Provokáter Filip Šedov je z DennikaN a podporovaný USA ambasádou

Keď si ho zadáte do google, tak prvé fotky sú z DennikaN, ktorý vytvárali a financovali zahraniční agenti USA.

Na proteste za mier mal vystúpenie. Z úzadia ho strážili príslušnici ochránky. Na protest bol dosadený cielené s cieľom provokovať a za účelom diskreditácie protestov.

https://www.topky.sk/cl/10/2478897/Infarktove-stavy-na-proteste–Davu-sa-prihovoril-Rus–potom-to-ale-prislo-a-necakane-urobil-nieco–co-im-zdvihlo-tlak-

                              Článok z roku 2018 ho popisuje ako spolupracovníka denníka N.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Zábery z protestov v Kanade

Kamionisti majú na sebe rôzné nápisy a odkazy. Zdroje: https://www.facebook.com/cecilie.jilkova/videos/662516178521753 zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Gc2JBQqZfB4    Send article …

3 komentáre

  1. Na Ukrajine je veľa ľudí, ktorí sa chcú zbaviť neonacistického režimu postupne zavádzaného Američanmi a Západom po rozpade ZSSR a plnohodnotne nainštalovaného Majdanom v roku 2014. Ale týchto ľudí banderovci umlčiavajú, zastrašujú, mučia, vraždia a “demokratický” svet mlčí alebo to dokonca podporuje. Hanba.

  2. Filip Šedov nie je Rus, podľa výzoru je to pravdepodobne chazar a aký názor majú na Slovanov chazarskí čerti, najlepšie popisuje Messiah Menachem Mendel Schneerson vo svojom sionfašistickom paškvile z r. 1994.

  3. robte si piču z plasteliny a nie z ľudí!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *