Republika sa spojila nielen so SMER-SD ale aj s Národnou Koalíciou a ich väzby na Izrael

To oznámil na svojom facebooku Rudolf Huliak, brat riaditeľa pofiderného Kronospanu, ktorý vlastní Lichtenštajský princ a Kronospan má sidla v daňových rajoch.

Tak tento Rudo Huliak bojuje za prírodu na Slovensku a Slovákov, zatiaľ jeho brat vedie firmu, ktorá je najväčší spracovateľ dreva (rozumej vyrúbaných stromov) a zisky odvádza do zahraničia… také pronárodné.
zdroj: https://m.facebook.com/100066542721451/posts/pfbid02uGojRX4ti9X4r6RZeFLRJyxZqHwG9yhmSkETodo4vs6dXt6oc9UVCFJ8AdeYHzLl/

Národnú koalíciu zakladal Peter Sokol. Peter Sokol zakladal aj Izraelskú obchodnú komoru. Písali sme o tom tu:
https://www.inenoviny.sk/demes-izrael-a-kto-financuje-narodnu-koaliciu-kto-je-peter-sokol/

Za holokaust sa postavil Rudolf Huliak:
https://www.inenoviny.sk/narodna-koalicia-si-uctila-holokaust-ich-kandidat-heredos-to-vidi-inak/

Uhrík aj Mazúrek sa o holokauste a samotnom Izraeli vyjadrovali kriticky. Napriek tomu sa spojili a toto spojenectvo je veľmi zaujímavé.

Huliak v texte spomína Miroslava Suju. Ten sa dostal do parlamentu náhodou, keď sa vytiahol intímný materiál na zdravotnú sestru Danicu Mikovčákovú. Materiál vytiahol na verejnosť Radovan Braník, bezpečnostný analytik so silnými väzbami na Izrael.
https://www.topky.sk/cl/10/1865113/Dalsi-skandal-v-LSNS–Utocia-na-homosexualov–ich-krajsky-predseda-s-manzelkou-hladal-pary-na-sex
Práve Braníkovi mal tieto informácie poskytnúť Miroslav Suja, ktorý sa vďaka tomu dostal do parlamentu, kde sa môže ukazovať vo svojich luxusných oblekoch a prezentovať sa.

Huliak má blízko nielen k Uhríkovcom, ale aj ku Kotlebovcom:
https://www.inenoviny.sk/republika-ide-do-volieb-s-liberalnym-hlas-sd-a-opozicnou-sme-rodina/

Fico tiež začínal biznis v Izraeli:
https://www.inenoviny.sk/fico-a-jeho-ksefty-s-osobami-napojenymi-na-izrael-a-hladanymi-aj-interpoolom/

S Izraelom vedie čulé styky aj Lipšic, Čaputová, Krajniak…práve Čaputovej robila kampaň izraelská firma:
https://regiony.zoznam.sk/monitor-clovek-ktory-pomahal-s-kampanou-caputovej-ci-vallovi-je-udajne-zapleteny-do-planovanej-vrazdy-premiera-ciernej-hory/

Aj Harabin má veľmi blízko k Izraelu,  keď bol na jeho návšteve krátko na to zaviedol extremistický zákon a tvrdšie sadzby za popieranie holokaustu:
https://svet.sme.sk/c/3957457/harabin-v-izraeli-holokaust-ako-neodskriepitelny-historicky-fakt-uznavame.html

Harabina vytiahol do alternatívy prvým videom sionista a slobodomurár Martin Daňo. Ten sa nedávno pochválil svojou proizraelskou orientáciou, keď vo svojom štúdiu vyvesil vlajku Izraela.

Mazúrek kritizuje Izrael:
https://www.facebook.com/infosec.sk/posts/2942801429369604/

A je to taký malý štát..ten Izrael..a všetci sú z neho pokakaní.

   Send article as PDF   

Check Also

Je Fico na dovolenke? Doma nie je. Prečo zahrali divadlo s volením z nemocnice? keď bol doma?

https://domov.sme.sk/diskusie/5325073/atentat-fico-konspiracie-nejasnosti.html Súvisiace: https://www.inenoviny.sk/nie-je-dna-aby-sa-aj-sorosove-sme-nepostavilo-za-fica-a-jeho-atentat/ https://www.inenoviny.sk/dalsi-lekar-sa-pyta-ohladom-atentatu-na-fica-nebolo-by-to-prvykrat-co-politici-klamali/ https://www.inenoviny.sk/sorosove-sme-sa-tvrdo-postavilo-za-fica-a-spustilo-cenzuru-kritikov-ficovho-atentatu-co-sa-to-deje/ https://www.inenoviny.sk/bol-fico-na-transplantacii-pecene/ https://www.inenoviny.sk/osetrujuci-lekar-fica-v-den-atentatu-bol-v-ziline-a-robili-3-transplantacie-pecene/ https://www.inenoviny.sk/najcitanejsi-clanok-sme-sk-za-poslednych-10-rokov-vymazali-po-2-dnoch-na-ziadost-vlady-clanok-spochybnil-atentat-na-fica/ https://www.inenoviny.sk/sme-sk-spolupracuje-s-vladou-fica-clanok-poukazujuci-na-podvodny-atentat-stiahli-z-rebricka/ https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-k-prvemu-videu-fica-po-atentate-neuveritelne-hotovy-zazrak/ https://www.inenoviny.sk/fico-po-atentate-vyzera-lepsie-a-opaleny-ako-pred-atentatom-bol-skutocne-v-nemocnici/ https://www.inenoviny.sk/vysetruje-policia-moznu-spolupracovnicku-strelca-na-fica/ https://www.inenoviny.sk/klamstvam-a-manipulaciam-ospevovania-fica-na-aeronete-neveria-uz-ani-citatelia/ Lekár hovorí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *