štvrtok , 13 júna 2024

Monika Beňová si uctila svoju Židovskú vieru, v SMER-SD má vysoké liberálne postavenie

SMER-SD vždy keď je v opozícii hrá národne divadlo. Tvári sa, že je na strane Slovanov, proti USA , liberalizmu, mimovládkam. Keď je vo vláde, robí presný opak, presne ako ďalší Žid na národnej scéne – Adnrej Danko.

SMER-SD treba hodnotiť podľa hlasovaní, najmä v europarlamente. Tam má najsilnejšie postavenie Monika Beňová, ktorá napriek svojmu liberalizmu a protislovenským hodnotám stále zostáva v SMER-SD a do liberálneho HLAS-SD neprešla. Dôvodom je, že ona je v najvyšších štrukturách riadenia SMER-SD a práve cez ňu je SMER-SD pod kontrolou Izraela.

Monika Beňová si uctila svoju Židovskú vieru:
https://www.facebook.com/monikabenovaep/photos/a.10150361290019969/10151486409409969/?

Vo vedeni SMER-SD máme mnoho predstaviteľov Židovského pôvodu, napr- Róbert Kaliňák,  Peter Kažimír. Židovský pôvod má aj Judita Laššáková, ktorá je novou tvárou propagácie SMER-SD.

Monika Beňová opakovane prejavuje svojimi aktivitami,  svoj Židovský pôvod, Židovské hodnoty. Jej národom sú Židia a to si treba uvedomiť. Podobne ako tí, s ktorými chodí na rôzne akcie. Mohli sme ju vidieť po boku ďalšich Židov – Havrana, Chmelára.

Práve táto fiktívna hra na umelo vytvorené nepriateľské alebo inak hodnotové tábory je základným nástrojom manipulácie populácie. S cieľom, aby voľby dopadali v prospech oligarchov a proti národom.

zdroj: https://www.inenoviny.sk/eduard-chmelar-podporuje-lgbti/

Na tomto proteste z mája 2022 Beňová po boku Fica a Blahu, ktorí kričali na Čaputovú, že je americká ku..prostitútka. Beňová je súčasť SMER-SD, je súčasť agendy liberalizmu a SMER-SD je súčasť agendy 2030, 2050. Toto je veľmi náročne pre pochopenie voličov a fanúšikov tejto strany.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=i5KgZQFURso

   Send article as PDF   

Check Also

Celá vláda spolu s opozíciou schváli zákon na podporu Ukrajincov – ubytovanie, zdravotníctvo a iné výhody

A zdravotnú starostlivosť musíte poskytnúť, aj keď na to nemáte kapacitu. To sa zbláznili? Slovák …

3 komentáre

  1. Ta im nici preferencie Smeru a po druhe, je protislovenska.

  2. adamkratochvil

    nikdy by ma nenapadlo, ze pred vyse tridsiatimi tokmi ta radodajne vystupujuca zenska v istom bratislavskom Charlie bare je zidovka, v tom case zidovstvu dobru reklamu nerobila, nuz ale v tom case to bol pekny kus zenskej a ako sa hovori mladost pochabost…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *