štvrtok , 13 júna 2024

Na čele WHO je človek napojený na teroristickú organizáciu a západné tajné služby

Západné média cenzurujú informácie o skutočných aktivitách riaditeľa WHO. Ten pochádza z Etiópie, je biológ a bol súčasťou a podporujoval teroristickú organizáciu TFLP v Etiópii.


Skupina TPLF sa sformovala okolo roku 1975, za teroristické aktivity a incidenty od roku 1976 do roku 1990 je klasifikovaná ako teroristická. Moc získavala typickými teroristickými aktivitami, výbuchy, bomby, vraždy, únosy, vydieranie, zastrašovanie. Práve zastrašovanie Tedrosovi išlo krásne počas propagácie vakcín od svojich sponzorov v obdobii COVID-19. Tedros patril medzi 3 najvyššie postavených členov teroristickej organizácie TFLP, takže sa musel podieľať na organizovaní teroristických akcií. Namiesto vo vedeni WHO by mal sedieť v base.

Práve keď bol Tedros ministrom zdravotníctva v Etiópii, tak oblasť Amhara, hlavný rival jeho teroristickej organizácie TFLP mala veľmi zlé a zhoršené zdravotné ukazovatele.  TFLP bola obvinená opakovane z potlačania základných ľudských práv menšiny Amfara. Tieto tvrdenia začali získavať vážnejši podtón, keď zrazu ” zmizlo” 2 000 000 obyvateľov Amfary.

Tedros vo svojom životopise zamlčal aj iné viaceré zlyhania. Hlavne masívne obdobia cholery počas jeho ministrovania. Tedros sa podieľal na maskovaní a zakrývani 3 závažných epidémii Cholery v jeho krajine. A takýto neschopný minister chce rozhodovať o svetových pandémiach.  Viacerí lekári v roku 2017 napísali Tedrosovi a obvinili ho z neschopnosti riešiť epidémie cholery a z jej šírenia aj do okolitých štátov.
https://www.orfonline.org/expert-speak/dr-cover-up-tedros-adhanoms-controversial-journey-to-the-who-65493/

Pre napojenie na teroristické organizácie bola spísaná petícia v roku 2021 na jeho odvolanie.
https://www.change.org/p/united-nations-remove-dr-tedros-adhanom-ghebreyesus-head-of-who-guilty-of-crimes-against-humanity

Tento zločinec podobne ako mnohí iní napojení na farma firmy a svetové elity študoval v Londýne na London School of Hygiene & Tropical Medicine, kde aj náš ekonóm Pavelka, ktorý sa potom začal hrať na najväčšieho odborníka na pandémie. Pavelka bol zodpovedný na Slovensku za závadzanie obmedzeni u neočkovaných. Teraz o ňom niet počuť…
https://www.inenoviny.sk/?s=pavelka

Zoznam aktivít organizácie TPLF, ktorej členom a podporovateľom je súčasný riaditeľ WHO – Tedros.
https://www.start.umd.edu/gtd/search/Results.aspx?page=2&casualties_type=&casualties_max=&perpetrator=2127&expanded=yes&charttype=line&chart=overtime&ob=GTDID&od=desc#results-table

Do viacerých procesov v Etiópii bola zapojená na tajné služby napojená USAID, s ktorou spolupracoval aj slovenský revolucionár a zločinec Pavol Demeš. Práve mimovládky v spolupráci s rôznými ľudmi z filmového priemyslu sú často agentami, ktorí vymýšľajú rôzne scenáre a verejnosť manipulujú aj cez filmy a média.

Typickým príkladom takéhoto zločinca je Arnon Milchan:
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/arnon-1:9
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/arnon-2:a

TFLP bola postavená na marxisticko-leninistickej zhubnej ideológii. V jej podpore verejnosťou prispelo aj zásobovanie jedlom pre teroristov tejto skupiny krajinami z EÚ, USA, Kanady. Jedlo sa často vôbec nedostalo k chudobným, ako sa verejne prezentovali organizácie financované západom, ale ku vojakom a ich rodinám.
viac tu: https://www.hrw.org/reports/pdfs/e/ethiopia/ethiopia.919/d0barent.pdf

Veľký podporca vakcinácie a kšeftov farma firiem, ktoré sa štedro skladajú na jeho plat.

Globalistická Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) teraz varuje, že „prísun mäsa“ spustí „ďalšiu pandémiu“ šírením smrteľných patogénov zo zvierat na ľudí. Práve zvieratá sú obete vakcinácie pofidernými mRNA vakcínami, ktoré spôsobili smrť mnohým ľuďom a ostáva otázkou aké ochorenia vyvolávajú v pozadí. Keď za ich vývojom stala firma vzniknutá z prevadzkovateľa koncentračných táborov – I.G.Farben.
https://t.me/dostojneslovensko/2997

   Send article as PDF   

Check Also

Eštok kryje šikanu z Lidla, ktorá sa udiala počas COVID teroru, 25.3.2024 bude zhromaždenie na súde.

To boli sľuby Fica, SNSkárov, ako sa budú vyšetrovať COVIDové zločiny, ako zatvoria Lipšica. Lipšic …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *