuje bezpečnosť Slovenska. V tomto prípade mrhajú prostriedkami slovenských daňových poplatníkov. Odporúčam im, aby radšej sledovali mrhanie štátnych prostriedkov hlavným dezolátom MO SR Naďom, ktorého rezortné zákazky sú viac ako podozrivé a žiadajú si bližšie preskúmanie kontrolnými úradmi a následne orgánmi činnými v trestnom konaní. Tiež vojenským tajným odporúčam, aby sa venovali osobe svojho bývalého špióna a súčasného demisného ministra Mikulca, ktorý má za svojimi širokými ušami toľko prieserov, že je živým dôkazom žumpovej politiky tejto vlády.

Ďalšou vecou podľa kritérií DenníkaN a vojenských tajných by malo byť skúmanie zverejnenia týchto informácií a fotografií v slovenskej tlači resp. internetových médiách. Väčšina Slovákov by o tom ani nevedela, keby tieto údajne citlivé informácie neboli korporátnymi médiami zverejnené. Nemal by teda DenníkN byť stíhaný za propagáciu týchto informácií? Ozaj smiešne. Alebo TA3: Na sociálnych sieťach sa objavili amatérske videá, ktoré zachytávajú presuny zbraní cez Slovensko na Ukrajinu, napríklad britských húfnic. Pozrel som si aj rozhovor známeho „inakšieho“ redaktora so Šnídlom na videu TA3. Obaja pri komunikácii vychádzajú z dohadov, z dojmov bez dôkazov. Hlavným cieľom je pošpiniť opozíciu a Rusko. Nič nové pod slnkom u proamerických trollov. Okrem toho v dobe satelitnej špionáže Rusi vedia, čo sa u nás deje skôr ako zbrane opustia hranice SR.

Mojou obľúbenou stránkou je britská stránka Declassified.uk. Na nej môžete vidieť foto utajenej americkej základne na Cypre vrátane citlivých informácií. Môžete sa tam dočítať tiež koľko britských vojakov pôsobí na Ukrajine, koľko tankov pošlú Briti na Ukrajinu a ako prebieha školenie Ukrajincov na britské tanky vrátane identifikačných čísiel a pod. Existuje množstvo informácií na internete podobného charakteru. Zásadná otázka znie: Myslíte si, že Rusi o tom nevedia? Preto uvedené informácie DenníkaN a TA3 považujem za zastrašovanie obyvateľstva amatérskymi redaktormi – trollmi.

Ďalšou mojou obľúbenou stránkou je stránka Ministerstva obrany USA, na ktorej je mnoho zaujímavých informácií. Napríklad o objednávkach zbraní medzi Pentagonom a americkými zbrojárskymi firmami. Je potešiteľné, že americkí dezoláti týmito informáciami zásobujú Rusko.

https://www.defense.gov/News/Contracts/Contract/Article/3378570//

A propo: Ak by sa niekomu chcelo hrabať sa v špine súčasných mocných v prepojení na redaktorov DenníkaN na čele s Tódovcami môže si pozrieť tento materiál:

https://www.eurorespekt.sk/wp-content/uploads/2020/05/Zvazok-c.-29-part-3.pdf

Zaujímavé je, že konšpiračným aktivitám a podozreniam z pokusu o destabilizáciu štátu uvedeným v spise sa z orgánov činných v trestnom konaní nevenoval nikto. Na koho zásah asi?

Viac na:

https://www.ta3.com/clanok/264767/slovaci-si-nakrucaju-presuny-zbrani-na-ukrajinu-a-posielaju-ich-rusom-snidl-zistil-ze-nie-vzdy-ide-o-nahodu

https://dennikn.sk/3341814/nakrucaju-si-presuny-vojenskej-techniky-zabery-zo-slovenska-posielaju-aj-rusom/

https://declassifieduk.org/revealed-americas-secret-military-deployment-on-british-cyprus/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

   Send article as PDF   

Check Also

Deti chceli uzatvárať v škole pri bombovom hláseni a hasiči im radili, čo najskôr opustiť budovu

   Send article as PDF   

5 komentárov

 1. Čítanosť mainstreamových médií sa blíži k “0”.A “chlapci-redaktori” len POSLÚCHAJÚ!!! Inak Úrad práce.

 2. Predstavujeme nový diskusný a linkovací portál https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez algoritmov a bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

  Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

  Čeknite nás! 🙂

 3. Rusko ma druzice, s ktorymi to vie xistit sj samo , pan redaktor.

  • Medialna indoktrinacia nenechala v dalsej hlave ani lyzicku zdraveho rozumu. Ked na druzice, tak urcite aj na ISS a lety na Mesiac veris, vsak?

 4. Dávam do pozornosti toto: https://skspravy.sk/svet/globalizacia/nove-zameranie-rockefellerovej-nadacie-na-zmenu-klimy-signalizuje-dalsiu-fazu-velkeho-resetu/ & nový totalitný lustrujúci zákon (príprava na NIČ nebudeš vlastniť), ktorý prebehol bleskovo na pripomienkovanie v štátnych inštitúciách, asi vedeli prečo !
  Pozrite si teda poslanecký návrh Národnej rady SR Miriam Šutekovej a Milana Vetráka na vydanie zákona o preukazovaní pôvodu príjmov a majetku a o zmene a doplnení niektorých zákonov ! Kým sú tieto teľce a kto im to podsunul ???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *