Globalista a podvodník Tomáš Taraba potichu schválil globalistický zákon likvidujúci poľnohospodárstvo v spolupráci s Progresívnym Slovenskom

Pritom tento chazarský klamár hrajúci sa na kresťana spolu s Kuffovcami klamal ľudí a pár mesiacov dozadu tvrdil, že nepodporí tento zákon, ktorý je súčasťou globalistickej agendy 2030.
https://euractiv.sk/section/zivotne-prostredie/news/taraba-nepodporuje-nariadenie-o-obnove-prirody/

Za tento zákon dlhodobo bojuje Progresívne Slovensko a jeho schválenie Tarabom si vyslúžilo pochvalu od Progresívcov. To je to divadlo, jedno hovoriť, iné robiť.

A čo je cieľ? Ako môžu dosiahnúť obnovenie 90% pôvodnej prírody na Slovensku? Keď veľkú časť obývajú ľudia? Zákony na ochranu medveďa poslúžili na vyhnanie ľudí z lesa. Tieto zákony budú ľuďom brať a búrať nehnuteľností. To je ten zákon verejného záujmu, ktorý prijal Ráž. Nebudete nič vlastniť a budete šťastní. Ľudí chcú vyhnať z obcí a dedín do miest, do mrakodrapov a panelakov. Zatiaľ na to používajú medveďa a strašenie. Možno čoskoro príde geoinžinierstvo a “prírodné” človekom vytvorené katastrofy, namiesto búrania bagrami… Dúfajme, že začnú od seba a prvé budú politici búrať svoje luxusné domy v Donovaloch a podobných oblastiach.

Nedávno schválili zákon, kde občanovi môžu zobrať alebo zbúrať dom, nehnuteľnosť:
https://www.inenoviny.sk/vdaka-novemu-zakonu-o-strategickych-investiciach-obcan-moze-prist-o-vsetko/

Aká to je náhoda, že klamári ako Huliak, Taraba, Kuffovci sa dostali do parlamentu cez ĽSNS  a tam páchajú vlastizradu.

Opäť ožíva komunistická myšlienka stará niekoľko desaťročí: Nebudete nič vlastniť a budete šťastní.
https://www.inenoviny.sk/nebudete-nic-vlastnit-a-budete-stastny-to-je-hlavny-ciel-progresivneho-slovenska/
https://www.inenoviny.sk/nebudeme-vlastnit-ale-zdielat-pise-dobra-kamaratka-caputovej-progresivna-aktivistka-paskova/
https://www.inenoviny.sk/jednotka-smeru-do-eurovolieb-je-za-zintenzivnenie-globalneho-usilia-zavadzat-a-plnit-vsetkych-sedemnast-cielov-agendy-2030/
https://www.inenoviny.sk/vojny-banky-pandemie-ako-cesta-k-okradnutie-ludi-inflacii-a-prechodu-na-digitalnu-menu-a-bezhotovostnu-spolocnost-vysledkom-bude-totalita-idu-v-tom-vsetky-staty-vratane-ruska/

Naturu 2000 ako súčasť agendy 2030 schválili smeráci už v roku 2018:
https://www.minzp.sk/natura2000/prioritny-akcny-ramec-financovania-natura-2000-slovenskej-republike/

Aj pre toto bol atentát a následne Lex Atentát, aby politikov ľudia nevešali, keď začnú ľuďom brať a búrať nehnuteľnosti. Lebo verejný záujem.

zdroje:
https://e.dennikn.sk/4054622/preco-je-zakon-za-ktory-taraba-v-bruseli-zahlasoval-prelomovy-koho-tym-nepotesi-a-ako-to-suvisi-s-rubanim-stromov/

 

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku ako prvé platby “úsmevom” použitím biometrických údajov, zavádza to človek blízky Klausovi Schwabovi

Herman Gref je generálnym riaditeľom a predsedom výkonnej rady najväčšej ruskej banky Sber. Od roku …

5 komentárov

  1. “Bombove hrozby na celom Slovensku : Policia evakuuje budovy” …… AKAAAAAA NAHODICKA, ze to zacalo tesne pred “fake atentatom” na Fica, a samozrejme to pokracuje….. BOHUZIAL VÄCSINA LUDI JE TUPYCH a neuvedomia si, ze je to dalsi PODVOD….

    “Nasa milovana vlada by nedovolila aby exiatsncii takeho masivneho podvodu s bombovymi hrozbami…Nechajte zraneneho Fica na pokoji!”….

    “Keby bombove hrozby boli FAKE, nas milovany Simecka, Sulik, atd….BY NAS O TOM INFORMOVAL..urxite by nenechal vladu takto brutalne klamat a zastrasovat obcanov….”

    ….asi nejak tak rozmyslaju TUPE OVCE, ktore asi nikdy nepochopia, ze “politicke elity” aj na statnych urovniach su JEDNA BANDA, bezcharakterni sociopati, sluzobnici najmocnejsich & najzvratenejsich….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *