štvrtok , 18 júla 2024

Harabin v riadenej alternatíve oblboval ovečky špinenim na Pellegriniho, teraz sa v jeho úzkom kruhu usmieval

HaRabín je odveký prevracač kabátov a názorov. Že mu to ide svedči množstvo jeho voličskej základne a pokrútených ľudí, ktorí ho propagujú.

K jeho osobe sa trefne vyjadril Miro Heredoš (ktorý je tiež veľmi podivná osoba na alternatíve a o jeho neserióznosti svedči aj to, že preberal nielen od nás články a zdroje neuviedol):

Veľmi pekná fotka. Toto presne v politike nechápem… tak na neho nadával, ani za svet podporiť ho, zradca pre neho – kvôli podpore Pellegriniho sa rozpadol aj Harabinov dlhoročný tím – a hľa tu, fotka ako lusk 🙂

Toto je tak hanebná vec, že teraz vidím naplno, aké bezcharakterné existencie sa tu pohybujú.

A odfotí ich ešte Romana Tabák, taká divná osôbka, ktorá aj obhajovala očkovanie, sama je zaočkovaná a pohybuje sa po celom priestore mainstreamu, ako bývalá poslankyňa NR SR. Všade, aj vo vysokosledovaných reláciach Startitup, napríklad.

Takto sme padli, pán Harabin? To som mal teda o Vás vyššiu mienku, keď ste tak tvrdo išli po Pellegrinim – verejne a na 100%.

P. S. Ďakujem za výsledok v eurovoľbách – nech bolo pre kohokoľvek mojich 3456 hlasov pri dvoch krúžkoch málo – prehlasoval som aj europoslanca Radačovského a aj Romanu Tabák.

Ďakujem Vám priatelia za vernosť a čistú podporu. Mňa neuvidíte v roku 2027 zradiť Vaše záujmy, ktokoľvek ma podporuje, podporuje čistú formu politiky.

zdroj:
https://t.me/miroheredos/1628

A ešte pre doplnenie náš komentár.
Táto akcia znova ukázala politické divadlo. Pršiel aj Uhrík, projekt SMERu z Komjatíc.
https://www.inenoviny.sk/uhrika-a-podvodnika-zo-smer-sd-jahnatka-spajaju-komjatice/


Uhrík a fotke s Ľuptákom, odborníkom alebo podvodníkom? na pyramidové zlato?
https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-pavol-pavel-luptak-poslanec-za-sns-ekonom-dic-diamanty/

A ďalší herci pozvaní na inauguráciu špáratkového prezidenta.


A tu ako sa pekne spolu smejú Šimečka a Danko, ktorí hrajú v médiach hru na nepriateľov.

A tu máme herečku Tabak, údajne očkovanú na COVID-19. Tu majú radi všetci, riadená alternatíva aj propaganda. Kto sú jej rodičia?

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=CD0lKW1-7ww

A Pellegrini si pozval aj Progresiviného vedca Šuchu. Divadlo dokonalé.

   Send article as PDF   

Check Also

Facebook článok o väzbách SMER-SD na Izrael vymazal po 8 minútach

Cenzúra ide naplno a pravda sa cenzuruje najtvrdšie. Po zverejnení článku, kde sa spracoval SMER-SD …

4 komentáre

 1. Dakujem za clanok. Ako vidim, tak asi len odpad ako Matovic, Procko, Heger a Nad su SKUTOCNI, a nie len hrani odporcovia vlady a jej hlavmych predstavitelov….
  Danko a Harabin totalne sklamali svojich volicov…teda tych, co netrpia demenciou a okrem ineho sa dostanu aj k tymto fotkam z clanku…
  Simkovicova ma velmi divne zvolenu vizaz…Dost temno ladenu…

 2. Vitame protiustavne zvoleneho prezidenta.

  Predseda NR SR (ako zastupujuci prezident v pripade umrtia prezidenta napr.) ma 1/2 pravomocí prezidenta, druhu polovicu ma Predseda vlady.

  Pellegrini nemohol kandidovat, preto je to protiustavny prezident. Ale na Slovensku nevadi nic – ani mafia Palka (Tibora) Gašpara pracujuca aj pre Hlas Pellegrina so Šukajom.

 3. Poradcovia BanáŠtB a KubiŠtB (to sa musis narodit na take meno), obaja MGIMO. Super – len tak dalej pan protiustavny prezidnet !! WEF je pravidlo ! Ale sa nam pekne vyfarbujes…

  Nezabudni podpisat beztrestnost mafii a po “atentate” dozivotny plat Fiicovi. To bude skvele opatrenie proti atentatom… fakt ucinne. A vlade este podpis zdvihnutie platov opakovane o 10-nasobok. Aj poslancom.

  tie foto krasne ukazuju, preco Fiicovlada s takou radostou podpisala ochranku aj opozicii. Krasne ste ukazali , aka kokotina su volby – vsetky mozne Harabiny, Tabaky. Kubišiny.
  Uplna nadhera.
  Ked ste toto chceli ukazat, na 200 % sa to podarilo.

  Preco tolko kriku okolo “atentatu”? Ked nam 15 rokov odpovedate, ze predseda vlady nema kompetencie, nic envie, nemoze, nedokaze, nic sa neda….a odhodite nas kdesi dopixe na obycajneho uradnika?

  Ved predseda vlady je podla vas – uradnikov Uradu vlady – iba nepodstatny debil, ktory nic nevie, nma pravomoci. Taka dobre platena upratovacka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *