Suja z Republiky spolupracuje s tajnou políciou, píše Mikovčáková

Dana Mikovčáková napísala na našej stránke:
Len by som niečo poopravila, keďže sa tam spomínam aj ja. Suja sa nedostal vôbec náhodou. Mali to naplánované a premyslené. Potrebovali ho do parlamentu lebo už vedeli a plánovali Republiku. Ak by som sa nevzdala ja mal prichystaný materiál na ďalších dvoch.. veľmi dobre sa poistil. Suja spolupracuje s tajnou políciou už dlhé roky. A preto z čias Černaka ho nechali tak lebo prisľúbil spoluprácu a bol nasadený rozbiť ĽSNS ako aj Ďurica. Všetci akoze čo sa tvária naradovci dostali za to pekne prachy. Nikomu z nich nejde o Slovensko.

O tom, že Republiku zakladal Maltézsky rytier Marček sme písali už tu:
https://www.inenoviny.sk/zakladatel-uhrikovej-strany-je-maltezsky-rytier/

Prepojenie na SMER-SD:
https://www.inenoviny.sk/uhrika-a-podvodnika-zo-smer-sd-jahnatka-spajaju-komjatice/


Suja sa nielen oblieka luxusne, ale sa aj vyváža na luxusných autách. Materializmus a predvádzanie sa je jeho silnou stránkou.
https://www.cas.sk/clanok/2737757/poslanec-republiky-miroslav-suja-sa-vobec-nema-zle-vozi-sa-na-luxusnom-tatosovi-za-150-000/

Suja cvičil ľudí pre Černáka:
https://plus7dni.pluska.sk/gal/kauzy/cernakov-vojak-vycvicil-muzov-mafianskeho-bosa-odsudili-ho-vydieranie-dnes-zije-luxuse-kandiduje-kotlebu/2

 

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

2 komentáre

 1. Suja je permanentne opaleny, asi solarium. Vyzera to trapne.

  Machala minuel presne povedal, ze Republiku ovladaju 4 ludia : Uhrik Suja Mazurek Durica.

  Mikovcakova a Machala nezavisle od seba opisuju situaciu velmi podobne.

  Treba podat trestne oznamenie na Suju odkial ma spomenute materaily… pretoze vytiahol osobne udaje (toto patri do katergorie osobnych udajov) fyzcickej osoby ktora kandidovala (cize islo o politicke znicenie) – nie poslanca, ktory musi strpeit utoky.

  Mikovcakovu budu na FB sledovat ludai, cize policia to neutaji. Ak budu utoky Suju (a jeho “chlapcov”), tiez to pani zverejni.

  Ak to vytiahol cez tajnu sluzbu ako zmazany obsah FB, ide o jednoznacnu trestnu cinnost a dovolim si povedat, ze ide o hruby natlak az vydieranie (ake priznacne pre Suju…) .

  Reklama na Denniku N o Republike bije do oci, pretoze 2020 Dennik N nevedel nazov strany a vsetkych len nazyval fasisti od Kotlebu. aka zmena…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *