štvrtok , 25 júla 2024

Administrátor stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR plat za mesiac aj s odmenami 5000 EUR, odmeny išli hlavne za Odórovej vlády

Administrátor stránky hoaxy a podvody polícia SR zarába cca 3700 eur + niektoré mesiace odmena 1600 EUR. To je cca 5000 EUR. Mená odmietli zverejniť. Osoby, ktoré na internete vystavujú pranieru osoby s iným názorom sa nechcú zverejniť. Nie je problem pre nich šikanovať, zastrašovať iných. Pritom chcú byť v tajnosti, ale financujeme ich my, z verejných financí.
Na to, že sú v štátnej inštitúcii zarábajú plat, ktorý ťažko niekto zarobí aj v súkromnom sektore. Ako je toto možné?
Ako vieme, že tam nie sú ľudia s konfliktmi záujmov, ľudia z farma biznisu, kedže počas COVIDu vyjadrovali svoje názory a prikláňali sa na stranu farma lobistov. Toto nemôže robiť takáto inštitúcia.
Napriek predvolebným sľubom Smerákov a Dankovcov stránka pokračuje vo svojej ideologickej aktivite, bez zmeny.

Toto je tá progresívna transparentná demokracia? Vodu kážu, vino pijú. Za štátne. Z práce ľudí.

   Send article as PDF   

Check Also

Cenzor a privatizér Danko využíva atentát na Fica na sledovanie ľudí: Diskusie len po overení občianského preukazu

Danko v minulosti zaviedol zákon, kde povýšil Židov nad ostatných ľudí na Slovensku. https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=udalosti/udalost&MasterID=54835 Tento …

One comment

  1. Matoviča.do.klietky.a.kazajky

    Úplne zbytočná a preplatená funkcia. Polícia sa nesmie miešať ani do politiky, či podporovať šialenú, chorú proočkovaciu masívnu kampaň a kohokoľvek, kto napíše svoj názor, hneď osočovať a nazývať takéto informácie ako hoaxy a podvody!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *