nedeľa , 25 februára 2024

Na pozadí s divadlom okolo Huliaka prebieha proces zavádzania totality

Upozorňoval som verejnosť, že dohodnuté divadlo okolo ministrov má svoje ciele !
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/685497-prezidentka-nevymenuje-rudolfa-huliaka-za-ministra-zivotneho-prostredia/

Za prvé:
6.10.2023 boli prijaté Medzinárodné zdravotné predpisy WHO (2005) a práve kvôli tomu sme avizovali štrajk cez týždeň od rána pred parlament. Máme na to ešte pár krátkych týždňov aby sme to zastavili !!
https://www.dostojneslovensko.eu/sk/944-otvoreny-list-termin-na-zamietnutie-pozmenovania-medzinarodnych-predpisov-je-1-december-2023

Za druhé:
tohtotýždňové stretnutie WEF v Dubaji pri zavedení umelej inteligencie schválenej vládou SR v rokoch 2018 a 2019.
O umelej inteligencii, ktorá privedie mnohým ľuďom chudobu, pretože oberie o prácu učiteľov, vo výrobe, v poľnohospodárstve, v administratíve, v autodoprave a atď atď atď atď atď !! WEF – Výročné stretnutie globálnych rád budúcnosti 2023 (16. – 18. október 2023)

                                                                           Na fotke vidíme Miroslava Lajčáka (SMER-SD)

zdroj: https://www.arabnews.com/node/1403006/business-economy

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid021Cvb9ESUK3y8CkXNSj4VW4F9KrE1YjHMqtJp3pb6Ranqx8QgUhHY6VNsAxn3i2FUl&id=100044118037715

Za tretie:
“Od 15. do 17. októbra sa v Berlíne stretlo 4000 účastníkov zo 100 krajín na Svetovom zdravotníckom summite. Okrem vlád sú medzi finančníkmi aj súkromné korporácie a ich nadácie.
Účastníci sa z pandémie koróny naučili zdanlivo bizarné lekcie, mali správy o zmluve WHO o pandémii a presadzovali nebezpečné plány. Všetko je zrejme príliš nedôležité na to, aby sme našli výraznejšie pokrytie v etablovaných celoštátnych a alternatívnych médiách.“ Slovenské zastúpenie spoločne s Eú komisiou.
https://www.worldhealthsummit.org/summit.html

Za štvrté:
Potajme sa zavádza digitálna peňaženka Eú, EúID, digitálny očkovaci preukaz, digitálne euro ….o čom až po toľkých rokoch včera prvýkrát informovali hlavné médiá!!
Všetky dôkazy z Bruselu WHO OSN WEF nájdete tu.
https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu

Za piate:
Tento týždeň v EP schválili podporu Ukrajine bez toho aby politici informovali verejnosť.
https://fb.watch/nNYqLH6jAi/

Za šieste:
Predvčerom v EP schválili brutálny rozpočet pre celú Eú proti vlastným ľuďom členských krajín Eú ohľadom LGBTI, Ukrajiny, Zelenej európskej dohody, Agendy OSN 2030, ohľadom poľnohospodárstva a chovu, prevýchovy a atď atď atď atď. Smeráci, KDH, Oľano, liberáli, progresívci hlasovali ZA a poniektorí z nemenovaných tiež zvláštne hlasovali v niektorých bodoch !!

Za siedme:
Včera schválili v EP ohľadom poľnohospodárstva, chovu, priamu podporu Agendy OSN 2030, Zelenej európskej dohode…… je to program proti poľnohospodárstvu!!
ZA hlasovali Smer -SD, demokrati, KDHáci, Uhrík, Oľano. Jurzyca ako jediný hlasoval proti. Radačovsky s PS a s liberálmi nehlasovali

Takto v skratke.

Neviete náhodou, že prečo Huliak nekričí proti Ficovi, proti Dankovi, proti Pellegrinimu ohľadom Zelenej európskej dohody, Agendy OSN 2030…. keď to práve oni toto všetko schválili, prijali, podpísali a právne zaviazali ?

Štrajk sme avizovali práve kvôli tomuto, čo tu teraz máte uvedené a nielen kvôli tomuto.

Práve kvôli štrajku začali blázniť a zavádzať klamstvami ľudí, majú strach, že ak sa pôjde do ulíc, môžeme to zastaviť !! Teraz naschvál, že akože na protest a na večer a dohodnuté na oboch stranách nezmyselné on-line petície? Veď všetci tvrdíte, že tie on-line petície nikam nevedú a zbytočnosť. Tak potom prečo sa chovate ako ovce. Ľudia sa stále nepoučili? Nie nepoučili !! Ani jeden z nich nepomohol ľuďom v plandemii !! Huliak dokonca aj odmietol v roku 2021 do štrajku proti Covid pasom , ako aj všetci politici !!

Skús sa nad tým všetkým zamyslieť, prečo sa to deje práve teraz.

Oz Dôstojnosť Slovenska

Ďakujeme všetkým za podporu
https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu/942-podpora

zdroj: https://t.me/dostojneslovensko/2887

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár sa pýtal koľko desiatok tisíc EUR občania zaplatili Ficovi na účasť zločineckého Svetového ekonomického fóra

Najazujímavejšia je mantra hlupákov, ktorú šíri manipulant Bombič a podobní…že je dobré, že tam Fico …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *