Vojny, banky, pandémie ako cesta k okradnutiu ľudí, inflácii a prechodu na digitálnu menu a bezhotovostnú spoločnosť. Výsledkom bude totalita. Idú v tom všetky štáty vrátane Ruska.

Profesor Richard A. Werner (https://londonspeakerbureau.com/speaker-profile/richard-a-werner/), podľa prieskumov investorov bol zvolený za jedného z najlepších ekonómov, je vyhľadávaný, ako hlavný rečník na rôznych podujatiach, či v televíznych reláciách, v roku 1991 varoval pred bankovou krízou v Japonsku, kde sa jeho kniha „Princes of the Yen“ stala bestsellerom číslo 1, vo svojej knihe „New Paradigm in Macroeconomics“ z roku 2005 varoval pred nebezpečenstvom „opakujúcich sa bankových kríz“, v roku 2020 predpovedal súčasnú inflačnú krízu, čo bolo v podstate vyhodnotenie nevhodných aktivít centrálnych bánk …

Chcete slobodu (https://www.youtube.com/watch?v=EBecx3dYdn0&t=1s)? Používajte hotovosť, podporujte miestne banky, zabráňte zavedeniu digitálnych mien centrálnych bánk

Tvrdí, že v roku 2020 svetové centrálne banky konali koordinovane a zaviedli politiku, o ktorej vedeli, že o 18 mesiacov neskôr spôsobí masívnu infláciu, o tom niet pochýb. Inflácia, ktorá sa začala koncom roka 2021 a ktorú stále zažívame – nemala nič spoločné s energetickou krízou alebo vojnami, nikto nemôže povedať, že to bola chyba, bol to úmysel.

Všetky tieto kroky vedú k centralizácii, k centralizovaniu moci, preskupeniu svetového bohatstva do úzkej skupiny tzv. elít. Nebudú nič vlastniť a budú šťastní.

Viac tu:
https://t.me/rodacirodakom/493

Nebudete nič vlastniť, budete šťastní. Ale oni sa topia v miliónoch a vlastnia mnoho. Pokrytci.
https://www.inenoviny.sk/nebudeme-vlastnit-ale-zdielat-pise-dobra-kamaratka-caputovej-progresivna-aktivistka-paskova/
https://www.inenoviny.sk/nebudete-nic-vlastnit-a-budete-stastny-to-je-hlavny-ciel-progresivneho-slovenska/

 

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku zatvárajú vo veľkom pobočky bánk, cieľ je prechod na digitálne peniaze a všetko robiť z mobilu

V RUSKU VŠETKO PODĽA PLÁNU V Austrálii zatvárajú dlhodobo pobočky, podobne aj v EÚ. Aktuálne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *