Minister zdravotníctva Ruska sa postavil za WHO financované Gatesom a inými zločincami

Rusko pomaly, ale isto odkrýva svoju tvár. Vojna na Ukrajine je len kšeftom pre americké zbrojarské firmy, ktoré vedú k zadĺženiu a zničeniu Európy. V Rusku sa zavádza digitálna totalita, digitálny rubeľ, prenasledovanie nepohodlných ľudí použitím extremistického názoru a najnovšie povinné očkovanie na COVID-19 každého Rusa, pravidelne do roku 2030.

Ruský minister zdravotníctva Murashko povedal, že by bolo zlé opustiť Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO).  Postavil sa za WHO a ospevoval ho, my potrebujeme spolupracovať, potrebujeme spolupracovať s inými krajinami, musí dochádzať k výmene dát a informácií. Murashenko povedal, že pandémia Rusku ukázala, že s WHO musíme spolupracovať.

Podvodný minister zdravotníctva Ruska už zamlčal, ako je WHO prehnité špinavými peniazmi od výrobcov vakcín, amerických. Ako WHO financuje Gates cez svoje špinavé peniaze. Je zvláštne, že USA sa tvária s Ruskom, že spolu bojujú…ale WHO je hlavne pod kontrolou USA.

zdroj: https://ria.ru/20240205/voz-1925397860.html

Viac tu:
https://www.inenoviny.sk/este-par-dni-a-staneme-sa-obetou-totalitnej-who-financovanej-podvodnikmi-ako-bill-gates-a-vakcinacne-firmy/
https://www.inenoviny.sk/na-cele-who-je-clovek-napojeny-na-teroristicku-organizaciu-a-zapadne-tajne-sluzby/

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko si za prioritu dáva pokryť celú krajinu 5G signálom do roku 2030

„Do roku 2030 sa pilotné zóny [5G] objavia v každom subjekte Ruskej federácie a v …

4 komentáre

 1. S rozdielom od nás, je že oni budú mať svoju zmluvu a keď sa im nebude páčiť, vykašlú sa na WHO. ak sa budú očkovať,vták nie Fajzerom, ale ich vakcínou. Určite ten nie na ich eliminovanie. to nedáva logiku.

  • nepiste tu bludy, Putin vedie tvrdy natlak a povinne ockovanie genetickym sajrajtom Sputnik, ktory je rovnaky sajrajt ako Pfizer. Chodte do Ruska a dajte si kazdy rok 2 davky, take je odporucanie az do 2030 a zbytocne tu nemanipulujte.

   • Nemanipulujem, vyslovujeme svoj názor. Možno sa mýlim, ale
    názor mám taký. Sputnik je vektorova vakcína. A že Putin je za povinné tak ich vakcinacinami.

    • Ich vakcíny,ich vakcíny, bože,ty si ale naivný…. Nerieš,či je vakcína americká, ruská, švédska,či mongolská,či neviem aká…v prvom rade to žiadne vakcíny nie sú,je to všetko rovnaké genocídne svinstvo…Dali tomu názov “vektorové”aby v hlupákoch vyvolali dojem,že oni sú tí “dobrí”Rusi.V skutočnosti položidák Putin robí presne to isté čo aj Západ,iba naoko sú proti sebe.Zobuďte sa už…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *