Monika Beňová – liberálka, ktorá je potomkom agentov ŠTB a komunistov

Beňovej matka Zlatica Vallettová robila v ŠtB sekretárku, neskôr bola ekonómkou Smeru. Vznik a začiatky strany SMER podporila Beňovej matka na tu dobu obrovskou sumou 100 000 SK.

Matka Moniky Beňovej – Zlatica Valletová

Jej dcéra, podpredsedníčka Smer-SD – Monika Beňová, popiera, že by mohlo ísť o tzv. fiktívne darcovstvo. “To v žiadnom prípade,” tvrdí Monika Beňová. “Moja mama darovala peniaze strane, v ktorej je jej dcéra podpredsedníčkou,” dodala europoslankyňa, ktorá sa nehanbí ani za pôsobenie svojej matky v ŠtB. Otec Moniky Flašíkovej Beňovej mal vyššie postavenie v ŠTB, pracoval na oddelení boja so zahraničným nepriateľom. Podobne aj manžel Beňovej je jedným zo zakladateľov SMERu. Monika začala paktovať s Flašíkom ešte keď ten spolupracoval a robil kampane HZDS. Mnohí hovoria, že to Beňa psychicky položilo, ten neskôr zomrel.

Treba pripomenúť, že Beňovci-Flašíkovci majú veľmi blízke vzťahy s Borisom Kollárom. S tým ich spája spoločné židovské vierovyznanie a záujem o Kabalu.

Beňová a Boris Kollár
Židovka Beňová so židovským svietnikom

Fico má k Židovsku a Izraelu veľmi blízko. S viacerými osobami z Izraela podnikal cez nastrčené osoby. Izrael si vybral aj v prípade zdravotných problémov (predsa nešiel by do nemocnice na Slovensku, vie v akom stave ich zanechal).
https://domov.sme.sk/c/22134657/fico-je-vraj-v-izraeli-zveril-sa-do-ruk-tamojsim-kardiologom.html

ŠTB bola zločinecká organizácia praktizujúca mnohé protiľudské spôsoby mučenia, útlaku a potláčania ľudských práv a slobôd. Nepohodlní ľudia boli perzekuovaní, prenasledovaní…taktiež ľudia kresťanského vierovyznania vrátané ich potomkov nemohli navštevovať vysoké školy, mať lepšiu prácu…

Vypočúvanie, zastrašovanie, sledovanie, falošné obvinenia, ale aj odvádzanie ľudí do pracovných táborov. Rovnako tak psychický teror voči “nevhodným osobám”, vyhrážanie sa postihmi voči deťom či všadeprítomné zákazy.
Nad tým celým držal patronát aparát zložený odhadom českého Ústavu pre štúdium totalitných režimov z 15- až 17-tisíc pracovníkov, ktorému pomáhalo v rôznych obdobiach od 15- do 100-tisíc agentov a donášačov. ŠtB viedla rozsiahle záznamy o svojej činnosti. Veľká časť bola skartovaná. Medzi ďalšie formy mučenia patrilo obmedzovanie stravy, tekutín a spánku, fyzické týranie údermi, či dokonca zásahy elektrickým prúdom na citlivých miestach tela a psychické týranie v podobe vyhrážok, ktoré sa týkali aj členov rodín vypočúvaných osôb.

Paradoxom je, že Beňova je členom mnohých liberálnych organizácií. Mnohí členovia ako Mihály (propagácia drog, omámnych látok, anarchie), Havran (v minulosti opakovane útočil na Slovákov, zosmiešňoval národných hrdinov) spolu s Beňovou sú súčasťou viacerých týchto spolkov. Často sa zúčastňujú spoločných akcií aj s Chmelárom, Biháriovou (ľudia proti rasizmu, vedie mnoho mimovládok).

Zaujímavé je, že týmto bojovníkom za slobodu nevadia praktiky ŠTB a podobných zločineckých organizácií a pohrobkov tohto režimu podporujú.

Beňová je silná podporkyňa LGBTI, Black lives matter, podporovanie migrácie a ostatných agiend. Samozrejme pre média potvrdila, že je 3x očkovaná (uverí jej to málokto).
https://ereport.sk/benova-iba-nedavno-prekonala-covid-napriek-tomu-sa-dala-tretikrat-ockovat/

zdroje:
https://www.sme.sk/c/702314/poslanci-spolupracu-sme-nepodpisali.html
http://www.chelemendik.sk/Zo_zakulisia_StB__363370668.html
http://www.topky.sk/cl/10/1511971/Historik-o-hrozach-v-komunistickych-vazniciach–StB-mucila-aj-elektrickym-prudom
https://www.cas.sk/clanok/67430/benovej-matka-darovala-smeru-100-000-korun/
https://domov.sme.sk/c/4883144/belousovova-flasikova-je-dcerou-estebaka.html
https://web.archive.org/web/20170604033809/www.idemvolit.sk/998-kauza/monika-flasikova-benova-liberalka-ktora-je-potomkom-agentov-stb-a-komunistov-perzekujucich-slovakov/

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovensku každým mesiacom narastá zahraničných pracovníkov z Indie, Kazachstanu, Ukrajiny a iných krajín

Ako sa vytvorila “národná” vláda SNS, SMER-SD, HLAS-SD Slovensko má podstatne viditeľnejšiu imigráciu. Na uliciach …

2 komentáre

  1. za to cim boli jej rodicia ona nemoze, ona je zodpovedna za to co robi teraz…fertig hotovo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *