sobota , 4 februára 2023

Zakladateľ Uhríkovej strany je Maltézsky rytier

Peter Marček je zaujimavá osoba na Slovensku. Verejnosť ho spoznala, keď založil stranu Borisa Kollára – Sme rodina, za ktorú aj kandidoval. Spolu s moderátorkou Šimkovičovou. Potom zo strany odišiel a začal manipulovať na alternatíve. Vytvoril ďalšiu stranu Hlas ľudu.

Za televíziou Slovan, kde pôsobí Martina Šimkovičová je MUDr. Peter Kotlár. Ten pôsobi vo viacerých firmách s viacerými Kotlarovcami a tí tvoria desiatky iných veľkých a zaujímavých firiem.

https://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Kotl%E1r&MENO=Peter&SID=0&T=f0&R=0

Tu im s nepriamou reklamou pomohli aj penťácke média:

https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/martina-simkovicova-relacii-poriadne-pritvrdila-takto-nazvala-prezidentku-caputovu

Peter Marček v médiach príznal, že je rytier:

  • ide o skupinu Maltézskych rytierov

https://www.topky.sk/cl/100535/1552121/Kollarov-poslanec-hovori-o-sebe-ako-o-rytierovi–S-poslancami-sa-chce-modlit-za-pokoj-v-parlamente

Maltézski rytieri sú pod kontrolou Jezuitov. Disponujú veľkým bohatstvom, vplyvom, vyrazne ovplyvňujú dianie vo Vatikáne, majú veľký vplyv na bankový sektor. Jezuiti sa navonok tvária ako cirkev, v skutočnosti ide o vojenskú organizáciu. 

Vladimír Mečiar bol vyznamenaný rádom Maltézskych rytierov priamo pri návšteve Jána Pavla II. vo Vatikáne v roku 1995. Vyznamenania sa udeľujú tím, čo pomohli alebo naplnili plány Vatikánu (nie Slovákov). 

Členom rádu bol aj prezident Schuster, ktorý s Dzurindom zabezpečil vstup SR do EÚ. Mečiar nielen podriadil Slovensko Vatikánu podpisom nevypovedateľnej zmluvy, ale v roku 2008 spolu s Ficovou vládou, SNS  a Štefan Harabinom hlasovali za Lisabonskú zmluvu, ktorou sme prišli o svoju suverenitu.

Nie je náhoda, že Vladimír Krčméry študoval na Jezuitskej škole, podobne ako aj Lipšic, Fauci. Nie je náhoda, že ministerka zdravotníctva Kalavská sa stretáva s Maltézskými rytiermi a získala pofiderný titul na pofidernej Krčméryho Univerzite, kde podobne podvodné tituly získali aj mnohí SMERáci a niektori tam aj vyučovali.

Krčméry je prepojený aj na Matoviča. Všetci politici sú vzájomne poprepájaní, len ľudia si myslia, že sú proti sebe. O Uhríkovi sa dlhodobo hovorí ako o Jezuitovi. Spolupráca s Marčekom, rytierom Maltézskeho rádu nie je náhoda.

Maltézsky rád- Vatikánski rytieri aj na Slovensku

Osvedčeným nástojom Jezuitov je šikana, terorizovanie občanov, chaos.  Nie je náhoda, že experimenty na Slovákoch vykonávajú osoby blízke Jezuitom. Trebalo by aj im riadne vytrieť ustá a pichnúť im skutočnú vakcínu… A nie je ani náhoda to, že riadená opozícia nič nerobí…len rozpráva a neinformuje verejnosť ani o zákonoch, ktoré sa prijímajú (viď. zákon o COVID pasoch, vedeli to skoro mesiac, mlčali…). V Uhríkovej strane je aj mnoho osôb blízkych Mečiarovcom…

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico sa pripravuje na koalíciu: SNS, HLAS-SD, Republika a SME rodina

Viacerí kandidáti, v minulosti za SMER-SD aktuálne kandidujú vo voľbách s podporou SMER-SD, HLAS-SD, Republika. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.