pondelok , 20 mája 2024

Maltézsky rytier Marček organizuje ďalší riadený protest

Peter Marček patrí medzi najaktívnejšich organizátorov riadených protestov na Slovensku. Tento rok organizuje ďalší v poradí.

Ľudia si pôjdu zaskákať, vykričať sa a potom frustrovaní domov. Na chvíľu sa upokoja. Pritom by mohli čas využiť rozumnejšie, so svojou rodinou, výlet, alebo sa spýtať cez infozákon na nejaké predražené zákazky, kšefty. Prečo toto nerobí Marček?

Marček, ktorý zakladal stranu Borisa Kollára a tohto uchyla s polu s agentami Pčolinskými a Krajniakom dostal do politiky, keď vytvoril ich stranu Sme rodina.  Do politiky dostal aj Šimkovičovu a Kotlára a mnoho iných. Marček zakladal niekoľko politických strán, má politické väzby na mnohé slobodomurárske lóže a vykonáva svoju agendu.

Pravá tvar Marčeka je toto:
https://www.inenoviny.sk/peter-marcek-vystupuje-proti-nato-hlasoval-za-jeho-rozsirenie/
Verejne vystupuje zproti NATO, ale hlasoval za jeho rozšírenie. Rozšírovanie NATO podporila aj Šimkovičová, keď sa alibisticky zdržala.

Maltézsky rytier Marček:
https://www.inenoviny.sk/zakladatel-uhrikovej-strany-je-maltezsky-rytier/

2022: Marček vyzýva na protest:
https://www.noviny.sk/krimi/655328-protest-proti-obrannej-dohode-s-usa-byvaly-poslanec-tvrdi-ze-vlada-rozhodla-bez-ucasti-obcanov

15.november 2022:
https://domov.sme.sk/c/23070241/kotleba-s-marcekom-na-namesti-a-heger-v-lisabone-vyrocie-novembra-bude-v-bratislave-extremne.html

Protesty majú zmysel pred domami politikov, pred ich vilami. Nie postávať na námesti, kde sa politici posmievajú zo svojich luxusných sídiel.

Na protest vyzvali aj ďalši divadelníci na alternatíve:
TV Slovan (Marček ich vytváral):

Aj Danny Kollár – všimnite si ako sa celá “alternatíva” ukazuje, že ide vlastne o jeden projekt…. (o tom neskôr viac).

   Send article as PDF   

Check Also

Ďakujeme za zverejnenie našej informácie o Ficovej dotácii pre Čekana, potešilo by do budúcna uvedenie zdroja

Milan Uhrík: https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-si-posvietil-na-zaujimavu-zmluvu-cekanovi-pani-ministreka-sakova/3487846#google_vignette O dotácii informoval aj Danny Kollár (Daniel Bombic), za čo mu ďakujeme, …

One comment

  1. Dajú sa predpokladať rozsiahle provokácie zo strany tých strán, ktoré prehrali voľby, Igiotove hysterické výlevy atď. Možno aj bitky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *