Židovka Beňová zahrala divadlo v europarlamente, začína príprava na eurovoľby, chce sa znova dostať a chce desatťisícové platy

Všetci ste postrehli Židovku Beňovú ako teatrálne a hystericky zahrala divadlo v europarlamente ohľadom rušenia špeciálnej prokurátúry. Dokonca Daniel Bombič ju začal ospevovať na svojom telegrame, či v rámci svojej hlúposti alebo notičiek, to už ťažko povedať.

zdroj: https://t.me/SvedkoviaBombicovi/331

Na tomto divadielku pracovali marketéri SMER-SD. Ovečky pomohol oblbnúť aj Daniel Bombič.
https://www.facebook.com/monikabenovaep/videos/671026135191430

https://t.me/DKbleskovky/5933

Jeho nechápavý a pritakávajúci fanklub:
Poďme k skutočnej Beňovej, ktorá roky pácha vlastizradu v EÚ parlamente a zavádza najšpinavšie šprotislovenské a protinárodne agendy. Blížia sa voľby do europarlamentu (leto 2024) Monička vyliezla z luxusu a začala hrať divadlo.

Pravá tvár Moniky Beňovej tu:
https://www.inenoviny.sk/smer-socialna-demokracia/
https://www.inenoviny.sk/v-eu-parlamente-aj-poslanci-smer-sd-spolu-s-ps-hlasovali-za-podporu-lgbti-pochodov-financovania/
https://www.inenoviny.sk/monika-benova-liberalka-ktora-je-potomkom-agentov-stb-a-komunistov/
https://www.inenoviny.sk/monika-benova-si-uctila-svoju-zidovsku-vieru-v-smer-sd-ma-vysoke-liberalne-postavenie/

Podpora migrácie, LGBTI, hlasovala opakovane za zelené protislovenské agendy, na protestoch s najväčšími liberálmi.

Kampaň do eurovolieb si začína už robiť aj skupinka okolo Židovky Judity Laššakovej.
https://dir-publikum.sk/planovane-akcie/

   Send article as PDF   

Check Also

Monika Beňova sa pochválila očkovaním a tým, že antivaxerské komentáre maže

Nezdá sa vám, že napriek tomu, že všetci politici sa chváli ako sú očkovaní skutočnými …

5 komentárov

 1. tieto články ktoré píšete o Bendovej nie sú ani ryba ani rak to je chliev- výmysel v chorých hlavách , dochádza dych ?bezmenny

  • prave toto je jeden z najpodstatnejsich clankov v najvhodnejsi cas, je to dnes najcitannejsi clanok a bolo tu dnes skoro 60 000 ludi. Bolo by dobre susredit sa a poucovat ine portaly, nie ten nas.

 2. To, že je to židovka, to vieme, ako aj jej minulosť…Aj to že chce byť pri válove…A čo s tým čitateľ urobí? V dnešnej dobe svíň a valovov zľava i sprava,vpredu,vzadu, a hore-dole???

 3. Redakcia “inenoviny.sk” by mohla urobiť aj nejaký článok o Ťapákovi – ak sú nejaké zaujímavé informácie o ňom. Stále je to len (asi skvelý) rečník & herec, neverím mu, a očakávam, že o 4 roky (ak vôbec ešte budú voľby) bude kandidovať za SMER 😀

 4. Tomu sa hovorí : Z núdze cnosť !!!

  3,5 roka jej to nevadilo, hlasovala a parazitovala a zrazu….a koľkí že jej to pekne spapajú aj s navijákom, a nie len jej.

  Výučba beží perfektne, pretože väčšina pochopí, až keď sa ich to bude existenčne a bytostne dotýkať.

  Parazitický systém je naviazaný na súčasný finančný systém, strach a hlúposť ľudí. Je možné zrušiť peniaze ? Prejsť na bárter v súčasnom stave spoločnosti a civilizácie ? Koľko ľudí je ochotných pracovať rukami ? Ako to vlastne dopadne ?

  Čo by mi tak ponúkla, alebo iné parazity typu politici, právnici, pseudo-umelci, pseudo-žurnalisti, pseudo-vedci, pseudo-učitelia, všetci otitulovaní spredu aj zo zadu, profi športovci a iné životu dôležité “celebritné” existencie (samozrejme česť výnimkám, lebo sú aj také medzi nami ) za ovocie, zeleninu, zemiaky, bylinky, liečivá, remeselnú prácu ?

  Buď sa zrušia peniaze, alebo ich hodnota, alebo sa zrušia paraziti, alebo kľakne celá spoločnosť, alebo že by zrazu všetci pochopia ? No môžme si tipnúť….

  Budúcnosť nám dá nejaké odpovede a zažijeme ich na vlastnej koži, a možno ich zažijú aj šmakuládovci a ich hlavní aktéri, ak teda vôbec dožijú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *