nedeľa , 16 júna 2024

Národná koalícia si uctila holokaust, ich kandidát Heredoš to vidí inak

Rudolf Huliak si uctil príspevkom holokaust, možno po vzore zakladajúceho člena Židovského pôvodu – Petra Sokola, ten má viacero väzieb práve na Izrael.

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/posts/pfbid02LLH4BQCoZzFXReuhk1VCWHunGppS6ejywPFiwEVBLqLMKM5Mh93jYDSSG2tQ9KcYl

Miro Heredoš, ich kandidát to vidí inak:

   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššáková podporuje spolu so SMER-SD zmluvu s WHO

Judita Laššáková /madam le Smer -SD‼️ Mal som pravdu, že pre koho lobuješ, a že …

2 komentáre

 1. O holyhoaxe zverejnil tony materiálov Institute for Historical Review,Costa Mesa, CA,USA. Prečo ich ADL a iné sionistické organizácie podpálili v bombových útokoch? Lebo zrejme písali pravdu, že je to 6 miliardový podvod, holyhoax!

  • Mali stovky podplatených a umelo ” traunpmatizovaních stry-tellerov” bez žiadnych serióznych ferensic a iných dôkazov! Vyvracali to aj samotní židia čo prešli dlhodobo koncentrákmi, ako profesor Robert zFsurisson zo Sorbonnu, či Carlo Motogno z Talianska až po vyfavateľa Ersta Zündela z Toronta, ktoreho psychopat Mermelstein z Californie súdil za ujmy na zdraví, psychologických rozmerov! Dokonca sa Leuchterovi podarilo ziskať tie modré stopy na stenach Auscwitzu, o ktorých židia tvrdili že sú kyanid po Cyklóne-B…Vysledky rozboru zo židmi kontrolovanych univerzitnych laboratóríí prisli ako negatívne na kyanidy či Cyklón B! Mnohí sme to čítali cez IHR knihy a tlač, ako aj v Spotlighte novinach patriotov USA, v DC…Mnohích protisvedkov židia fyzicky napadali, kladli bomby, a dehonestovali ich vlastné cintoríny!
   Niečo, co je zakazané otvorene debatovať aostihované trestami odňatia slobody v mnohích krajinach, poukazuje že je to najväčší podvod v dejinách ľudstva!
   Ja zasa tvrdím, že i jedna nevinná obeť je a zostáva veľa! Voem, že sam žid a jeden z najväčšívh Britských historikov, David Irving zaplatil draho za pravdu o holocauste! Židia ho nielen zatvorili v Rakusku, ale aj financne zruinovali, čo je ich sprisahanecká ” specialita”, vláčenie oponentov po mnohé roky po súdoch…Najprv oponentovi zavraždia charakter ohovaraním a všakovakou špinou v ich tlači, a ked to nepomaha, tak ho fyzicky zlikvidujú-zavrazdia, alebo kyselinou do tvare zničia zivot! Videli sme ako svedkovia čo robili Ukrajincovi Demjanjukovi! Ešte aj po oslobodzujucom rozsudku v samotnom Izraeli ho chceli zavraždiť! Útocili naňho kde sa len dalo!
   Je na historikoch ako holocaust posudzujú, ale absolútna väčšina z nich zo dtrachu mlčí, ide im o kariery a pokojný život!
   Nech uz bolo ako bolo a je, znova tvrdím že i čolen jeden nrvinný žibot každého zida v rukách nacixtov bolo a je veľa, a tak mnohí nacisti a ich kolaboranti si zaslúžili ich tresty! Viem si,predstaviť a vcítiť sa, ako všetci uväznení a mučení židia ako trpeli! To sa nedá ani opísať ľudskými slovami! Česť ich vecnej pamiatke! R.I.P….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *