2 kamióny označené ako radioaktívne v doprovode 20 policajných aút išli smerom na Sliač

O Sliači, letisku, kde sa koncentruje americká armáda sa šíria poslednú dobu mnohé správy. Najnovšie správy hovoria, že sa tam robia olovené steny a uvažuje sa nad prevozom radioaktívnych (jadrových? ) zbraní.

Citácia: Dnes R1 pri Nitre, smer B.Bystrica. 2ks civilnych kamiónov s označením “radioaktiv” v sprievode 20 policajných aút. Všetky príjazdy na R1 boli blokované policiou.
zdroj: https://t.me/casusbellilive/96841?single

Jadrové zbrane v súvislosti so základňami spomínal aj Róbert Fico:
https://www.noviny.sk/slovensko/751316-jadrove-zbrane-ci-znasilnovanie-mala-na-slovensko-priniest-obranna-zmluva-podpisana-minuly-rok-nic-z-toho-sa-nestalo

Informáciu o držani jadrových zbrani na Slovensku ako prvý priniesol ešte za vlády Fica Martin Bavolár. Ide o veľmi zaujimavú informáciu, do takej miery, že propagandistická americká úderka to hneď musela vyvraciať..aby náhodou Slováci sa viac nezačali zaujímať, čo sa tam deje.

https://dennikn.sk/1375476/siri-sa-hoax-ze-usa-umiestnili-na-slovensku-jadrove-zbrane/

Dovoz jadrových zbraní na Slovensko je absurdná myšlienka

 

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek divadelnému nepriateľstvu tovar z Ruska sa pravidelne vyváža do USA

V Nemecku zadržali loď s uránom a drevom z Ruska na palube Nemeckí colníci zadržali …

4 komentáre

  1. Neuvěřitekné kam jsme se naše Československo dostali

  2. Za tejto zradnej, zapredanej, bezcharakternej, chamtivej a tupej vlády (celej vládnej koaílice) a rezidentky je úplne všetko možné ! Väčšie hnidy bez svedomia nám ešte nikdy nevládli !!!

  3. adamkratochvil

    ked vidim ako stary foter co sa deje hrozim sa iba jedneho, ze sa naplnia moje slova, ze mat deti v tejto dobe je trestny cin…

  4. Hmm! Že by nám sem kovboji sťahovali atómové zbrane? Staneme sa terčom na mape prvého útoku? Táto vláda zdevastovala všetko na čo siahla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *