štvrtok , 13 júna 2024

Zakladateľ Uhríkovej strany je Maltézsky rytier

Peter Marček je zaujimavá osoba na Slovensku. Verejnosť ho spoznala, keď založil stranu Borisa Kollára – Sme rodina, za ktorú aj kandidoval. Spolu s moderátorkou Šimkovičovou. Potom zo strany odišiel a začal manipulovať na alternatíve. Vytvoril ďalšiu stranu Hlas ľudu.

Za televíziou Slovan, kde pôsobí Martina Šimkovičová je MUDr. Peter Kotlár. Ten pôsobi vo viacerých firmách s viacerými Kotlarovcami a tí tvoria desiatky iných veľkých a zaujímavých firiem.

https://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Kotl%E1r&MENO=Peter&SID=0&T=f0&R=0

Tu im s nepriamou reklamou pomohli aj penťácke média:

https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/martina-simkovicova-relacii-poriadne-pritvrdila-takto-nazvala-prezidentku-caputovu

Peter Marček v médiach príznal, že je rytier:

  • ide o skupinu Maltézskych rytierov

https://www.topky.sk/cl/100535/1552121/Kollarov-poslanec-hovori-o-sebe-ako-o-rytierovi–S-poslancami-sa-chce-modlit-za-pokoj-v-parlamente

Maltézski rytieri sú pod kontrolou Jezuitov. Disponujú veľkým bohatstvom, vplyvom, vyrazne ovplyvňujú dianie vo Vatikáne, majú veľký vplyv na bankový sektor. Jezuiti sa navonok tvária ako cirkev, v skutočnosti ide o vojenskú organizáciu. 

Vladimír Mečiar bol vyznamenaný rádom Maltézskych rytierov priamo pri návšteve Jána Pavla II. vo Vatikáne v roku 1995. Vyznamenania sa udeľujú tím, čo pomohli alebo naplnili plány Vatikánu (nie Slovákov). 

Členom rádu bol aj prezident Schuster, ktorý s Dzurindom zabezpečil vstup SR do EÚ. Mečiar nielen podriadil Slovensko Vatikánu podpisom nevypovedateľnej zmluvy, ale v roku 2008 spolu s Ficovou vládou, SNS  a Štefan Harabinom hlasovali za Lisabonskú zmluvu, ktorou sme prišli o svoju suverenitu.

Nie je náhoda, že Vladimír Krčméry študoval na Jezuitskej škole, podobne ako aj Lipšic, Fauci. Nie je náhoda, že ministerka zdravotníctva Kalavská sa stretáva s Maltézskými rytiermi a získala pofiderný titul na pofidernej Krčméryho Univerzite, kde podobne podvodné tituly získali aj mnohí SMERáci a niektori tam aj vyučovali.

Krčméry je prepojený aj na Matoviča. Všetci politici sú vzájomne poprepájaní, len ľudia si myslia, že sú proti sebe. O Uhríkovi sa dlhodobo hovorí ako o Jezuitovi. Spolupráca s Marčekom, rytierom Maltézskeho rádu nie je náhoda.

https://blog.infovojna.sk/maltezsky-rad-vatikansky-rytieri-aj-na-slovensku/

Osvedčeným nástojom Jezuitov je šikana, terorizovanie občanov, chaos.  Nie je náhoda, že experimenty na Slovákoch vykonávajú osoby blízke Jezuitom. Trebalo by aj im riadne vytrieť ustá a pichnúť im skutočnú vakcínu… A nie je ani náhoda to, že riadená opozícia nič nerobí…len rozpráva a neinformuje verejnosť ani o zákonoch, ktoré sa prijímajú (viď. zákon o COVID pasoch, vedeli to skoro mesiac, mlčali…). V Uhríkovej strane je aj mnoho osôb blízkych Mečiarovcom…

Marček prevzal stranu po kontroverznom Petrovi Puškárovi, ktorý sa premenoval na Tony Tesla a je odsúdený za finančné podvody.
https://www.topky.sk/cl/100535/1705369/Kollarovmu-poslancovi-zrusili-stranu–prebral-ju-po-kontroverznom-Puskarovi–Tvrdil–ze-je-cista#disqus_thread

Peter Puškár je vyštudovaný psychológ a brat známej slovenskej moderátorky Zlatici Puškárovej.
V istom čase bol trestne stíhaný z daňového a poistného podvodu vo výške 7 635 000 €.
Zastával kreslo poslanca mestského zastupiteľstva bratislavskej Dúbravky v roku 2004. Počas zdĺhavého policajného vyšetrovania okolo jeho mena si stihol odskočiť aj na konkurz do známej jojkárskej reality show VyVolení.
Niekoľkokrát sa snažil uspieť na konkurz šéfa STV a neskôr aj na RTVS, ale nikdy sa mu to nepodarilo.
Pre jeho podporu strany vznikla politická pieseň, ktorú sám osobne naspieval známy slovenský raper Rytmus. Za pesničku mal totiž dostať zaplatené. Puškár bol v minulosti dokonca krstným otcom Rytmusovho albumu Fenomén.
https://www.topky.sk/cl/100535/1705369/Kollarovmu-poslancovi-zrusili-stranu–prebral-ju-po-kontroverznom-Puskarovi–Tvrdil–ze-je-cista#disqus_thread

Peter Marček zarábal mesačne desiatky tisíc EUR, jeho obchodné väzby siahajú do Ruska. Je kamarát s Róbertom Ficom a hovorilo sa, že Kollárovu SME rodina zakladal pre potreby vytvorenia vlády alebo opozície. Republike dal stranu, aby ju manipuloval zvnútra a rozložil. Marček si potrpí na luxuse, vyváža sa na najdrahšich autách, BMW 7 triedy v hodnote vyše 100 000 EUR.
https://www.cas.sk/clanok/528600/poslanec-marcek-si-potrpi-na-luxus-cena-jeho-fara-je-zavratna-pan-poslanec-ved-za-to-je-byt-v-bratislave/

Marček podobne ako Peter Puškár mal úlohu zakladať malé strany a odoberať hlasy iným skutočne národným stranám.

   Send article as PDF   

Check Also

Ďakujeme za zverejnenie našej informácie o Ficovej dotácii pre Čekana, potešilo by do budúcna uvedenie zdroja

Milan Uhrík: https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-si-posvietil-na-zaujimavu-zmluvu-cekanovi-pani-ministreka-sakova/3487846#google_vignette O dotácii informoval aj Danny Kollár (Daniel Bombic), za čo mu ďakujeme, …

One comment

  1. nemyslím, že maltézski rytieri sú pod kontrolou jezuitov. sú to 2 rôzne organizácie, ktoré súperia.
    maltézski rytieri pracujú mečom a mocou, jezuiti pracujú peniazmi a lžou. tak možno rozlíšiť ich činnosť.
    je fakt, že jezuitský pápež František tvrdo zaútočil proti vedeniu maltézskeho rádu a vymenil ho. nerešpektoval tak tradície. takže to vyzerá, že jezuiti cez svojho pápeža likvidujú všetky konkurenčné sily vnútri RKC. dobrý úmysel za tým nie je a kresťanský tiež nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *