piatok , 19 apríla 2024

Rakúska polícia aj armáda sa postavila na stranu ľudí proti zdravotnej diktatúre

„Povinnosť uvaliť kontrolu podľa pokynov ministra vnútra policajný zväz odmieta.“

„Zväz ozbrojených síl oznámil, že sa budúcu sobotu zúčastnia na veľkom proteste vo Viedni.“

„Polícia a armáda odmietajú vykonávať kontroly hygienického preukazu pod názvom ‚sloboda a ľudská dôstojnosť‘. Pripoja sa k veľkému protestu proti povinnému lockdownu neočkovaných 20. novembra vo Viedni.

Pri „dobrovoľnom“ celoplošnom testovaní obyvateľov Slovenska na koronavírus na Halloween a Dušičky pred rokom na požiadanie slovenských rotariánov z ministerstva zahraničných vecí pomáhali aj príslušníci rakúskych ozbrojených síl. Rotarián Korčok vtedajšieho rakúskeho ministra zahraničných vecí Alexandra Schallenberga požiadal o pomoc, do ktorej sa zapojilo presne 33 rakúskych vojenských medicínskych profesionálov, pričom najrozšírenejší, škótsky rítus slobodomurárstva má 33 stupňov. Predok rakúskeho ministra gróf Leopold Christoph von Schallenberg úplnou náhodou v 18. storočí zriadil na svojom zámku Rosenau v južnom Rakúsku slobodomurársku lóžu a dnes je tam Rakúske múzeum slobodomurárstva. Takisto len neuveriteľnou náhodou sa po odstúpení rakúskeho premiéra Alexandra Kurza stal jeho nástupcom práve slobodomurársky minister Schallenberg.

Len niekoľko dní po tom, čo sa rakúsky kancelár Alexander Schallenberg rozhodol obmedzovať neočkovaných ľudí, politici a odbory vyzvali na rozsiahle povstanie proti tomuto bezprecedentnému opatreniu obmedzujúcemu slobodu vo svete.

Rakúsky kancelár Schallenberg

Líder Strany slobody (FPÖ) Herbert Kickl zvolal na 20. novembra vo Viedni „megademonštráciu“. Krátko nato prezident Zväzu rakúskych ozbrojených síl (FGÖ) Manfred Haidinger nasledoval príklad a pridal sa k listu zverejnenému 14. novembra. Mieni “brániť základné práva a slobody”. FGÖ špecifikuje, že každý je oprávnený demonštrovať, a to aj v prípade uväznenia!

Povinnosť kontroly uloženú ministrom vnútra Karlom Nehammerom už policajný zväz zamietol. Okrem toho Zväz rakúskych ozbrojených síl oznamuje, že sa zúčastnia na tomto veľkom zhromaždení vo Viedni.
https://youtu.be/tR53awTiXew

Predseda Sociálnodemokratických odborov (FSG) a Odborového zväzu polície Hermann Greylinger v rozhovore nenechal nikoho na pochybách, že polícia sa podľa týždenníka Wochenblick cíti byť neschopná vykonávať tieto kontroly.

Manfred Haidinger (FGÖ) vo svojom liste dodáva: „Týmto upozorňujeme, že účasť na zhromaždeniach je osobitne chráneným zákonným právom a že je zohľadnená aj v aktuálne dostupnom návrhu vyhlášky. Účasť a cestovanie po celom Rakúsku je povolené.

Aj keď neočkovaným ľuďom sa odporúča cestovať súkromnou dopravou.
V liste sa napokon pripomína, že „zákaz zhromažďovania naplánovanej občanmi, ako aj zákaz zhromaždenia politických strán boli uznané ako nezákonné“ viedenským správnym súdom.

zdroje:
https://infodujour.fr/politique/54068-lautriche-se-souleve-contre-la-dictature-sanitaire
https://twitter.com/Yoann_IV/status/1460687657999155205
https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/582892479671254/
https://timbarsky.com/austria-rises-up-against-health-dictatorship/
https://zemavek.sk/novy-rakusky-premier-je-zo-stareho-slobodomurarskeho-rodu/

Podľa AFP ide o dezinformáciu:
https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9RY9UT-1

   Send article as PDF   

Check Also

Provokáter Filip Šedov je z DennikaN a podporovaný USA ambasádou

Keď si ho zadáte do google, tak prvé fotky sú z DennikaN, ktorý vytvárali a …

4 komentáre

  1. tak toto som netusil, ze tento Schlafenberg je iluminat. Ani by som sa encudoval, keby bol sefom nejakej loze v AT.
    Tak je jasne, preco sa stretol medzi 4 ocami s mladym Seresom, ktory prebera kormidlo mfie po starom Seresovi…

  2. Nepostavili. Zatýkajú ako normálne Gestapo.

  3. schlaufenberg je chazar tak ako zvyšok rakuskej šlachty habsburg je predseda alebo bol paneuropskej unie spolku ktoreh hlavnym programom je kaglieriho plan likvidacia bielej rasy zmiešavanim a dovozom kozomrdov do eu každy rok on ajeho podpredsednička ložová chazarka anna zaborska neuwirtova odovzadavaju za zasluhu cenu barona kaglieriho mutanta chazara a japonky .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *