štvrtok , 20 júna 2024

ĽSNS jej začiatky, história Kotlebovcov, zaujimavé väzby

Kotleba aj Schlosár začínali v Slovenskej ľudovej strane:

zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Kandida%C4%8Dn%C3%A1_listina_S%C4%BDS_pre_vo%C4%BEby_do_NR_SR_v_roku_2006

Vo vedení strany je Jozef Sasík. Bol aj členom „rodinného spoločenstva tajnej rímskokatolíckej cirkvi v Banskej Štiavnici a Banskej Bystrici“, tá bola spájana s Jezuitmi.

Jozef Sasík ak predseda neskôr Hlinkovej strany paradoxne bol aj v strane VPN vedenej Budajom a Židom Fedorom Gálom. Čo je dosť kontroverzné, kedže Hlinka a aj členovia jeho strany SĽS sú spájaní s antisemitizmom.

Kotleba bol veľmi vysoko – 2. na kandidátke, čiže šlo o veľmi blízke osoby. Sásik podľa internetových informácii je slobodný a pomerne tajomný.

K viere a Jezuitom má Kotleba veľmi blízko. Podobne ako Jezuita a vedúca osobnosť Vatikánskej banky a Vatikánu – biskup Pavol Hnilica – zasvätil Slovensko Pane Márii.

https://www.hlavnespravy.sk/marian-kotleba-verejne-zasvatil-seba-politicku-stranu-vsetkych-poslancov-asistentov-volicov-cele-slovensko-neposkvrnenemu-srdcu-panny-marie/1051618

Pavol Hnilica patril medzi úsredné a vrcholné postavy Vatikánu.

Počas II. Vatikánskeho koncilu bol spočiatku poradcom, ale keď sa Pavol VI. rozhodol zverejniť jeho biskupskú hodnosť, zúčastňoval sa na zasadaniach ako jeden z koncilových otcov.

Úzko spolupracoval s Chiarou Lubichovou a jej hnutím Fokoláre, a aj s matkou Terezou z Kalkaty. V roku 1968 pomohol matke Tereze založiť jej prvý dom v Ríme a na Slovensku v Čadci (1991). Už toto samotné založenie týchto domov len v Ríme a na Slovensku svedči o silnom postavení Jezuitov a Vatikánu na Slovensku. 24. marca 1984 priamo v moskovskom Kremli v chráme tajne (počas prehliadky) zasvätil celé Rusko Panne Márii, na žiadosť Panny Márie (posolstvo z roku 1917 vo Fatime) a pápeža Jána Pavla II.

O jeho skutočnom živote sa však mnoho nepíše. Vždy keď sa vyskytol nejaký “zázrak” alebo bankový škandál, vždy bol blízko Hnilica, s cieľom získať peniaze. Okolie ho nazývalo bankovým podvodníkom, bol spájaný s okrádanim Vatikánskej banky pre svojich nadriadených Jezuitov. Je spájaný so škandálom Vatikánskej banky v roku 1982 a vraždou vedúceho banky – Roberta Kalviho.  V roku 1993 bol Hnilica obvinený súdom za okradnutie Vatikánskej banky, spájaný s členmi slobodomurárskej P2 lóže. Taktiež bol spájaný s mafiou. Hrozili mu 3,5 roka väzenia za jednu z najväčšich bankových lúpeži, z obvinenia ho dostal Pápež Ján Pavol 2.

https://rense.com/general70/d3nt.htm

Medzi Jezuitov sa radia aj Mikloškovci, ktorí pôsobili nielen v Sorosových organizáciach, ale aj v mnohých naoko dobročinných aktivitách.

https://www.ustrcr.cz/wp-content/uploads/2021/01/PD_4_20_s72-85.pdf

Zaujimavou osobou v strane, so žiadnou minulosťou a verejne dostupnými súkromnými informáciami je Rastislav Schlosár. Ten sa tvári tiež ako silne veriaci a nemožno vylúčiť jeho pôsobenie v podobných spolkoch.

Asistenta mu robí Robert Russel. Neslovanské priezvisko, žiadné informácie, najvyššia odmena.

https://www.facebook.com/robert.russel.3511

Zaujímavosťou je, prečo ich média nerozobrali, vrátane ich asistentov, väzieb a majú pomerné dobre krytie aj od médií hlavného prúdu.

Také priezvisko Uhrík je časté v zoznamoch ŠTB:

https://www.upn.gov.sk/projekty/regpro/vysledky-vyhladavania/?priezvisko=uhrik

Možno z tohto sa dá pochopiť pofiderné prepojenie Mariána Kotlebu v minulosti na Beličku, poprípade Gurtlera…

Počuli ste niekedy kritiku od Kotlebovcov, Uhríkovcov na Jezuitov? Odhalili nejaké kauzy, väzby? Nie, užívajú si státisice EUR a jedine, čo robia je rozprávanie a natáčanie videi.

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Marian Kotleba: Marián Magát na súde za vydanie knihy argumentačne zničil znalcov a ani 2 roky vo väzeni ho nezlomili

Kotleba o Magátovi: Magát je chlap! Ani dva roky väzby ho nezlomili Mariána Magáta nemusíte …

One comment

  1. že Kotleba pracuje pre jezuitov je možné, že dostáva príkazy od katolíckych rádov, je z jeho činnosti jasné a navyše potvrdené tým, že bol propagovaný na ruských stránkach ktoré financuje oligarcha, ktorý vydržiava napr. už úplne negatívnu postavu Girkina, čiže Strelkova, ktorý zasiahol do bojov na Donbasse, ale málo ľudí vie, že sa pokúsil de-facto vyvolať paniku a strhnúť do chaosu DNR, bol tam v úlohe sabotéra a vedenie DNR ho rýchlo odstavilo. vyšli informácie, že Strelkov mal ľudí aj zbrane a jeho ústup zo Slavjanska bol výsledkom dohody s fašistickým tzv. pravým sektorom. tiež mal údajne stretnutia a dohovory s Pravým sektorom, ktorý tiež je jezuitským projektom. málokto vie, že grécko-kat. cirkev je aj na Ukrajine od úplného začiatku v 17. storočí ovládaná jezuitmi – je to taktika jezuitov, ako ovládnuť Ukrajinu ideologicky a vytlačiť pravoslávnu cirkev. presne to robí teraz kyjevský režim silou – ničí pravoslávne kostoly a robí represie proti pravoslávnym kňazom, dokonca gr.-kat. patriarcha vyhlásil, že on organizoval majdan v roku 2013.
    podľa všetkých náznakov ide o jezuitských agentov a títo zverejnili, že dominikánski mnísi robili Kotlebovi kampaň na prezidenta.
    celá vec s režimom na Ukrajine sa ohromne podobá veci s ustašovským režimom v Chorvátsku, kde zase pravoslávnych veriacich vlastnými rukami mučili a vraždili františkáni.
    To všetko dáva tušiť, že v RKC sú sily, ktoré sa na Ukrajine pokúšali obnoviť banderovcov a v SR ľudákov. Na Ukrajine im to vyšlo, s Kotlebom im to nevyšlo.
    Uhríka to ale nijako nekompromituje, lebo Kotleba ho de-facto vyhodil zo strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *