sobota , 24 februára 2024

V Melbourne (Austrália) desaťtisíce ľudí protestovali proti premierovi, lockdownom a vakcínačnému teroru

Melbourne druhé najväčšie mesto Austrálie a hlavné mesto štátu Viktória, kde je premiérom Daniel Andrews. Melbourne patrí medzi mesto s najväčšim počtom lockdownov na svete. Ľuďom tam už dochádza trpezlivosť a vyšli do ulíc v počte vyše 100 000. Premiér bol zhrozený, kedže mali pre neho symbolicky šibenice.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=sFtUwp2jicM

Média útočili na protestujúcich, nazývali ich konšpirátormi, nacistami, antivaxermi, opicami. Ako vidieť, politika a postupy sú na celom svete rovnaké, rovnaké taktiky, heslá, rovnakí blázni na čele štátov.

Daniel Andrews

Andrewsa ľudia neznášajú a nazývajú ho diktátorom. Počty protestov v Melbourne stúpajú, každým protestom pribúda počet ľudí v uliciach. Protestujú bieli, čierni, ľudia všetkých farieb, náboženstive.

Takéto šibenice priniesli pre premiéra Andrewsa:

zdroje:

https://www.news.com.au/technology/online/social/melbourne-kill-the-bill-protest-takes-putrid-turn-at-hands-of-noosewielding-maniacs/news-story/11e46b147219a9ef77bef0514680ca28

   Send article as PDF   

Check Also

Režiséri udalostí roku 1989 – fakty a nie bláboly súčasnej moci!!!

Prvotné rozhovory o novom politickom usporiadaní Európy sa začali rozhovormi Reagana s Gorbačovom v roku 1986. Táto fáza bola …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *