utorok , 16 apríla 2024

Marek Kotleba: Aký význam má odvolať Mikasa, keď na jeho miesto príde ďalšia bábka plniaca agendu WHO?

AKO MÁLO ĽUĎOM STAČÍ

Čítam zaujímavé komentáre pod článkami o Mikasovi. A nestíham sa diviť, ako málo ľuďom stačí, aby velebili súčasnú vládu za to, že Mikasa odvolajú.

Čo sa tým zmení, že na jeho mieste bude ďalšia bábka plniaca agendu WHO❓

V žiadnom prípade sa Mikasa nezastávam, ale toto Vám stačí? Vlastne potom by stačilo Mikuláša Černáka odvolať z pozície capo di tutti a je vybavené nie? Organizovaný chaos v podobe pandémie kovid a opatrenia, ktoré ľuďom zničili životy sú nič? Nie je to trestné poslať ľudí na ulicu? Zničiť podnikateľom živobytie? A čo následky na zdraví populácie? Odvoláme, nepotrestáme a život ide ďalej. Pripomína mi to rozkradnutie Fondu národného majetku, kde zmizlo niekoľko stovák miliónov. A? Riešenie? No odvolané vedenie. Výsmech všetkým Slovákom. Že by sa história opakovala? Vtedy sa ukradli 100-vky miliónov v korunách, teraz 100-vky miliónov v eurách a pridaná hodnota? Určite nie Vaše zdravie.

Na záver len toľko, že ak sa uspokojíme s tým, že niekoho odvolajú, je to naozaj veľmi málo, ale vidím, že stačí naozaj veľmi málo na utvrdenie všeobecnej pravdy z televízie a sociálnych sietí o tom, ako dobre sme si zvolili. (Ja rozhodne nie 😁.)
Vivat Slovakia. 🇸🇰 🇸🇰 🇸🇰
   Send article as PDF   

Check Also

Bývalá členka ĽSNS robí asistentku poslancovi SNS

zdroj: https://www.facebook.com/peto.peto.330467/posts/pfbid02ZmjprUxgqdTLx47by3GUKrMT94Q4aeU2Z9LRFhiVD9uH4zaaAextadVhxKAkSwMXl    Send article as PDF   

One comment

  1. DCA zmluva mala byt roztrhana na franforce slovami Fiica a SMERu. FeKal v roku 2020 polozil mandat poslanca a odisiel z politiky. A zrazu je 2023 ako minister obrany – znova tam kde sa prachy sypu a on ako spolumajitel zbrojovky.

    Realita je “uprava DCA” bez casoveho ramca. Realita je Patriot alebo Vipery. Takze ziadne franforce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *