piatok , 19 apríla 2024

Kotleba bude kandidovať za prezidenta, vyzbieral 16 000 podpisov. Proti nemu stoja globalisti ako Pellegrini, rabín a milovník Izraela Harabín, slobodomurár Korčok, milovník Izraela Danko

Riadená alternatíva bude znova používať svoju mantru..načo Kotleba, bude rozbíjať národné hlasy. Lichvár Lichtner s verejejnosti neznámou slobodomurárskou minulosťou bude hulákať a vrieskať po svojich poslucháčoch…aby poslušne počúvali, čo veľký Lichvár povie. Aby náhodou nešli voliť podľa svojho presvedčenia. Lichvárova múdrosť musí byť vypočutá u sfanatizovaných poslucháčov.

Harabín má Židovský pôvod, inklinuje k Izraelu a Židovstvu, nie k Slovensku, takže nejde o národného slovenského kandidáta. Rovnako aj Danko.
https://svet.sme.sk/c/3957457/harabin-v-izraeli-holokaust-ako-neodskriepitelny-historicky-fakt-uznavame.html
https://hrot.info/manipulacie/2536-stefan-harabin-a-jeho-podivna-zmena-nazoru-na-boj-proti-extremizmu
https://zemavek.sk/andrej-danko-pri-mure-narekov-antisemitizmus-navrh-uznesenia/

Svoju lojálnosť bol ukázať aj Pellegrini, nielen v Davose, ale aj v Osvienčime. Držia ho za teplé gule, keby šli videá o jeho úchylnostiach von…skončil by “sladký” popraškovaný Pellegrini.
https://www.trend.sk/spravy/pellegrini-upozornil-osviencime-hrozy-ktore-moze-napachat-zvratena-ideologia

Slobodomurár Korčok:

Agent Ivan Korčok je člen slobodomurárskej odnože – Rotary club

   Send article as PDF   

Check Also

Harabin robil kampaň na autobuse, ktorý patril Lions clubu, ktorý zakladal slobodomurár Melvin Jones

Autobus mal podvodnú značku, ktorá bola z iného autobusu. Takéto konanie je trestné a bolo …

2 komentáre

  1. Sme židokracia, Magát sa nemýli! Obycajní ludia= ovčania su komoditou Štatnej korporacie, lebo akceptovali všetky doklady s veľkými písmenami, čo nie je v zhode s rodnymi listami v malých písmenách! A takto sa z nich stali komodity a ovčania s oklieštenými právami a slobodami! Tak je tomu v USraeli a všade kde vládne židokracia, od EU cez UK, US, Kanadu, Austráliu,NZ, az po iné štáty ako korporácie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *